Visai plānošanai, saskaņošanai un citām aktīvām lietām jānotiek dienas pirmajā pusē. Tev būs daudz optimisma un entuziasma, garastāvokli sabojāt praktiski nebūs iespējams. Jūtu izteikšanai labāk izvēlēties rīta pusi. Dienas otrā puse būs nedaudz saspringta. Kas vēl tevi sagaida marta pēdējā dienā? Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. marts

 

auns-mil-horAuns

Dominēs sentimentāls, nostaļģisks noskaņojums. Neviens to pat nepamanīs, jo tev apkārt esošie cilvēki tavā dzīvē ir ļoti nozīmīgi, mijiedarbība ar viņiem ir svarīga, un tu negribēsi to sabojāt. Jāsaņemas!

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Lietas starp tevi un radiem, draugiem, kaimiņiem un citiem tuviem cilvēkiem ritēs vairāk nekā gludi. Iekšējā vajadzība veidot siltas un draudzīgas attiecības tikai pieaugs. Ja gadīsies būt patālāk no mājām, var pārņemt nostaļģija.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Uzmanīgi, kad rīkojies ar naudu vai īpašumu, tev jāpieņem gudri un pārdomāti lēmumi. Šajā ziņā var rasties būtiskas problēmas. Iespējams, nesaņemsi kādu naudiņu, ar kuru biji rēķinājies.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien starp jums un citiem pastāvēs zināma spriedze. Pārliecinies, lai viedokļu un vēlmju atšķirības nepāraug konfliktā. Neroc grāvi starp sevi un cilvēkiem, kas tevi mīl.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tev nepatiks formālas un garlaicīgas sarunas un pasākumi, īpaši, ja no tiem nebūs iespējams izvairīties. Svarīgi organizēt savu un padoto darbu tā, lai neiestājas rutīna un nekrītas produktivitāte.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Neskatoties uz iespējamiem sarežģījumiem (finanšu, attiecību u. c.), kopumā ar lietām būsi apmierināts. Velti laiku saviem vecākiem, draugiem, bērniem. Tas padarīs tevi laimīgu.

 

 

svari-mil-horSvari

Gribi to vai nē, bet šodien noteikti būs jādara kaut kas personiskajā, profesionālajā un ģimenes sfērā, lai arī turpmāk tu varētu dzīvot tikpat labi. Būsi ļoti izvēlīgs, kad runa ir par cilvēkiem, ar kuriem kontaktēties.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tava emocionālā realitātes uztvere kļuvusi asāka, tev jāsaprot, ka jūtas vienmēr nevar spēlēt galveno lomu. Tavas karjeras attīstība lielā mērā atkarīga no cilvēkiem tev apkārt, attiecībām ar viņiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Darba problēmas šodien noliec maliņā, labāk mērķtiecīgi veido pozitīvu vidi ap sevi. Tiesa, pat ja apkārt ies jautri, prāts vienalga centīsies kalt plānus kā nopelnīt pirmo miljonu.  Un tas nemaz nav slikti.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien vairāk padomā par savām pēdējā laika izvēlēm, sekām, savu veselību. Daudzas lietas šodien būs atkarīgas tikai un vienīgi no tevis. Nevilcinies to izmantot savā labā!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lai gan tu vari viegli pavadīt visu dienu, strādājot tālu no mājām vai pat citā pilsētā, emocionālais savienojums ar radiem un draugiem būs īpaši svarīgs. Nevilcinies piezvanīt un pateikt kādu labu vārdu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Domas par dažādām perspektīvām un gaišo nākotni nedos mieru visu dienu. Tas dos papildu entuziasmu un pozitīvu noskaņojumu. Pavadi dienu mājīgā vidē ar tuvajiem un mīļajiem!

 

 

Brīnišķīgu dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsIeva Florence-Vīksne atklāj, ko patiesībā nozīmē diendienā strādāt kopā ar vīru
Nākamais rakstsNaktī uz svētdienu pulkstenis jāpagriež stundu uz priekšu – kāpēc mēs to darām?