Ko zvaigznes mums visiem sola 15. martā?

 

aunsAuns

Aunus zvaigznes īpaši nespēs ietekmēt. Tu spēj ignorēt jebkādus traucēkļus un turpināt darīt iesākto jebkādos apstākļos. Tiesa gan, disharmonija tev apkārt var ievērojami samazināt tavu darba tempu pat tad, ja pats personīgi emocionālu diskomfortu nejutīsi.

 

 

versisVērsis

Vērši nav sevišķi komunikabli un vērsti uz detaļām, tomēr apkārt valdošās nesaskaņas var sagādāt zināmus traucējumus ierastajā darba ritumā. Iespējams, atradīsi jaunus, interesantus veidus, kā palīdzēt citiem, paliekot savā neitrālajā pozīcijā.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņa zīmē dzimušie nejutīsies pārāk traucēti dēļ šodien valdošās negatīvās enerģijas, taču var sajusties līdzvainīgi tās vairošanā. Centies nošķirt savas emocijas no apkārtējo emocijām, kā arī centies turēties iespējami tālu no jebkādiem strīdiem un konfliktiem.

 

 

vezisVēzis

Apkārtējo veltīgie centieni radīt pozitīvu gaisotni ietekmēs arī tavu noskaņojumu un jutīsies sašļucis. Daļa var palaist garām iespēju vērst visu par labu, pārāk daudz koncentrējoties uz vispārīga klusuma iegūšanu, nevis mieru un taisnīgumu.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie harmonijas trūkumu saskatīs kā produktivitātes trūkumu un būs gatavi darīt jebko, lai apkārtējo vidi padarītu mierpilnāku, galvenokārt tādēļ, ka kā Lauvas izjutīs to kā savu atbildību un pienākumu. Īpaši veiksmīgi tev tas izdosies, ja pasauksi talkā citu zīmju pārstāvjus, piemēram, Strēlnieku, Zivis, Dvīņus un Svarus.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavām piemīt spēja uzlikt klapes uz acīm un izlikties neredzam to, kas notiek apkārt pat tad, ja visu valda asi konflikti un haoss. Ja pratīsi noslēgties un neiejauksies apkārt notiekošajā, šī diena paies uz mierīgas nots.

 

 

svariSvari

Svariem iespēju robežās vajadzētu izvairīties no iesaistīšanās citu nesaskaņās. Daudzi šodien centīsies ieņemt tavu ierasto šķīrējtiesneša lomu un, lai gan tas var šķist kaitinoši, labāk palikt malā un nepadarīt situāciju vēl haotiskāku. Neliedz savu palīdzību tiem, kuri paši to tev lūdz.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem ieteicams rāmi doties cauri šai dienai un neļauties liekai agresijai, jo jau iepriekš pierādījies, ka tā visu padarīs tikai vēl sliktāku. Pamēģini savu kaislību un aizrautību ieguldīt darbā. Jebkurš šodien pieņemtais izaicinājums un risks atmaksāsies ar uzviju.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki spēj saglabāt vēsu prātu pat tad, kad apkārt viss plosās liesmās un zemi bradā viesuļvētras virpulis. Šodien gan ieteicams saglabāt nelielu klātbūtni šajā haosā – kādam var būt ļoti nepieciešams tavs gudrais padoms, kā vērst par labu esošo situāciju.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāži būs tendēti ignorēt visus sev netīkamos jautājumus. Jebkuras nesaskaņas padarīs tevi nervozāku kā parasti, taču būsi gana piesardzīgs, lai izvairītos no pārāk liela stresa. Ja vēlies būt lietas kursā par apkārt notiekošo, taču nevēlies pārāk daudz tajā iesaistīties, par sabiedroto šodien izvēlies kādu Lauvas zīmes pārstāvi.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem, tāpat kā Skorpioniem, šodien derētu atcerēties seno teicienu par to, ka runāšana ir sudrabs, klusēšana – zelts, lai izvairītos no dažādām nesaskaņām. Ja patiesi vēlies uzlabot apkārt valdošo situāciju, nedari to viens, bet sadarbojies ar citiem.

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie šodien būs izcili problēmu risinātāji. Tu lieliski izproti citus cilvēkus un vidi, kurā tie atrodas, no kuras tie nāk. Īslaicīga iesaiste diskusijās un konfliktos var palīdzēt vērst situāciju par labu, taču izvairies no pārāk lielas iejaukšanās – tavs viedoklis sarunu gaitā var mainīties, kas rezultēsies ar nevajadzīgiem pārpratumiem.

 

 

Lai lieliska tev šī diena!

Iepriekšējais rakstsBrīvdienās un nākamnedēļ gaidāma laika maiņa – prognozes 7 dienām
Nākamais rakstsTrešdienas vakarā kāds latvietis kļuvis stāvus turīgs