Zvaigznes neiesaka plānot nopietnus un konstruktīvus sakarus dienas pirmajā pusē. Emocijas var novērst no skaidrām domu izpausmēm; būs diezgan grūti izteikt jūtas ar vārdiem. Neesi pārāk lepns un atmet iedomību.

 

 

auns-mil-horAuns

Tu vari droši veltīt lielāko daļu dienas atpūtai vai radošām aktivitātēm. Tev šodien vajadzētu vienkārši baudīt mijiedarbību,  piemēram, ar bērniem, nemēģinot atrisināt jebkādas sarežģītas problēmas. Tomēr pārmērīgs slinkums dienas laikā var sagādāt daudzus sarežģījumus.

 

 

versis-mil-horVērsis

No rīta un pēcpusdienā tevi virzīs radošas idejas. Tomēr tad, kad darīsi ikdienas darbus, tev nevajadzētu mēģināt ierobežot sevi, darot visu automātiski, bet izmantot savu radošo omu pienākumu izpildē. Lai ko tu šodien esi ieplānojis, nezaudē entuziasmu!

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Tavi kontakti ar tuvāko sociālo paziņu loku, visticamāk, nebūs oficiāla rakstura. Brīva komunikācija, izklaides, spēles un radošās idejas būs vispiemērotākās darbības dienas pavadīšanai. Šis ir labs laiks, lai dotos pastaigāties ar bērnu, apspriestu mākslinieciskas nianses, kā arī nodibinātu siltākas attiecības ar tuviem radiniekiem vai pasniegtu kādam dāvanu.

 

vezis-mil-horVēzis

Pēcpusdienā tu spēsi kļūt relatīvi brīvāks savās darbībās. Tev būs pietiekami daudz laika, lai pabeigtu savus uzdevumus  vienmērīgā, mierpilnā ritmā vai pavadītu dienas otro daļu ar ģimeni, vai kopīgi ļautos kādam hobijam. Kad iepērcies, dod priekšroku rotaslietām, spēlēm un bērnu rotaļlietām.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tava šīsdienas enerģija pakāpeniski samazināsies. Tāpēc labāk vajadzētu atstāt jaunus projektus uz vakara laiku. Dienā, visticamāk, jutīsies labi, tomēr nepakļauj sevi pārmērīgām fiziskām aktivitātēm. Koncentrējies uz vērā ņemamām lietām un ieklausies sava ķermeņa pašreizējās vajadzībās.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Līdz pat vakaram tu, visticamāk, vēlēsies ļauties aktivitātēm vientulībā. Tomēr tas nav vienīgais iespējamais scenārijs. Tev var nākties domāt par profesionālajām niansēm, turpināt darbu, lai attīstītu savu radošo ideju. Zvaigznes norāda, lai mēģini izvairīties no pazaudētām, garām palaistām detaļām. Tev vajadzētu atlikt arī kādu tikšanos ar nesen iepazītu cilvēku.

 

 

svari-mil-horSvari

Neoficiāli kontakti ar draugiem vai jautra izklaide būs diezgan piemērota laika pavadīšana  vakaram. Tu vari kļūt ieinteresēts kādā neatkarīgā darbībā, kurā pašlaik nebūs jānosaka konkrēti mērķi, taču pakāpeniski jāsāk domāt par nākotnes aktivitātēm.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Dienas laikā tava noteiktība, enerģija un neatlaidība pamazām samazināsies. Plāniem un pieņemtajiem lēmumiem pēcpusdienā būs maz iespēju realizēties, izņemot tos, kuriem tev bija laiks pamatīgāk sagatavoties.
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Rīta stundas tu vari pavadīt harmoniskā garā. Tomēr dienas laikā tava iedvesma var pakāpeniski izkliedēties un entuziasms izdegt. Planētu stāvoklis norāda, ka tev līdz pat vakaram nevajadzētu uzsākt kaut ko jaunu. Baudi to, ko esi sasniedzis,  taču nesasteidz notikumu gaitu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Pa dienu vari veikt radošu pieeju problēmu risināšanā un meklēt spilgtus, aizraujošus iespaidus. Riskanti pirmsākumi, bīstamas spēles, intīmi piedzīvojumi un vērienīgi naudas darījumi var palikt tikai izdomājums tavā iztēlē, taču šīs lietas var palīdzēt tev daudz ko pateikt par tavu dzīvi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ietekme, kādu tu atstāj uz cilvēkiem var būt svarīgāka nekā tavi reālie sasniegumi. Visas dienas garumā tu vari nepievērst uzmanību apstākļiem un situāciju detaļām,  jo tavs galvenais uzdevums būs radīt zināmu – vēlams – spilgtu un neaizmirstamu iespaidu. Esi piesardzīgs!

 

 

zivis-mil-horZivis
Dienas pirmajā daļā, visticamāk, tev nebūs jebkādu steidzamu darbu. Vari  būt aizņemts ar savas darba vietas labiekārtošanu, rūpēm par veselību vai kādu veco uzdevumu pabeigšanu. Ir pilnīgi iespējams, ka nepavadīsi pārāk daudz laika sapņojot, bet gan aktīvi strādājot,  jo īpaši, ja tevi kāds uzraudzīs.

 

Jauku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsKā ir patiesībā: uztura speciāliste kliedē mītus par olām un holesterīnu
Nākamais rakstsDiemžēl sestdienas rīts nācis ar traģisku vēsti