Šī diena kopumā solās būt labvēlīgu un pozitīvu pārmaiņu pilna. Visticamāk, tev būs pietiekami daudz enerģijas, kas palīdzēs realizēt dažādas ieceres tavā dzīvē.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien prioritāte nebūs tava personīgā dzīve. Veiksme komandas vai individuālajā darbā būs atkarīga no vairākiem faktoriem. Pārliecinies, ka atceries savas kļūdas, turklāt – pamāci arī citus. Paskaties uz kolēģiem sev apkārt – vajadzētu savlaicīgi atbrīvoties no tiem, kuri nav visai uzticami, pat tad, ja viņi dzīvē tev ir labi draugi.

 

 

versis-mil-horVērsis

Labvēlīga diena, lai ieviestu izmaiņas savos plānos un mērķos, kā arī mainītu kaut ko savā darba vidē, paradumos vai apstākļos. Izmaiņas ir nepieciešamas. Nemēģini darīt visu uzreiz, citādi var gadīties nopietnas nepatikšanas. Padomā par to, kas tev sanāk vislabāk un pievērsies tam!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien ne visas durvis, kur iesi, būs tev plaši atvērtas – dažas no tām tiks slēgtas, iespējams, uz visiem laikiem. Bet padomā – iespējams, dzīve pati atņems tev to, no kā kaut kādu apstākļu dēļ līdz šim nespēji atteikties, taču vēlējies to izdarīt. Mēģini saglabāt tikai to, kas tev patiesi ir vajadzīgs!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Centies šodien darīt to, kas tev patiesi patīk, kas izdodas. Apdomā, kuri ir tie cilvēki, uz kuriem tu tiešām vari paļauties, kuri ir tavi īstie draugi, pie kuriem jebkurā situācijā vari meklēt atbalstu. Pavadi laiku kopā ar ģimeni!

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien līkloči varētu nvīties tavā partnerattiecību jomā. Esi pacietīgs, draudzīgs un nepieņem pārsteidzīgus lēmumus. Nevienu uzvaru nevar gūt lielā steigā un ar neapdomību. Mēģini saglabāt pozitīvu skatījumu uz lietām. Centies saskatīt lietās labāko.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien vēlams izrādīt iniciatīvu dažādās jomās un lietās, taču svarīgu lēmumu pieņemšanu labāk atlikt, jo no tiem daudz kas būs atkarīgs nākotnē. Var gadīties, ka nonāksi kādā sev ļoti pazīstamā situācijā. Tajā pašā laikā daudz kas būs arī jauns.

 

 

svari-mil-horSvari

Tavas vēlmes piepildīsies, ja neuzgrūdīsi savus pienākumus citiem. Šodien nevienu darbu nedari ar starpnieku palīdzību, arī visus svarīgos jautājumus risini pats – tici saviem spēkiem, tev ir pietiekami daudz enerģijas un zināšanu, lai to paveiktu. Ja tev ir nopietnas attiecības,  paļaujies arī uz sava partnera ieteikumiem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien, iespējams, nāksies sastapties ar kādu līdz šim nepieredzētu problēmu. Neiestāsti sev, ka tu tur neko nevari darīt, neko palīdzēt. Pilnīgi iespējams, ka mēģināsi atrunāties, lai citi nepamanītu tavu slinkumu, bailes no neveiksmes vai bažas par to, ka nespēsi rīkoties pietiekami profesionāli.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavas darbības var aizkavēt pagātnē bijusī slodze. Ir sakrājušās vairākas problēmas un lietas, kas jānokārto. Tev biežāk jācenšas atpūsties, iepauzēt, paņemt pārtraukumu. Periodiskas kļūdas šodien būs iespējams, taču vēlreiz jāatgādina – iemācies atpūsties!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien tavi panākumi būs atkarīgi no tā, kā tu spēsi sadarboties ar citiem. Jo draudzīgākas attiecības tev ir ar saviem kolēģiem, jo lielāka izredze sasniegt to, ko vēlies. Ja tu vadi savu biznesu, tev jāsāk apgūt budžeta plānošanu un jāsaprot, kādas ir tavas prioritārās finanšu vajadzības.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien varēsi izvairīties no sarežģītām problēmām, un risināt tās bez liekas piepūles un vainas sajūtas sevī. Rezultāti būs atkarīgi no tā, cik pareiza būs tavu darbību taktika. Ja nepieciešama palīdzība,  nekautrējies to palūgt!

 

 

zivis-mil-horZivis

Tev nepieciešama drošība, droša aizmugure, tā teikt. To tev var nodrošināt uzticams partneris vai ļoti labs draugs. Mācies ne vien no savām, bet arī no citu kļūdām. Slikta kompānija vai nepieciešamā aprīkojuma izvēle var kļūt par bumbu ar laika degli.

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsIzskan pilnīgi jaunas prognozes 7 dienām
Nākamais rakstsSākta Ventas tīrīšana – uzdevums ir sarežģīts – VIDEO