Šī diena ik vienam solās būt diezgan karsta. Gaidāmas daudz un lielas pārmaiņas dažādās dzīves jomās vienlaikus. Esi gatavs uz jebko.

 

aunsAuns

Centies lietderīgi izmantot enerģijas pieplūdumu, kuru šodien sajutīsi. Dari to, ko patiesi mīli, kas tevi aizrauj. Ieteicams pievērsties fiziskajām aktivitātēm, piemēram, skriešanai, iešanai, pārgājienam, nodarbībām sporta zālē vai jebkam citam. Iespējams, daļu dienas vēlēsies pavadīt vienatnē. Tava šīs dienas krāsa – dzeltenā.

 

versisVērsis

Gaidāmi sarežģījumi attiecībās ar citiem cilvēkiem. Esi piesardzīgs, saglabā mieru un izvairies no jebkāda veida nesaskaņām. Labvēlīga diena romantisko attiecību nostiprināšanai. Nespēlējies ar jūtām. Ja iespējams, izvēlies mirdzošus apģērbus un aksesuārus.

 

dviniDvīņi

Tu esi apbrīnojams! Ļauj to pamanīt arī citiem un novērtē visu, kas tev šajā dzīvē ir dots. Dienas sākumā vari justies diezgan sašļucis un būs darba pilnas rokas. Tiklīdz tiec galā ar saviem pienākumiem, velti vairāk laika savas priekpilnās personības izpaušanai.

 

vezisVēzis

Tev priekšā visai veiksmīga diena. Liela nozīme būs karjerai, gribasspēkam un motivācijai. Tu esi tikai soļa attālumā no pozitīvām pārmaiņām un sasniegumiem. Par darba trūkumu sūdzēties nevarēsi, taču tavi pūliņi noteikti atmaksāsies.

 

lauvaLauva

Vari justies, ka kaut kādā ziņā esi nonācis strupceļā. Velti vairāk laika saviem draugiem un citiem tuviem cilvēkiem, izbaudi šo kopā būšanu. Apkārtējie no tevis var prasīt daudz, brīžiem pat pārāk daudz. Centies pat vissarežģītākajās situācijās sekot savai sirdij. Labvēlīgs laiks romantikai un ar to saistītām nodarbēm.

 

jaunavaJaunava

Šodien ieteicams fokusēties uz savu garīgo attīstību un savas personības maigāko pusi. Diena būs piesātināta ar daudz un dažādiem notikumiem, pēc kuriem vēlēsies atpūsties un atjaunot zaudētu enerģiju. Ja iespējams, atrodi laiku fiziskajām aktivitātēm. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

svariSvari

Var gadīties, ka jutīsies, it kā stāvētu liesmojošas elles vārtu sardzē. Uzmanies un nepārslogo sevi. Tu nevari izglābt visus un rast risinājumu katrai situācijai un tev tas arī nav jādara. Līdzcilvēkiem vajadzētu tevi iedvesmot, papildināt un iepriecināt, nevis izsūkt visu tavu enerģiju. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

skorpionsSkorpions

Veiksmīga diena tev un citiem Skorpiona zīmes pārstāvjiem. Gaidāmi daudz un dažādi notikumi. Pieņem un izbaudi apkārt notiekošo, paņem no tā visu, kas tev svarīgs un nepieciešams. Ieteicams izvairīties no nesaskaņām mīlas dzīvē  – šobrīd tām tur pavisam noteikti nav vietas.

 

strelnieksStrēlnieks

Šajā dienā nāksies patērēt daudz enerģijas, lai varētu to veiksmīgi aizvadīt. Vienlaikus nāksies koncentrēties uz vairākām lietām. Ja iespējams, atsakies no mazāk nozīmīgu pienākumu pildīšanas. Tava krāsa šajā dienā  – sarkanā.

 

mezazisMežāzis

Tev ir milzīga zināšanu un pieredzes krātuve, kuru tu glabā slepenībā pie sevis. Un  tas nav tādēļ, ka tu vēlētos kādam ieriebt, bet gan tādēļ, ka šajā ziņā esi privātīpašniecisks. Arī neliela savtīguma deva te ir manāma, taču tas nav nekas slikts. Iespējams, nāksies šo to pārdomāt vai novērtēt kādu likteņa izspēlētu joku. Tavs atslēgvārds šajā dienā – novērtēšana.

 

udensvirsŪdensvīrs

Šodien jutīsies ļoti piesaistīts kaut kam vai kādam. Var gadīties, ka pat tik stipri, ka nespēj vairs virzīties savā dzīvē uz priekšu. Velti laiku pārdomām, taču izvairies no kaut kā atsvabināties šajā dienā vai pieņemt lielus lēmumus. Izvairies no spontānas, nepārdomātas rīcības.

 

zivis-2Zivis

Velti laiku komunikācijai ar draugiem un mīļajiem cilvēkiem. Neaizmirsti pavadīt laiku kopā ar savu pastāvīgo partneri vai laulāto draugu. Labvēlīgs laiks dažādiem piedzīvojumiem un dzīves sasniegumu, guvumu novērtēšanai. Veiksmīga diena dažādām, ar mākslu saistītām nodarbēm.

 

Veiksmīgu dienu!

 

Iepriekšējais rakstsBricim jaunas ziņas par laiku turpmāk
Nākamais rakstsIzbrauciens pierobežā beidzas pavisam bēdīgi