Šī nebūs piemērotākā diena lielu pirkumu veikšanai. Šodien maksājumu veikšanas laikā iespējami dažādi riski, kas var izraisīt visneparedzamākās un nepatīkamākās sekas. Šai dienai piemērotākas būs tēmas, kas saistītas ar radošo jomu.

                                       

Auns

Šodien tu nebūsi priecīgs par kādas konkrētas personas satikšanu. Tu atcerēsies konfliktu, kas bijis starp jums, tāpēc tu jau zemapziņā būsi sagatavojies jauniem uzbrukumiem, tāpēc  vispirms tev būs nepatīkamas emocijas satiekot šo cilvēku. Bet nē, šoreiz šī persona uzvedīsies pieticīgi, pieklājīgi un draudzīgi. Taču tavai modrībai nevajadzētu sarukt, esi uzmanīgs.

 

 

Vērsis

Šodien tev vajadzētu vairāk padomāt par savu attiecību sakārtošanu, jo īpaši, ja runājam par laulību, romantiskām attiecībām. Iespējams, nāksies novērst kādu muļķīgu incidentu vai jāstrādā pie tā, lai to varētu aizmirst. Tas notiks, taču ne šodien. Viena diena ir pārāk īss laiks, lai visu saliktu pa plauktiņiem. Neatsakies no saviem mēģinājumiem un centies aizvien pierādīt sev svarīgiem cilvēkiem to, ka tev viņi patiešām ir nozīmīgi.

 

 

Dvīņi

Šī diena tevi pārsteigs ar dažādiem patīkamiem notikumiem. Iespējams, tas sāksies jau darbā, kad, ticams, saņemsi uzslavu par paveikto darbu. Vakarpusē tev kādu priecīgu ziņu var sarūpēt tuvs draugs. Iespējams, tas būs saistīts ar to, ka kāds cilvēks, kurš ļoti simpatizē tavam draugam, beidzot būs brīvs un pieejams jaunām attiecībām, turklāt sācis izrādīt interesi arī par tavu draugu.

 

 

Vēzis

Šodien tev nevajadzētu tērēt laiku filozofiskām pārdomām par to, kas varētu notikt rīt. Dzīvo šeit un tagad, neuztraucoties par lietām, ko nevari zināt un ietekmēt. Viss, ko tev liktenis paredzējis, tāpat notiks. Esi pacietīgs un koncentrējies uz lietām, kas notiek un ir jāizdara šodien. Nepalaid pašplūsmā kaut ko šodien, jo ceri uz ko labāku rīt!

 

 

Lauva

Šodien tavu uzmanību piesaistīs kāds interesants cilvēks. Kamēr jūs apspriedīsiet kādu aktuālu jautājumu un maigi čalosiet, novārtā tiks atstāti tavi ikdienas pienākumi. Tam vajadzētu pievērst uzmanību, citādi var rasties problēmas ar priekšniecību. Var nākties pat saņemt brīdinājumu, ka šādas situācijas nav pieļaujamas vai tamlīdzīgi.

 

 

Jaunava

Šodien tu iegūsi ko vērtīgu un noderīgu savā dzīvē. Vēl viena veiksmes un prieka pilna situācija varētu būt vakarā, kad tev būs kāda tikšanās. Ticams, ka satiksi kādu ļoti pievilcīgu cilvēku, kurš uz tevi iedarbosies kā spēcīgs impulss. Nepalaid garām mirkli, lai iegūtu šīs personas kontaktinformāciju un, ja vēlies viņu vēl satikt, dod mājienu, ko viņš sapratīs.

 

 

Svari

Šodien, iespējams, tu aizmirsīsi pat par svarīgākajiem morāles principiem. Tas viss būs saistīts ar steigu, kādā darīsi dažādas lietas. Iespējams, pie vainas būs arī tas, ka pavadīsi laiku kopā ar savu simpātiju un vakarā varēsiet beidzot pavadīt romantiskus mirkļus kopā. Ticams, ka jūs beidzot nolemsiet arī oficiāli kļūt par pāri.

 

 

Skorpions

Šodien tev būs grūti izteikt vārdus lai skaļi izteiktu savas sajūtas un neapmierinātību, nepatiku pret kaut ko. Tā rezultātā daudzi cilvēki nesapratīs pareizi tavas emocijas un nesapratīs to, ko tu centies pateikt. Iespējams, „pilnai laimei” tev šodien arī nāksies satikties ar cilvēku, kurš tev ļoti nepatīk. Var gadīties, ka tas tavu noskaņojumu sabojās vēl vairāk.

 

 

Strēlnieks

Šo dienu tu pavadīsi pie kāda liela ģimenes projekta – remonta, lielās tīrīšanas vai pārvākšanās, pārkārtošanās. Tev būs jāuzņemas liela daļa no garlaicīgajiem pienākumiem, taču tu nebūsi vienīgais, kurš strādās – procesā iesaistīsies visa ģimene. Vakarā parādīsies vēl kādi palīgi, un darbs ritēs uz priekšu daudz ātrāk. Dienas beigās būsi ļoti noguris, tāpēc ieteicams pēc iespējas laicīgāk doties pie miera, jo arī rīt būs pietiekami daudz darba.

 

 

Mežāzis

Šodien tu sajutīsies neērti kāda cilvēka lūguma dēļ. Tu nevarēsi viņam atteikt palīdzību, lai arī tev nepatiks tas, kas tev jādara. Tu centīsies palīdzēt pēc vislabākās sirdsapziņas, taču izdarot vajadzīgo, pēc iespējas ātrāk centīsies aizmirst par notikušo. Tev būs nepieciešama drosme, lai to izdarītu . galu galā – nebaidies zaudēt cieņu šī cilvēka acīs (arī citu). Tu gūsi sapratni.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tev vajadzēs vairāk padomāt par savu profesionālo nākotni, iespējams, nāksies tajā ko nopietni izmainīt. Var gadīsies, ka šodien uzklausīsi kādu ļoti vilinošu piedāvājumu. Ticams, ka tas ne vien pats par sevi būs labs, bet arī palīdzēs atrisināt kādu sarežģītu situāciju tavā dzīvē. Un, ja tu nolemsi atstāt iesākto, lai pievērstos kam citam – neviens tevi nepārliecinās par pretējo.

 

 

Zivis

Šodien būs ļoti apmierināts ar sarunu, kas būs ar kādu nepazīstamu personu. Šī persona slavēs tavu izskatu vairākos veidos un teju novērtēs tevi kā skaistuma etalonu. Tev būs ļoti patīkami, taču nevajadzētu ieslīgt eiforijā, paļaujoties vien uz šī cilvēka vārdiem. Jo, ja tev šobrīd ir attiecības, un tu uzsāksi tuvošanos šim citam cilvēkam, vai pielaidīsi viņu par tuvu sev, var rasties nepatikšanas pašreizējās attiecībās.

 

 

Lai jauka tev šī diena!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsŠīm horoskopa zīmēm 2024. gada MARTS būs īpaši sekmīgs!
Nākamais rakstsKas jādara Eiropas Parlamenta deputātiem un kāpēc visi ceļojumi notiek biznesa klasē?