Ko zvaigznes tev sola  24. februārī?

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

auns-mil-horAuns

Auni par pašpārliecību sūdzēties nevar, taču šodien tie var kļūt ari visai nepieklājīgi un rupji. Esi uzmanīgs, iepazīstinot citus ar savu nostāju un apdomā iespējas, kā sevi parādīt ar citādiem paņēmieniem, kā ierasts.

 

versis-mil-horVērsis

Vērši jebkurā situācijā saglabā savu stūrgalvību un šodien tā var kļūt teju bīstama. Par laimi, uzsākt konfliktu ar tevi ir diezgan grūts uzdevums. Centies šodien apkārtējiem vairāk parādīt savu kluso, nevis dogmatisko pusi.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņi šodien ir visai interesantā pozīcijā. Tu esi komunikabls cilvēks un vari lepoties arī ar augstu intelektu, par kuru gan ne vienmēr liec citiem manīt. Apsver iespēju izmantot šo dienu, lai iesaistītos debatēs par kādu nozīmīgu tēmu un apkārtējiem parādītu arī savu intelektuālo pusi.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem šodien vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem. Tu nekad nepalaid garām izdevību izmantot savu stāvokli, lai panāktu to, ka citi dejo pēc tavas stabules. Lai gan dažkārt tas var nest efektīvus rezultātus, citu acīs vari izskatīties pārāk ass, lai iesaistītos filozofiskās diskusijās.

 
lauva-mil-horLauva

Lauvām šodien ir visas iespējas parādīt sevi gan vislabākajā gaismā, gan vissliktākajā. Tevi uztrauc citu domas par tevi, tādēļ būsi tendēts iesaistīties lielās, publiskās diskusijās, lai nokļūtu citu uzmanības lokā. Esi piesardzīgs, izvēloties, kurā diskusijā ņemt dalību, tomēr ņem vērā, ka, lai arī publiska uzstāšanās var būt visai riskanta, ja paveiksies, no tās tikai iegūsi.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavām īpašas problēmas šodien nav gaidāmas. Tev piemītošais intelekts dod tev spēju uzvarēt jebkurā argumentā, kurā iesaisties un, tā kā parasti tu ņem dalību maznozīmīgās diskusijās, tava reputācija netiks apdraudēta.

 

svari-mil-horSvari

Svaru zīmē dzimušie šodien būs aizņemti, cenšoties rast risinājumu apkārt valdošajiem konfliktiem, līdz ar to paši tiešā veidā nepatikšanās neiekulsies. Ieteicams pārlieku neiedziļināties apkārtējo nesaskaņās un nenostāties vienā vai otrā argumentētāju pusē. Neriskē ar savu labo reputāciju un esi maksimāli objektīvs.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioniem šodien pastāv īpaši liels risks sagraut savu reputāciju. Ūdensvīri un visi tie, kuri šodien būs Ūdensvīra ietekmēti, būs tendēti uzsākt dažādas diskusijas un strīdus. Ja zaudēsi savaldību jau pie pirmajām nesaskaņām, zaudēsi arī savu labo slavu visu apkārtesošo acīs.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki nav vieni no intelektuālākajām zīmēm, taču šodien zvaigznes sola vairākas labas iespējas, kā sevi parādīt. Tavs asais prāts un apķērība palīdzēs tev būt pārākam ik vienā diskusijā, kurā iesaistīsies un, rūpīgi tēmējot, pratīsi trāpīt tieši mērķī, kas atsevišķiem cilvēkiem var būt patīkams pārsteigums.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāžiem šodien, iesaistoties konfliktos, ieteicams necīnīties par savu taisnību, bet palīdzēt aizstāvēt kāda cita strīdā iesaistītā viedokli. Nereti rīkojies pārāk piesardzīgi, kā rezultātā vari saskarties ar sarežģījumiem, cīņā dodoties viens pats.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien būs savā elementā. Apsver iespēju iesaistīties visās iespējamajās diskusijās un argumentos. Pie pozitīva iznākuma gūsi pārākumu un respektu no citiem, taču sliktākajā gadījumā vēl vairāk uztrenēsi savas argumentācijas prasmes un tiksi cienīts par to, ka iesaistījies debatēs.
 

zivis-mil-horZivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams vai nu palikt vērotāja lomā un noskatīties uz apkārt notiekošo no malas vai arī uzņemt apgriezienus, lai spētu ātri reaģēt uz uzdotajiem jautājumiem. Tu esi apveltīts ar lielisku intuīciju, pateicoties kurai proti izteikt īsas un konkrētas piezīmes, taču iesaistīšanās ilgstošā diskusijā varētu tev sagādāt problēmas.

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

Lai tev lieliska šī diena!

 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKara bēgle, kura patvērusies Latvijā, atgriežas dzimtenē: Krievija visu izpostījusi
Nākamais rakstsŠīm horoskopa zīmēm MARTS būs īpaši labvēlīgs