Šodien būs vieglāk kontrolēt savas emocijas, bet tas nebūt nenozīmēs, ka būsi vēss un bezjūtīgs kā akmens. Tev būs iespēja pilnībā izteikt savas jūtas tieši tad, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Diena nesīs veiksmi publiskos projektos un pasākumos. Tavas spējas pārliecināt šodien kādu būs īpaši spēcīgas. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. marts

 

auns-mil-horAuns
Šodien tevi, visticamāk, aizvien vairāk interesēs bīstamas lietas, pētniecība, kriminālās ziņas un mijiedarbība un komunikācija par kādām izšķirošām lietām. Ļoti iespējams, ka tevi teju pievilks sarežģītāki, strīdīgāki un bīstamāki darbības veidi, lai nokļūtu tuvāk saviem mērķiem, pat, ja tas joprojām būs tikai vārdiskā līmenī, pārdomās un viedokļu apmaiņās.

 

 

versis-mil-horVērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šodien, visticamāk, nespēsi pienācīgi pārvaldīt savas iespējas bez neiesaistīšanās, neiedziļināšanās kāda cita cilvēka vajadzībās un vēlmēs. Ja apzinies, ka neesi gatavs dialogam, rēķinies ar to, ka daudzas labas izredzes tiks zaudētas. Piemēram, ja pašlaik esi kādā krīzes situācijā, tev būs iespēja izkļūt no tās tikai pateicoties kāda palīdzībai un ieinteresētībai sniegt tev palīdzīgu roku.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Planētu stāvoklis uzsver, ka šīs dienas laikā aizvien svarīgāk kļūs strādāt ar skaitļiem, dokumentiem un pašreiz aktuālu informāciju. Ļoti iespējams, ka tev var rasties nepieciešamība doties darba komandējumā. Tāpat – pastāv iespējamība, ka tev var būt biežāk jāsazinās ar savu ārstu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tava emocionalitāte kļūs aizvien spēcīgāka. Tomēr tas, visticamāk, izpaudīsies harmoniskā veidā: piemēram, tavi vārdi, domas un solījumi īpaši neatšķirsies no tavām pašreizējām sajūtām un emocijām. Šī ir laba diena, lai atrastu kopīgu valodu ar kādu, piemēram, laulāto partneri, priekšnieku, vecākiem, biznesa konsultantu vai jebkādu citu tev nozīmīgu personu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tava pārliecība par šīs dzīves pamatvērtībām – ģimeni, radnieciskajām saitēm, mājas pavardu vai kopīgu nekustamo īpašumu – ģimenes ligzdiņu, kļūs aizvien  emocionālāka un izteiktāka. Tomēr tas nebūt nekavēs tavas spējas prasmīgi risināt vienu nelielu problēmu pēc otras.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Īsi ceļojumi, mijiedarbība ar cilvēkiem, jaunākās ziņas, pat tenkas var šodien interesēt tevi, jo īpaši, ja tas viss ir saistīts ar briesmām, izmeklēšanu, noslēpumiem, problēmām un krīzēm. Nejauši atklāts fakts vai baumas, ko negaidīti padzirdēsi, daudz skrupulozāk pievērsīs tavu uzmanību kādam tematam, īpaši, ja tas būs vērts uz kādu noziedzīgu sfēru. Planētas iezīmē, ka tevi šodien saistīs viss otrpus labā, pozitīvā!

 

 

svari-mil-horSvari

Kad pārvaldīsi savas finanses vai vienkārši par kaut ko izdosi savu naudu, pārliecinies, ka pievērs uzmanību nelielām niansēm – tieši tas šajā dienā var izrādīties visnozīmīgākais un jēgpilnākais. Šodien tavu garastāvokli var noteikt tas, kā tērēsi savus nopelnītos līdzekļus. Pārliecinies, ka ieklausies kāda vecāka cilvēka padomā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tu šīs dienas laikā vari kļūt arvien kritiskāks, sarkastiskāks un arī gudrāks. Ja nejūties īpaši labi vai vienkārši tev ir slikts garastāvoklis, iepriekšminētās īpašības var likt justies kā ļaunuma iemiesojumam, padarot tevi par īstenu trūkumu meklētāju, kas visnotaļ nemudinās citus ar patiku sadarboties ar tevi!

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu šajā dienā vari kļūt par savu vistuvāko cilvēku dažādu nelielu noslēpumu glabātāju. Tomēr ļoti ticams, ka tev neradīsies sajūta, ka ar tevi dalās zināšanās vai informācijā, ko tu labi izproti. Zvaigžņu stāvoklis iezīmē, ka tev šajā dienā vajadzētu saglabātu savas emocijas un intensīvās jūtas pie sevis. Ielāgo arī to, ka kāds satraucošs biznesa arguments vai finansu krīze var sekmīgi tikt atrisināta tieši šīs dienas laikā.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tavs domāšanas veids šodien veiksmīgi apvienos skaidrību, loģiku un savaldību. Vari būt īpaši piesardzīgs savās pārdomās par kāda priekšmeta nepieciešamo izpēti vai padziļinātāku izmeklēšanu. Visticamāk, būsi īpaši aizrāvies, ja nāksies analizēt vai atrisināt kādu neparastu vai pat mistisku tematu. Planētu stāvoklis iezīmē, lai neizvairies no sarežģītiem uzdevumiem, drosmīgi stājies tiem pretī, līdz esi pieveicis visas grūtības.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tu šajā dienā vari būt pārāk koncentrējies uz savu komfortu, veselību vai panākumiem, jo īpaši, ja esi dzimis janvārī. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu šīs dienas laikā kļūsi emocionāls un jūtīgs un vari būt pārlieku nesaudzīgs, kad piedzīvosi nelielas, īslaicīgas nepatikšanas.

 

 

 

zivis-mil-horZivis
Tu šajā dienā vari kļūt interesēts idejā par savas dzīvesvietas maiņu vai tālāka ceļojuma plānošanu. Tāpat vari apsvērt interesantas perspektīvas jaunai, aizraujošai sadarbībai ar ārvalstu paziņām vai izlemt papildināt savas zināšanas.

 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsAutovadītāji dusmīgi – “zaļā kursa” dēļ drīzumā degviela kļūs daudz dārgāka
Nākamais rakstsMagone pārdzīvo par sabiedrības replikām saistībā ar viņas svaru