Zvaigznes norāda, ka tikai dienas pirmajā pusē būs iespēja rast objektīvu vērtējumu kādiem apstākļiem ap tevi. Radīsies izdevība pasargāt sevi no kādas darbības, kas lemta neveiksmei, ja vien izmantosi iespēju, ko piedāvās šī diena. Pārējā laikā sagaidāms visai emocionāls lēmuma pieņemšanas process, kas kļūs pamanāmāks; tava rīcība var izrādīties pārāk sasteigta. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. aprīlis

 

 

auns-mil-horAuns

Tavas alkas pēc neatkarības un brīvības kļūs aizvien spēcīgākas. Visticamāk, meklēsi veidus kā radoši izteikt sevi. Kļūsi vairāk ieinteresēts sava bērna dzīvē, tai skaitā kādas visai aktuālas problēmas risināšanā. Zvaigznes norāda, ka tava mīlas dzīve pašlaik ir pilna ar spilgtiem, neaizmirstamiem notikumiem.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Mājsaimniecības darbi var laupīt nozīmīgu daļu no tavas personīgās enerģijas. Var rasties intensīvs, emocionāls uztraukums saistībā ar kādiem jauniem uzdevumiem vai nepazīstamu pieredzi. Ir ieteicams izvairīties no vieglas aizkaitināmības, nepamatotas stūrgalvības un nekontrolēta delikātuma.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Mijiedarbība ar cilvēkiem var kļūt iespaidīga, taču visai strespilna, īpaši, ja tavs sarunu biedrs nav vienaldzīgi pret tevi vai tu pats – kādā ziņā esi īpaši saistīts ar šo personu.  Dalīšanās ar viedokļiem, idejām un informāciju var pārvērsties par sāncensību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šajā dienā, visticamāk, nebūs viegli kontrolēt kādu situāciju. Var pastiprināties konflikti, notikt kādas darbības, kas orientētas uz cīņu un atriebību. Pastāv liels risks, ka šodien tērēsi daudz enerģijas vai naudas,  īpaši kādiem neparastiem, neparedzētiem apstākļiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tava spēja saglabāt interešu, iniciatīvas, priekšrocību un viedokļu līdzsvaru, kā arī sava ego vēlmes,  mijiedarbojoties ar kādām personām, šodien izrādīsies ārkārtīgi svarīgi! Tomēr ļoti ticams, ka kāds dialogs ar tavu līdzdalību ātri pārvērtīsies cīņā. Konflikti ar taviem vistuvākajiem solās kļūt īpaši sāpīgi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētu stāvoklis iezīmē, ka noslēpumainas iniciatīvas un eksperimenti, ieskaitot materiālas un radošas izpausmes, šodien nav drošas. Cilvēki, ar kuriem tu rēķinies kā ar saviem kolēģiem, palīgiem un domubiedriem var pārsteigt tevi ar kādu negaidītu reakciju, piemēram, krasi izteiktu kritiku vai vēlmi mainīt tavas domas, kavējot kādu tavu norišu attīstību.

 

 

svari-mil-horSvari 

Ikviens personīgais kontakts var pārveidoties par intriģējošu spēli, turklāt norisināties saskaņā ar pavisam īpašiem noteikumiem. Ja vēlies, vari personīgi kontrolēt spēles gaitu un pat norādīt dažādus apstākļus tās dalībniekiem.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions
Šajā dienā, visticamāk, daudz  enerģiskākiem un uzstājīgākiem centieniem vēlēsies sasniegt katru savu mērķi, lai cik nenozīmīgs tas varētu šķist. Pārliecinies, ka tu dari visu, kas nepieciešams, lai novērstu kādu rīcību, kas kurinātu kādu konfliktu ar taviem vistuvākajiem – draugiem, biznesa partneriem vai ģimenes locekļiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī diena var pavērt brīnišķīgas iespējas, atļaujot darboties pazīstamā un pat patīkamā režīmā. Ja arī piedzīvosi kādas problēmas, tās liks sasparoties, bet ne nobiedēs tevi. Cīņa par ego vai autoritāti var nest tev pozitīvu iznākumu. Tajā pašā laikā, ja tu vēlies sasniegt maksimālo efektu, būs jākļūst daudz enerģiskākam, apņēmīgākam un gatavam izmantot neparastas darbības.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētas norāda, ka tevi šajā dienā gluži kā ar magnētu piesaistīs riskantas darbības. Šodien būs visai grūts uzdevums – kontrolēt savas vēlmes, nodomus un rīcību, nemaz nerunājot par mēģinājumu ietekmēt citus. Tavu taktiku var noteikt jutekliskums, finanšu apetīte vai dažas steidzamas vajadzības.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Cilvēki šajā dienā var pielietot dažādas iniciatīvas, taču viņiem tāpat var izrādīties visai grūti kontrolēt tevi. Planētas norāda, ka vari droši aizmirst par centieniem pārliecināt kādu vai paļauties uz šīm personām, īpaši – izmantojot intelektuālos un praktiskos faktus. Jebkura veida sāncensība šodien kļūs asāka. Konkurence var būt visai sīva.

 

 

zivis-mil-horZivis
Šī diena  ir lieliski piemērota diena intensīviem centieniem. Ja uzņemsies aktīvu, radošu nostāju un nebaidīsies no atjautības, inovācijām, konkurētspējas un pamatota riska, spēsi sasniegt labus rezultātus. Jebkurā gadījumā, tavs smagais darbs netiks izniekots un pūles nebūs veltīgas.

 

 

Lielisku šo dienu!

Iepriekšējais rakstsDons un Latvijas Eirovīzijas delegācija devusies uz Malmi Zviedrijā
Nākamais rakstsOtrdiena sākusies ar ziņu par traģēdiju Rīgā