Šī ir brīnišķīga diena jauniem mēģinājumiem – kulināriem eksperimentiem, darbiem vai jebkam citam, jo viss veiksies labi. Tomēr zini savas robežas un labāk atturies no pārāk ekstrēmām lietām, no robežu pārkāpšanas.

 

 

auns-mil-horAuns

Tavs dzīve potenciāls noteikti palielināsies, tomēr ir iespējams, ka nepatīkama ziņa vai tuvredzīga rīcība no mīļotā puses, nopietni sabojās tavu garastāvokli. Sapnim, ko redzēji ir iespēja piepildīties. Zvaigznes norāda, ka tev ir jārūpējas par sevi un citiem šodien.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka šī tev būs nepatīkama diena. Planētu stāvoklis iesaka nekļūt hiperaktīvam un taupīt spēkus, lai pabeigtu to, ko esi iesācis, dari to tad, kad esi patiešām tam gatavs. Ir iespējams, ka noteiktu apstākļu kopumā, pie zināmiem nosacījumiem, nāksies ātri reaģēt un rīkoties gudri, lai izkļūt no nepatikšanu lavīnas.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes ierosina, ka šodien tev vajadzētu sākt kaut ko jaunu. Iespējams, ka tie būs ilglaicīgi plāni vai varbūt biznesa sarunas par nākamajiem darījumiem. Partnerattiecības šodien solās būt auglīgas, taču gala rezultāts būs atkarīgs kopīgas sadarbības, no tā, kā mācēsiet ieklausīties viens otra vēlmēs un vajadzībās.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes brīdina, ka tu šajā dienā vari piedzīvot kādus veselības sarežģījumus. Esi uzmanīgs, neļauj emocijām maldināt tevi. Tavs taisnīgums un vēlme izpildīt visu līdz pēdējam sīkumam, neraugoties uz daudziem objektīviem traucējumiem, šodien var nākt par sliktu, radot lielākas problēmas nekā tu domā. Ja tev šodien ir plānots kāds ceļojums, esi uzmanīgs, pastāv daudz lielāka iespējamība problēmām nekā ierasts.

 

 

lauva-mil-horLauva
Šī ir lieliska diena sarunām, tāpat, lai laulātos un ļautos mīlas priekiem. Ļoti iespējams, ka šajā zvaigznājā dzimušās daiļā dzimuma pārstāves varēs parādīt sevi sabiedrībā un būt uzmanības centrā. Centies nebūt pārāk ekstravaganta, tevi var pārprast. Savukārt, stiprā dzimuma pārstāvjiem jāuzmanās no iespējamiem finansiāliem zaudējumiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes brīdina, ka tev ir jābūt uzmanīgam šajā dienā. Ir ļoti iespējams, ka tavi plāni un cerība nerealizēsies. Dari kaut ko produktīvu savas personīgās izaugsmes labā, piemēram, sāc lasīt kādu grāmatu. Aktivitātes vienatnē palīdzēs izvairīties no sarežģījumiem ar radiniekiem, kas varētu rasties šīs dienas laikā. Planētu stāvoklis brīdina, lai nepaļaujies uz savu intuīciju.

 

 
svari-mil-horSvari
Zvaigznes brīdina, ka šī ir nepatīkama diena ģimenes attiecībām un mīlestības jautājumiem. Tāpat pastāv tendence, ka tavi biznesa darījumi būs visai riskanti, tu visnotaļ vari kļūt par krāpšanas upuri, lai gan skaidrā galva un izpratne par cilvēku dabu var palīdzēt novērtēt radušos situāciju objektīvi. Zvaigznes iesaka nezaudēt savu pašnovērtējumu un drosmi.
 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Dienas pirmajā pusē zvaigznes tev paredz iespējamas grūtības sarunās ar radiniekiem vai partneriem. Nav ieteicams īstenot darbības un sastrādāties jomās, kas paredz risku vai spekulācijas. Pārtraukums, kopā pavadīts laiks ar ģimenes locekļiem vai vientulīgas pastaigas, visnotaļ nāks tev par labu. Esi gatavs kādai patīkamai ziņai.

 

 
strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šodien pārlieks tiešums var izraisīt attiecību sagrīļošanos. Emocionāls uzliesmojums vai nevēlēšanās izrunāt notikušo, var neļaut sasniegt iecerētos panākumus. Ļoti iespējams, ka šodien tava pašsajūta pasliktināsies vai tev būs problēmas, kas saistītas ar īpašumu un kredītsaistībām. Ļoti ticams, ka šodien iegūsi tik nepieciešamo stimulu un vēlmi kaut ko mainīt savā dzīvē.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Labs garastāvoklis stimulēs vislabākos nodomus, lai radītu jaunas romantiskas attiecības vai esošajās ieviestu pozitīvas nianses. Centies šodien atturēties no visa, kas var kaitēt tavam organismam, jo īpaši no alkoholiskajiem kokteiļiem un grādīgo dzērienu lietošanas kopumā.

 

 
udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes iezīmē, ka šī būs patīkama diena. Tomēr šodien tev vajadzētu pieiet jebkurai lietai nopietni un atbildīgi. Iedvesmas saglabāšana un grūtību pārvarēšana dos tev uzvaras un panākumu sajūtu. Strādāšana grupā vai komandā sniegs vislabākos augļus kādos nozīmīgos projektos un tev interesējošās lietās.

 

 

zivis-mil-horZivis

Laba diena, lai apciemotu cilvēkus un uzņemtu viesus arī pats. Ir iespējams, ka tev būs izdevība dižoties ar saviem talantiem kādā patīkamā sabiedrībā vai iegūt jaunas, interesantas paziņas. Tāpat ļoti ticams, ka tu šodien dosies ceļojumā un nedaudz patukšosi savu maciņu. Šie finansiālie zaudējumi būs saistīti ar dāvanu vai suvenīru iegādāšanos tiem, kuri palikuši mājās.

 

 

 

Lai tev jauka šī diena!

Iepriekšējais rakstsMelnā sestdiena: Zemūdens straume Carnikavā prasa trīs dzīvības
Nākamais rakstsLatviešu pensionārs zaudējis milzīgu naudu