Lielākā aktivitāte būs dienas pirmajā pusē. Tev būs pietiekami daudz enerģijas, lai strādātu pie savu plānu īstenošanas. Būs arī liela konfliktu iespējamība, taču neļauj tiem attīstīties par kaut ko hronisku un ilglaicīgu.

 

auns-mil-horAuns

Diena labvēlīga sava redzesloka paplašināšanai. Zinātkāre un interese par kultūru kļūs aizvien intensīvāka. Ja esi tipisks auns, tad spēsi sajust iedvesmu no dažādām lietām. Tiesa, šodien nevajadzētu veikt nekādus lielus, tālejošus plānus.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien nav piemērotākā diena, lai pieturētos pie pārāk konservatīvām pozīcijām. Mēģini kaut ko pamainīt, jo īpaši savā ierastajā uzturā un maršrutā. Uzklausi viedokļus, kam līdz šim nevēlējies pievērst uzmanību, paskaties uz lietām un iespējām, ko līdz šim neuztvēri par vērā ņemamām.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī diena ir paredzēta komunikācijai. Var rasties interesanta saruna ar šķietami patīkamu cilvēku. Neuzķeries uz pārlieku lielu atvērtību, kā arī pats neatveries uzreiz kā grāmata, bet izjūti cilvēku. Esi uzmanīgs, izvēloties sarunu biedru, padomdevēju vai skolotāju.

 

vezis-mil-horVēzis

Ja tu savus ikdienas darbus veiksi ar patiesu entuziasmu, tava enerģija dubultosies. Tajā pašā laikā tev nevajadzētu ļauties dažādu robežu pārkāpšanai vai atteikties no morāles ierobežojumiem. Tu būsi ieguvējs, ja ik pēc laika pamainīsi savas darbības. Tiesa, tas nenozīmē, ka vajadzētu iesākt daudz lietas, jo īpaši, ja zini, ka visas nespēsi pabeigt.

 

lauva-mil-horLauva

Tavi profesionālie vai materiālie panākumi šodien varētu būt visai pieticīgi. Mēģini apdomāt, kas ir tas, ko tev visvairāk patīk darīt, kas visvairāk uztur tonusā tavu pašreizējo fizisko stāvokli. Nepārcenties ar pārlieku lielu aktivitāti, šodien tā nesola augstus rezultātus.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jo vairāk tu vēlēsies paveikt, jo vairāk tev vajadzētu plānot savu rīcību un vairāk uzmanības pievērst ik solim, ko dari. Tas būs īpaši svarīgi, ka esi dzimis septembra vidū. Šodien tavi senie plāni varētu sākt raisīties pretrunās ar pašreizējām vēlmēm. Tas varētu radīt dažādas neērtības.

 

svari-mil-horSvari

Šis ir piemērots laiks, lai dotos pastaigā vai ceļojumā. Centies izvairīties no biznesa notikumu plānošanas. Ja tev ir kādi plāni, kas saistīti ar saimnieciska rakstura sarunām, pētniecību, sistemātisku informācijas meklēšanu vai profesionāla rakstura problēmu risināšanu, daudz kas var palikt neatrisināts. Centies pārlieku nepārspīlēt ar patiesības meklējumiem.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev būs grūti samierināties ar to, kā tu pats organizē/tērē savus pamata resursus – naudu, zināšanas vai komunikācijas prasmes. Ja tu vēlies šo to savā dzīvē izmainīt, koncentrējies uz pašizglītošanos – mācies no savas pieredzes, jo īpaši no savām kļūdām, līdz ar to lielāka peļņa kļūs par dabisku un pat pašsaprotamu lietu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev vajadzētu vairāk pievērsties savu personisko vēlmju apmierināšanai. Apkārtējie cilvēki tev labprāt palīdzēs. Tev ir jābūt gatavam saprast, apzināties un arī pašam pieņemt to, ka tu vēlies realizēt tieši to, par ko šobrīd domā. Negaidi no citiem lielus darbus, bet dari to, ko uzskati par vajadzīgu tu pats!

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja šodien vēlies vientulību, lai spētu vairāk koncentrēties uz savu ikdienu, tu nedrīkstētu šo sajūtu atlikt novārtā. Var gadīties daudz kaitinošu apstākļu un parādīties zemūdens akmeņi tavos darbos. Nav piemērotākā diena, lai tu varētu koncentrēties uz viena vienīgā un pareizākā risinājuma atrašanu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tava vēlme sadarboties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem var izrādīties īpaši spēcīga. Esi uzmanīgs – līdzās intensīvai komunikācijai var rasties gan pozitīvas, iedvesmojošas sajūtas, gan vilšanās. Iespējams, spēcīgi sajutīsi atšķirību starp kādu savu jauno un seno draugu.

 

zivis-mil-horZivis

Ne visus iespējamos plānus un idejas šodien būs iespējams realizēt. Nepaliec pasīvā novērotāja lomā, taču nevajadzētu arī lolot nepamatotas cerības. Nepārvērtē savas spējas. Tavām ambīcijām un vēlmēm, iespējams, vajadzētu izveidot pagaidu ierobežojumus.

 

Lai brīnišķīgu emociju piepildīta šī diena!

Sabiedrība

“Prāta Vētras” koncertā Daugavpilī piedzīvots kāds saviļņojošs mirklis

  6. augustā varavīksnes pavadīts notika “Prāta Vētras” koncerts Daugavpils stadionā “Lokomotīve”. Šī bija jau otrā...

Glābējiem vairāki sarežģīti izsaukumi un arī traģiska vēsts

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 5.augusta plkst. 6.30 līdz 8.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Nedēļa sākusies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajā diennaktī reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 30 personas, bet viens cilvēks gājis...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās jauna ziņa par leģendāro grupu CREDO

  3.septembrī plkst.19 VEF Kultūras pilī notiks populārās grupas «CREDO» grandiozais lielkoncerts «Ko tu dungo savā...

Izskan jaunas ziņas par populāro dziedātāju Aminatu

  4. augustā uz Andrejostas kvartāla vasaras skatuves savu solokoncertu “Savvaļas pusē” sniedza dziedātāja Aminata, kurai...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Dienas pirmajā pusē iespējami patīkami pārsteigumi un negaidīta veiksme, kas sekmēs tavu plānu realizāciju. Iespējams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ; zināms, kad gaidāms karstums

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....
pixabay.com

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku līdz augusta vidum

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākajās desmit dienās...