Vēl viens mēnesis aizvadīts, nu jau klāt marts – pavasara vēstnesis! Uzzini, kā zvaigznes būs izkārtojušās šajā laikā un, ko tas sola tieši tev!

Marts ir relatīvā atpūta starp ziemu un pavasari, nereti šo laiku radot ļoti trauksmainu. Šogad gan ir diezgan neparasts šis laiks, jo nav īsti pārejas no ziemas uz pavasari – jo gadalaiku maiņa nav nedz īsti redzama, nedz jūtama. Raudzīsim, ko marts mums paredz šogad!

 

Auns

Līdz 21. martam vēl viss norisināsies Zivju zvaigznājā, tāpēc atļaujies šajā laikā piedomāt pie sava bioloģiskā pulksteņa darbības uzlabošanas. Ievies sev kādu konkrētu paradumu, mēģini celties un doties gulēt vienā un tajā pašā laikā ik dienu – tas iedvesmos un sagatavos tevi katrai jaunai dienai. Laika posmā no 12. – 14. martam pamēģini prātā pārdomāt, vai nav kaut kur “aizķērusies” kāda nerealizēta, laba ideja – ir vērts pie tās piestrādāt šobrīd. Tiklīdz iestāsies tavs zvaigznājs (sākot ar 21. martu) – izmanto laiku, lai atjaunotu savu prātu un ķermeni – veic mājās vai pieraksties skaistumkopšanas salonā uz kādu ķermeņa attīrīšanas kūri, iepriecini savu garīgo pasauli ar kādu labu grāmatu vai vienkārši baudi saulīti un garas pastaigas. Priecē ķermeni ar svaigiem ēdieniem – dārzeņiem, zaļumiem, augļiem. 22., 23. martā izvairies no dažādu lēmumu pieņemšanas, jo pie apvāršņa dominēs Merkurs un Neptūns, kuri var veicināt dažādu neskaidrību rašanos. Pašās marta beigās vari izjust īpaši lielu enerģijas pieplūdumu – izmanto to lietderīgi, mēneša pēdējās dienās īpaši var veikties arī mīlas un finanšu jomās. Neieklausies muļķīgos padomos un intrigās!

 

Vērsis

Ļoti svarīga būs prasme/spēja sastrādāties ar citiem, tāpēc centies saskaņot savas intereses ar cilvēkiem, ar kuriem tevi saista kopīgas intereses, mērķi u.c. svarīgas lietas. Ap 11. martu var rasties iespēja ienesīgi pastrādāt pie saviem mērķiem, realizēt kādas nepiepildītās idejas. Varētu pat teikt, ka šajā laikā gaisā notiks kaut kas teju mistisks, lai tavi centieni vainagotos ar panākumiem. Arī laika posmā no 12. – 14. martam tavam veiksmes gājienam vajadzētu turpināties, ja vien neaizrausies ar pārlieku lielu sapņošanu, bet rīkosies reālistiski un saprātīgi. Nedaudz vēlāk, ap 18. martu, iespējams, tev radīsies īpaša motivācija kādā ļoti radošā jomā, koncentrē uzmanību uz saviem mērķiem – esi tālredzīga! Sākot ar 21. martu, kad pie apvāršņa būs auna zvaigznājs, velti liku atpūtai, pārdomā tuvākās nākotnes plānus, mēģini atjaunot savu iztērēto enerģiju. Pašas pēdējās mēneša dienas var būt diezgan grūtas, var nest vilšanos lietās, kas attiecināmas uz mīlestību vai finansēm.

 

Dvīņi

Mēneša sākumā diezgan spraigi solās klāties darba lietās. Iespējams, nāksies daudz laika pavadīt ārpus mājas un ierastās darba vides, nepārtraukt’kustībā kārtojot dažādas lietas. 12. – 14. marts solās būt labs laiks, lai tu varētu realizēt kādas savas ieceres, ieviest inovatīvus risinājumus dažādās situācijās. 18. – 23. martā nevajadzētu paļauties uz kādām konkrētām detaļām, piemēram, uz kaut ko tādu, ko kāds apsolījis. Godavārds ne vienmēr attiecīgi darbojas. Šajās dienās vislabāk neieplānot arī nekādus lielus pasākumus, nozīmīgas tikšanās, centies neuzņemties nekādas saistības. Šis laiks var radīt arī negaidītu pavērsienu finanšu jomā – esi uzmanīga! Mēneša beigās velti laiku sev un savam partnerim – neatstāj attiecības novārtā, tām nepieciešama uzmanība, jo īpaši marta beigās. Neignorē savu līdzcilvēku domas, vēlmes un idejas!

 

Vēzis

Mēnesis var sākties ar ļoti svārstīgu garastāvokli, īpaši gadījumos, kad situācija norisinās par un ap tev tuvajiem cilvēkiem. Var gadīties, ka arī mīlestības frontē šajā laikā nevedas tik gludi. 12. – 14. marts ir piemērots laiks, lai atsāktu kaut ko, kam sen nav atlicis laika un pievērstu uzmanību savai attieksmei pret apkārtējiem, īpaši partneri. Ap 18. martu mēģini reālistiski paskatīties uz dažādām lietām, uz ko iepriekš raudzījies pavirši vai ne visai iespringi uz to rezultātiem. 22. – 23. marts var radīt dažādus maldinošus situāciju pavērsienus – esi mundra un neuzķeries uz citu izliktiem āķiem, jo šajā laikā varētu būt diezgan grūti atšķirt fantāziju no patiesības. Šajās dienās mēģini neuzņemties nekādas jaunas saistības, neielaidies ilgtermiņa līgumu parakstīšanā. Mēneša beigās izturies uzmanīgi pret savām finansēm, nepērc neko, kas tev tik tiešām nav nepieciešams.

 

Lauva

Mēneša sākumā vari sajust lielisku enerģijas pieplūdumu, taču tas var likt justies ne savā ādā. Neilgi pēc lielās enerģijas var nākt pilnīgi kas pretējs – bezspēks un nespēja koncentrēties, kas var krietni vien apgrūtināt tavu darba kvalitāti. Ap 8. martu tev vēlams kaut kā iepriecināt savu dvēseli – tas nozīmē – izdari kaut ko, kas tev tik tiešām patīk, atļaujies to un noteikti velti laiku arī saviem tuvākajiem! Laika posmā no 12. – 14. martam ir iespējami dažādi jauki pārsteigumi, iespējams, iepriecinošas ziņas. Uz mēneša otru pusi vari sākt šaubīties par dažādām lietām, par ko līdz šim biji diezgan pārliecināta. Var gadīties, ka būs grūti izvēlēties dažādas prioritātes un saprast, kas šobrīd būtu piemērotāks. Pēc Auna zodiaka zīmes iestāšanās 21. martā – lietas jau spēsi saskatīt skaidrāk, taču mēneša pēdējās dienas atkal var radīt jaunus sarežģījumus, īpaši karjeras un finanšu jomās.

 

Jaunava

Mēneša sākumā sagaidāmi jūtu uzplūdi attiecību jomā – izmanto šo laiku, lai sarīkotu kādu romantisku vakaru. Tiesa, ar visām šīm jūtām, attiecībās var parādīties šādas tādas neskaidrības, taču nepārsteidzies ar dažādu teoriju izvirzīšanu un secinājumiem – mēneša vidus nesīs lielāku skaidrību šajā jomā un arī daudzās citās lietās. Papūlies šajā laikā pievērst uzmanību tam, lai uztrauktos ne vien par sevi, bet izprastu arī citu cilvēku jūtas. Tev ir jāiemācās pieņemt to, ka visi nav vienādi un tieši tādi, kādus tu viņus vēlētos redzēt. Mēneša otrajā pusē vari justies kā izmesta no laivas, taču viss ir pārejošs, tāpēc lēmumus pieņem tikai tad, ja esi tiešām par tiem pārliecināta. Esi uzmanīga visā, kas saistās ar tevi un naudu – mēneša beigas var nest pamatīgus zaudējumus, ja vien nebūsi piesardzīga. Mēneša beigās padomā, vai nav palikušas kādas neatrisinātas, taču svarīgas lietas – atrisini tās, jo nākotnē tās var radīt sarežģījumus.

 

Svari

Paturi prātā to, ka cilvēka emocionālais stāvoklis ietekmē arī viņa fizisko veselību – šomēnes jo īpaši to attiecini uz sevi. Padomā, varbūt nenāktu par ļaunu iziet kādu vitamīnu dzeršanas kursu. Pievērs uzmanību tam, uz ko norāda tavs ķermenis un atceries, ka profilakse ir labākā aizsardzība, kā rezultātā iespējams izvairīties no dažādām kaitēm. Mēneša vidū centies īpaši rūpīgi izturēties pret savu darbu, jo var gadīties, ka kāds kaut ko pārprot, sagādājot tev nepatikšanas. Mēneša otrajā pusē vari izjust koncentrēšanās grūtības – mēģini ievērot pietiekami daudz atpūtas, taču sabalansējot to ar darbu, lai būtu, tā teikt, vilks paēdis un kaza dzīva. Rūpīgi izvēlies to, ko ēd un dzer – arī tas nāks par labu kā tavam ķermenim, tā garam. Mēneša beigās velti laiku romantikai. Ja esi viena, šis ir labs laiks, lai beidzot tev izdotos satikt savu mīļoto, taču negaidi neko konkrētu – vadies pēc izjūtām un paļaujies uz intuīciju, bet neko nesasteidz – steiga var nest vilšanos!

 

Skorpions

Mēneša sākumā vari sajust patīkamu iedvesmas pieplūdumu – neiznieko to, bet izmanto lietderīgi. Vari izpausties radoši dažādās jomās – galvenais, lai darbā tu ieliktu savas sajūtas un darītu to no sirds. Marts solās būt lielisks mēnesis, lai veltītu laiku romantikai – tas būs ne vien patīkami, bet arī kā tava pelnītā atpūta, jo darbos būs jāiegulda daudz enerģijas. Ap 12. – 14. martu vari saņemt kādas ziņas saistībā ar savu partneri – iespējams, ka pat kādu patīkamu pārsteigumu. 22. – 23. martā neuzņemies svarīgu lēmumu pieņemšanu, neieplāno svarīgas tikšanās. Ja nodarbojies ar uzņēmējdarbību, šajās dienās nenodarbojies ar nopietnām finanšu lietām un nepieņem ļoti atbildīgus lēmumus. Mēneša beigās pievērs vairāk uzmanības savai veselībai. Pašās pēdējās dienās izvairies no dažādiem konfliktiem, jo apkārtējie var saasināti uztvert pat vismazsvarīgākās lietas. Necenties piliet eļļu ugunij!

 

Strēlnieks

Šomēnes būs ļoti daudz darba saistībā ar mājām. Iespējams, tu ne vien iegūsi vairāk informācijas par vidi, kurā tu dzīvo, bet arī būsi sajūsmā par to, kā šajā situācijā līdzdarbojas tavi tuvākie radi un draugi. Tas nozīmē, ka nekas nav nereāls, visu var panākt ar pietiekamu vēlmi un darbu. Galvenās un svarīgākās ziņas saistībā ar šiem notikumiem tu varētu saņemt mēneša vidū – ap 12. – 14. martu. Sākot ar 16. martu varētu parādīties dažādi interesanti izaicinājumi darbā – rodi tiem radošus risinājumus! Izpaudies, lai realizētu sevi profesionālajā jomā. 22. – 23. martam nepieņem pārsteidzīgus lēmumus, neuzņemies nekādas ilgstošas saistības. 21. martā, kad pie apvāršņa sāks dominēt zvaigznājs – Auns – izmanto laiku, lai atpūstos! Turklāt atceries, ka atpūta var būt arī kā fiziskas aktivitātes svaigā gaisā, īpaši tad, ja ikdienā tavs dzīvesveids ir ļoti mazkustīgs. Šajā laikā paaugstināsies arī tavs libido. Vadies pēc savām iekšējām sajūtām, taču ļoti iespējams, ka mēneša otrajā pusē vēlēsies iziet no ierastajiem rāmjiem un izmēģināt ko jaunu vai sen nebijušu! Mēneša beigās var rasties kāda pilnīgi negaidīta iespēja.

 

Mežāzis

Mēneša sākums solās tev sagādāt dažādas jaunas idejas, ko varēsi likt lietā kā darba, tā privātajā jomā. Taču būs nepieciešama gan pacietība, gan uzmanīga pieeja tam, lai šīs idejas izstrādātu, realizētu. Mēneša vidū uzmanies ar saviem izteikumiem – vari kādu pat negribot aizvainot tā, ka tas iedragās dažādas iespējas nākotnē. Mēneša otrajā pusē pievērs uzmanību dažādiem līgumiem, projektiem – lietām, kurās esi “dziļi iekšā”. Sākot ar 21. martu, pievērs īpašu uzmanību savai mājas dzīvei, iespējams, kādas istabas pārkārtošana var iepriecināt tevi un radīt feinas pārmaiņas kā mājokļa izskatā, tā tavā garīgajā pasaulē. Mēneša beigās svarīga būs diplomātija, lai nerastos dažādi jauni konflikti.

 

Ūdensvīrs

Tavu prātu ļoti nodarbinās nauda. Šis mēnesis solās būt labs, lai palīdzētu tev saskatīt iespējamos peļņas avotus vai kādu labu lietu/vietu, kurā ieguldīt. Ap 7. martu tev var būt īpaši labs laiks dažādu lietu kārtošanai. Labs laiks dažādu svarīgu lēmumu pieņemšanai un ilgtermiņa sadarbības veidošanai ir 12. – 14. marts, taču skaties, vai šīs ilgstošās sadarbības partneri patiesi pieliek visas pūles, lai jūsu darījums būtu veiksmīgs kā tagad, tā tālākā nākotnē. Mēneša otrajā pusē paļaujies uz savu intuīciju un uzticies saviem spēkiem, apzinies, ka vari daudz paveikt pašas spēkiem. Mēneša pēdējās dienās vari saņemt kādas ļoti svarīgas ziņas.

 

Zivis

Kamēr zvaigznājs valda Zivju zīmē, tu jutīsies lieliski, pozitīvi uzlādēta un visvairāk to sajutīsi tieši savās mājās. Atrašanās mājās palīdzēs pozitīvi uzlādēt kā tavu ķermeni, tā garu. Marta sākums ir labi piemērots tam, lai tu apdomātu to, ko patiesi vēlies savā dzīvē un sākt tiešām no sirds tiekties uz to! Mēneša vidū var rasties sarežģījumi attiecībās – nedari neko, kas varētu sāpināt tavu partneri un raugi, lai viens pret otru esat atklāti – savu slikto omu, kas radusies citur, neizgāziet viens uz otru. Ap 18. martu tev radīsies jauns, brīnišķīgu ideju pieplūdums. Līdz pat 23. martam, var teikt, tava iztēle strādās virsstundas – domas būs par un ap visu iespējamo. Iespējams, citi to sauks par sapņošanu, taču atceries – kvēlākie sapņi mēdz pārvērsties realitātē. Mēneša beigas var sašķobīt tavus plānus un sniegt negaidītus pavērsienus. Taču tie kalpos kā veids, lai tu spētu no jauna visu sakārtot. Citiem vārdiem sakot – plāns ilgstošam laikam ne vienmēr ir tas labākais! Rīkojies atbilstoši!

 

Iepriekšējais rakstsTopošās māmiņas uzturs: no kā labāk izvairīties
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. februāris