Šodien cilvēki negatīvi reaģēs uz jebkuru aizvainojumu. Esi piesardzīgs, iesaistoties strīdos un konfliktos, kā arī to risināšanai liec lietā prātu, nevis emocijas. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

 

aunsAuns
Auni ir aizrautīgi cilvēki, kuriem piemīt nelāga tendence iet pāri līķiem, lai sasniegtu iecerēto. Lai gan par apkārt notiekošo tikpat kā neliksies ne zinis, vari citus pamatīgi aizkaitināt ar savu savtīgo rīcību. Esi apdomīgs, lai izvairītos no konfliktiem.

 

versisVērsis
Vērši nemēdz jaukties citu darīšanās un, lai gan tas bieži vien pasargā no dažādiem konfliktiem, šodien par kāda strīda iemeslu var kļūt pārāk maz pievērsta uzmanība kādai konkrētai personai. Esi maksimāli pieklājīgs pret citiem un velti tiem mirklīti sava laika īsai sarunai.

 

dviniDvīņi
Dvīņi šodien viegli iekulsies nepatikšanās. Tu esi sociāls cilvēks un lielāko dienas daļu pavadi lielākās vai mazākās citu cilvēku kompānijās. Centies būt īpaši uzmanīgs un laipns, komunicējot ar citiem un, ja iespējams, atrodi iespēju pabūt prom no apkārtējiem.

 

vezisVēzis
Vēršiem vajadzētu būt sevišķi piesardzīgiem, saskarsmē ar jaunākajiem un vecākajiem ģimenes locekļiem, jo tieši šīs divas paaudzes būs tendētas uz pārpratumiem, apvainojumiem un konfliktiem. Rūpīgi izvēlies vārdus, ko teikt un kam tos teikt.

 

lauvaLauva
Lauvas, cenšoties būt pa draugam ar visiem, bieži vien kļūst pārāk uzbāzīgi un pārkāpj dažādas robežas. Šī būs problēma, ko šodien izjutīsi īpaši spilgti. Izvairies kļūt uzmācīgs, taču nezaudē savu draudzīgumu un komunikabilitāti un tu vari būt drošs, ka nenokļūsi nepatīkamā situācijā.

 

jaunavaJaunava
Jaunavas ir uzcītīgi darbinieki, kuri novērtē pašu paveikto un necieš jebkādas iejaukšanās savā darbā, līdz ar to šodien vairāk tieksies būt nevis upura, bet agresora lomā. Atceries, ka tikt pāri nelielām viedokļu sadursmēm vislabāk palīdzēs laipnība un cilvēcība, tāpēc neļaujies kārdinājumam pakašķēties.

 

 

svariSvari
Svariem vajadzētu saglabāt modrību, lai paspētu laikus pamanīt katru mazāko nesaskaņu citu starpā, jo šodien apkārtējie vārdus mētās kā boulinga bumbas, sadragājot visus ķegļus sev priekšā. Sevišķu uzmanību pievērs Ūdensvīriem, Skorpioniem un Lauvām. Centies turēties tuvāk Dvīņu zīmē dzimušajiem.

 

 

skorpionsSkorpions
Skorpionu zīmē šodien visai veiksmīgi izdosies savaldīt savu aso mēli un ieteicams to arī izmantot. Apkārtējie būs tikpat viegli aizvainojami un aizkaitināmi, kā tu pats. Pāris nepareizi izvēlēti vārdi var sabrucināt šīs dienas labo noskaņojumu kā kāršu namiņu.

 

 

strelnieksStrēlnieks
Strēlniekiem šodien vajadzētu doties talkā Svaru zīmē dzimušajiem. Tev allaž izdodas saglabāt vēsu prātu stresa pilnās situācijās un ātri rast tām risinājumu. Pastāv risks, ka gaisotne šodien būs visai nokaitēta, tādēļ, ja iespējams, padalies ar citiem savos ieteikumos, kā mazināt spriedzi.

 

 

mezazisMežāzis
Tu vienmēr esi ļoti piesardzīgs komunikācijā ar citiem, baidoties pateikt kaut ko ne tā un aizvainot, kā arī socializēšanās kā tāda nav tava stiprā puse, līdz ar to šodien spēsi mest līkumu potenciāliem konfliktiem. Noslēgtība un intravertums šodien tev nāks tikai par labu.

 

 

udensvirsŪdensvīrs
Ūdensvīriem pastāv īpaši liels risks iekulties nepatikšanās. Lai gan parasti diskusijas, kuras tu uzsāc, ir par nozīmīgām tēmām un citiem saistošas, tās mēdz būt kontraversālas, kas šajā dienā var izrādīties auglīga augsne konfliktu attīstībai.

 

zivis-2Zivis
Zivju zīmē dzimušie šodien varētu sajust pamatīgu satraukumu, taču ieteicams ļaut prātam atpūsties un paļauties uz savu intuīciju par gaidāmajiem notikumiem. Tu ļoti labi proti izzināt, sajust apkārtējos cilvēkus, apstākļus, emocijas un mēģinājumi šo prasmi ignorēt sagādās tikai papildus galvassāpes.

 

Jauku dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTrīs bērnu mamma sadzīvo ar smagu slimību. Ļoti lūdz palīdzēt!
Nākamais rakstsDivi Nacionālā teātra aktieri nesveicinās jau sešus gadus. Kādēļ tā?