Šī var šķist grūta diena, bet tā iedvesmos būtu priecīgiem, aktīviem un neatlaidīgiem. Dienas otrajā pusē plānosi nākotnes notikumus. Būsi iniciatīvas, aizraujošu ideju un tālejošus mērķus pārpilns.

 

auns-mil-horAuns

Auns pavērs ceļu uz pēkšņu enerģijas pieplūdumu, ļaujot kļūt par pilnasinīgu un strādīgu personu, tomēr ar tieksmi uz izšķērdību un egoismu. Tev var rasties kāds visai riskants plāns, taču, visticamāk, būs pārliecība, ka realizēsi to bez kavēšanās vai jebkādām problēmām. Zvaigznes norāda, ka tu vari sākt ignorēt pieklājības pamatnoteikumus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka šī dzīves perioda laikā – praktiskajam un drosmīgajam Vērsim ir jākļūst pēc iespējas drošsirdīgākam, tāpat – daudz aktīvākam, neatkārtojamākam un neparedzamākam. Ja tu esi tipisks šī zvaigznāja pārstāvis, tev šodien var rasties dažādas grūtības. Centies pārvērtēt savu viedokli par cilvēkiem, jo īpaši nemierniekiem, revolucionāriem un savādniekiem. Mēs esam tik dažādi, un tieši tāpēc pasaule ir tik krāsaina!

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā zvaigznājā dzimušie var atskārst, ka viņu vecie plāni ir kļuvuši pārāk garlaicīgi. Tu vari pilnībā aizmirst par savu neseno piesardzību un nodoties pārgalvīgiem eksperimentiem. Visticamāk, vēlēsies krasi mainīt savu draugu loku un jutīsies īpaši ērti jaunā kompānijā. Ļoti ticams, ka šodien tu sastapsi kādu apbrīnojamu personu un patiesi iedegsies ar šī cilvēka idejām.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzis šo dienu dzīvos uz iedvesmas vai cerību viļņa. Zvaigznes iezīmē, ka tu vari sākt vēlēties un tiekties pēc kā neiespējama. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie atrodas uz nervozitātes un pretrunu robežas, tāpēc ātri var zaudē paškontroli. 30. martā tu var būt pārāk prasīgs, atturīgs, dumpiniecisks, provokatīvs un nekonsekvents.

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvai šodien nevajadzētu apšaubīt savu veiksmi! Zvaigznes tev šai dienai piedāvā brīnišķīgas perspektīvas, esi nolēmis meklēt personisko laimi vai grasies realizēt savu potenciālu – plānošanā, mācībās un/vai politikā. Tomēr tev vajadzētu būt gatavam, bruņotam ne tikai ar pašapziņu, bet arī drosmi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunava, jebkurš emociju uzliesmojums šodien līdzināsies pamatīgai krīzei, ja vien satraukumu un bažas uzreiz nenovirzīsi pareizajā gultnē. Izmanto bangojošo entuziasmu, lai vienreiz un uz visiem laikiem nokārtotu parādus ar pagātni, taču tu nedrīksti steigties šajos jautājumos, lai nesagādātu sev problēmas nākotnē.

 

 

svari-mil-horSvari

Svaru attiecības ar cilvēkiem šodien būs nestabilas un pie reizes pat sprādzienbīstamas. Zvaigznes norāda, ka iniciatīva nebūs tavā pusē. Necenties pierādīt, ka tavi vistuvākie noteikti kļūdās. Tāpat – neapdraudi kāda brīvību un esi uzmanīgs ar konkurentiem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Diena ir piemērota, lai tu ātri pārgrupētos kādā jaunā režīmā. Mēģini pārvērtēt savas prioritātes, esi pret sevi tik godīgs, cik vien iespējams – atmet visu novecojušo un neaktuālo. Zvaigznes norāda, ka tev šodien var nākties risināt ar elektroniku, iekārtām, progresīvām metodēm un kurjerpasta pakalpojumiem saistītus jautājumus.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Revolucionāras izmaiņas iespējamas Strēlnieku mīlestības vai ģimenes dzīvē, jūsu attiecības kļūs arvien stiprākas. Zvaigznes norāda, lai nebaidies no pēkšņām izmaiņām vai pat katastrofām. Tās nodrošinās tik nepieciešamo adrenalīna paaugstināšanos, lai aizdedzinātu dzirksteli, kas padarīs tavu dzīvi laimīgāku un harmoniskāku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Notikumi Mežāža mājas dzīvē nav visai stabili. Tavi ģimenes locekļi var rīkoties neprognozējami, brīžos, kad var atgadīties kādas ārkārtas situācijas vai pēkšņi kāpumi un kritumi jūsu ģimeniskuma psiholoģiskajā gaisotnē. Nemēģini uzlikt vienaldzības masku, tev tas var neizdoties pietiekami pārliecinoši. Un kam tas vispār ir nepieciešams?

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šīs dienas atmosfēra atmodinās Ūdensvīra aktīvo – brīvību mīlošo pusi. Zvaigznes mudina atrast alternatīvu darbības jomu, kur tu varēsi veikt atklājumus un eksperimentus un sagrausi kādus stereotipus. Tā var būt kāda radoša aktivitāte, programmēšana, interesanta spēle, sporta joma vai jauna biznesa platforma. Zvaigznes iezīmē, ka pastāv iespējamība, ka tava negaidītā darbība vai unikālais hobijs liks mainīt paziņu loku, līdzšinējos sabiedrotos nomainot pret jauniem.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodienas izmaiņas tev var izrādīties visai kaitīgas, un tām var būt dzīvi pamatīgi mainošas sekas. Tās var radikāli mainīt tavu pieeju galvenajām dzīves sfērām, tostarp nākotnes stratēģijām. Tevi var pārsteigt negaidīti, pamatīgi izdevumi vai vērienīgi biznesa plāni.
 

 

 

Lielisku dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts12 jautājumi, kurus ir vērts uzdot jau pirmajā randiņā!
Nākamais rakstsAmuna Davis vakariņa galvenā ēdiena dēļ piedzīvo neērtu situāciju