Ja runa ir par jūsu tiešajiem pienākumiem, vislietderīgāk šo dienu pavadīt strādājot un cenšoties sasniegt vairāk. Vakarā par savu centību tiksiet apbalvoti ar labu ziņu vai patīkamu pārsteigumu! Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

 

 

auns-mil-horAuns

Nosvērtie un praktiskie auni veiksmīgi plānos savu nākotni un uzņemsies atbildību par savu rīcību. Īstais brīdis atklāt sava talanta spožākās šķautnes, nesot panākumus ne tikai sev, bet arī citiem. Pats galvenais – piemēroti darba apstākļi!

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien pārliecināsieties par vecu patiesību – visefektīvākā ir tradicionāla pieeja lietām. Veselais saprāts un pārbaudītas metodes būs panākumu atslēga ikvienā lietā! Personīgā pieredze, pašpārliecinātība un intuīcija var izglābt pasauli, ja tās liek lietā pareizi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Domājot par nākotni uz mirkli aizmirsīsiet tagadnes problēmas, piemēram, kādu nenomaksātu parādu vai domstarpības ar tuvu cilvēku. Iespējama svarīgu dokumentu kārtošana. Pats galvenais – neignorējiet problēmas, bet risiniet tās!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzīša intereses var sadurties ar citas personas uzskatiem vai visas komandas noteikumiem. Neesiet sentimentāli vai bailīgi, uzticamākie cilvēki izkristalizējas grūtībās. Diplomātiju sabalansējiet ar stingrību.

 

 

lauva-mil-horLauva

Nolaidieties atpakaļ uz zemes, vēl ir daudz nepabeigtu darbu. Vēlmju sadursme ar skarbo realitāti var būt smaga, tomēr jāsaprot, ka ar grūtībām ir jācīnās!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dzīve prasa jaunu pieeju draudzībai un mīlestībai, vedina uz radošu darbību. Jūs iedvesmos kāda cilvēka rīcība vai negaidīts zvans. Tomēr nevajadzētu kardināli mainīt savus uzskatus par lietām, kas var izraisīt stresa situācijas

 

 

svari-mil-horSvari

Jūsu pēdējā laika mīļākā nodarbošanās ir katra sava soļa rūpīga analīze un izrādās, ka tas patiešām strādā! Šodienas laikā “uzkarsīs” attiecības ar tuviem cilvēkiem vai laulāto draugu, īpaši, ja viņi ir spilgtas un emocionālas personības.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī skorpioniem solās būt patiesi veiksmīga diena, pateicoties intelektam, komunikabilitātei un intuīcijai, kas nepievils. Būs viegli atrast nepieciešamo informāciju un īstos cilvēkus, ar kuriem sasniegt vēlamo rezultātu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Atsevišķās lietās, piemēram, finansēs, būs nepieciešama gudra pieeja. Dodoties iepirkties, uzstādiet sev prioritātes un nenovirzieties no tām, pretējā gadījumā naudas visam var arī nepietikt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Nepieciešams saprast, kas īsti ir svarīgi jums kā personībai. Iespējama attiecību krīze. Turiet emocijas sevī, neļaujiet citiem iedzīvoties uz savu trūkumu rēķina, pretējā gadījumā kāds tos lieliski izmantos savā labā.

 

 
udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Neatklājiet citiem savus lielos plānus, kuri jums ir tik nozīmīgi. Iespējams, nāksies savu laiku, naudu, veselību un brīvību upurēt kāda cita labā. Tā vietā, lai risinātu savas problēmas, būs jāpalīdz citiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Strādājiet pie sava intelekta un domājiet stratēģiski! Sapņainās zivtiņas var izmantot nelielu pragmatisma devu, kamēr praktiskajām šīs zīmes pārstāvēm noderētu pasapņot. Pareizā kombinācija ļaus iezīmēt precīzu tuvākās nākotnes ainu.

 

Lai izdevusies diena!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25.-31. marts
Nākamais rakstsJaunā māmiņa no Zemgales tikusi pie pieciem cipariem rakstāmas naudas summas