Šajā dienā planētu stāvoklis palielinās rakstura cēlākās iezīmes – drosmi, kaislības un entuziasmu. Zvaigznes šodien mudina ikvienas zīmes pārstāvi apsvērt iespēju izmēģināt jaunas lietas, jo ievērojami palielināsies spēks un dzīves spars.

 

auns-mil-horAuns

Šajā zvaigznājā dzimušajiem izteiktāk nekā jebkuriem citiem –  šajā dienā vajadzētu veltīt savu pamatīgo enerģijas devu kādam projektam, ko pavisam nesen esi atstājis novārtā.  Planētas neiesaka uzsākt kādus jaunus darbus,  jo tu nespēsi pilnvērtīgi novērtēt dažādus apdraudējumus un brīdinājuma zīmes, ka kaut kas virzās nepareizā virzienā.

 

versis-mil-horVērsis
Kamēr šī zvaigznāja pārstāvji ir pazīstami ar savu spēju sakoncentrēt spēkus un mērķtiecīgi ķerties pie darba, ir skaidrs, ka tu pats šādu rīcību ne vienmēr izbaudi. Tomēr šodien vari sajust patiesu vēlmi ziedoties kādai darbībai. Lai gan tev nav noteikti jākonsultējas ar kādu par šo norisi, tā nebūt nav slikta ideja. Šī ir laba diena, lai veidotu jaunas attiecības.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā dienā tev var trūkt nepieciešamās uzmanības kādiem sīkumiem. Tevi daudz vairāk piesaistīs dažādas kaislības. Lai gan bieži, visticamāk, ir grūti pabeigt iesāktos darbus, jo problēmas sagādā noteiktu norāžu ievērošana, šajā dienā vari spert nozīmīgus soļus. Apsver tās lietas, ko tuvākajā laikā vēlies realizēt, izveidojot skaidru plānu un cenšoties uz šīm norisēm lūkoties plašāk.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Tiem, kuri dzimuši Vēža zīmē, šodien vajadzētu veltīt laiku romantiskiem plāniem. Ja ne sava un partnera labā, tad, lai palīdzētu iepriecināt kādu sev nozīmīgu cilvēku. Iespējams, tev bieži piedēvē jutīgumu, tomēr uzsver – enerģijas trūkumu, tomēr šodien ir laba diena, lai izrādītu kaislības aktīvā veidā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tev šodien ir jābūt uzmanīgam, lai nepārkāptu robežas. Tavs pretīmnākošais un draudzīgais raksturs, apvienojumā ar kaislīgumu un tiešumu, ko papildinās šajā dienā valdošā Auna zīme, var radīt situāciju, ko kāds var uztvert nepareizi. No otras puses, to vari izmantot kā savu priekšrocību, ja tu vēlies gūt panākumus romantisku interešu realizēšanā.

 

jaunava-mil-horJaunava

Praktiskajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem ieteicams plānot šo dienu ar vairākiem nelieliem pārtraukumiem, kas palīdzēs sadalīt tavus spēkus. Pragmatiski, taču mazāk sociāli pienākumi, visticamāk, šodien tev veiksies labi. Spēsi ātri un efektīvi realizēt iecerētās darbības.

 

 

svari-mil-horSvari 
Tu šajā dienā vari lieliski izmantot dažādas iespējas, realizējot lietas tā, kā tu tās vēlies redzēt pasaulē. Kaut arī bieži šī zvaigznāja pārstāvjus uzlūko kā intelektuāļus dažādu jautājumu stabilizēšanā, tu tomēr šajā dienā vari izvēlēties izgnorēt atbildību par kādu situāciju, kas tev ir gaužām apnikusi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien vari apjaust, ka tavs prāts ir tālu prom no ierastajiem dienas darbiem, jo to vietā vēlies pilnībā koncentrēties uz romantiskajiem, personiskajiem attiecību jautājumiem. Lai gan šāda rīcība nebūt nav nekas slikts, tev vajadzētu būt pārliecinātam, ka tavi centieni, lai ko izvēlēsies realizēt, ir pietiekami mērķtiecīgi un efektīvi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Kamēr tavās rokās šodien, visticamāk, nebūs vadības grožu, ieteicams tomēr riskēt uz uzņemties atbildību par daudziem jautājumiem. Lai gan parasti citu zīmju pārstāvji ievēro un pat apskauž tavu piedzīvojumiem pārpilno un dinamisku dabu, tu šajā dienā vari nolemt, ka ir pienācis laiks vēl vairāk palielināt savu entuziasmu. Tas padarīs tevi par lielisku grupu vadītāju vai kādu norišu veicinātāju.

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Iespējams, ka šo dienu vēlēsies pavadīt nesteidzīgi. Šodien valdošais Auna zvaigznājs ir tev ļoti radniecīgs, kas paredz, ka šajā dienā vairāk nekā jebkuru citu mirkli vari apjaust, ka mērķtiecīgi ieguldi visu savu enerģiju, talantus un  taisnīgumu kādā projektā, patiesi izbaudot to.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Tu šajā dienā vari apjaust, ka vislabāk strādāt vienatnē. Tā vietā, lai komunicētu ar citiem, cenšoties panākt vienādu darba tempu, visus lēmumus pieņem viens pats, kas tieši šajā dienā nodrošinās vislabākos rezultātus. Ja tas ir iespējams, dodies pastaigā, lai izvēdinātu prātu.

 

 

zivis-mil-horZivis 

Zvaigznes iesaka pavadīt daļu dienas, lai apdomātu veidus, kā uzlabot savu apkārtni. Tava vēlme pēc pārmaiņām un izteiktā iztēle tieksies īstenot neparastus projektus, kas var novest pie tā, ka tu ierosināsi saviem mājiniekiem uzņemties patiesi revolucionāras pārmaiņas.

 

Lai veiksmīga diena!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Dienas pirmā puse solās būt diezgan vienmuļa, laiks rutīnas ikdienas darbiem, laiks, lai mēs koncentrētos...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...