Lielākā aktivitāte būs dienas pirmajā pusē. Tev būs pietiekami daudz enerģijas, lai strādātu pie savu plānu īstenošanas. Būs arī liela konfliktu iespējamība, taču neļauj tiem attīstīties par kaut ko hronisku un ilglaicīgu.

 

auns-mil-horAuns

Diena labvēlīga sava redzesloka paplašināšanai. Zinātkāre un interese par kultūru kļūs aizvien intensīvāka. Ja esi tipisks auns, tad spēsi sajust iedvesmu no dažādām lietām. Tiesa, šodien nevajadzētu veikt nekādus lielus, tālejošus plānus.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien nav piemērotākā diena, lai pieturētos pie pārāk konservatīvām pozīcijām. Mēģini kaut ko pamainīt, jo īpaši savā ierastajā uzturā un maršrutā. Uzklausi viedokļus, kam līdz šim nevēlējies pievērst uzmanību, paskaties uz lietām un iespējām, ko līdz šim neuztvēri par vērā ņemamām.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī diena ir paredzēta komunikācijai. Var rasties interesanta saruna ar šķietami patīkamu cilvēku. Neuzķeries uz pārlieku lielu atvērtību, kā arī pats neatveries uzreiz kā grāmata, bet izjūti cilvēku. Esi uzmanīgs, izvēloties sarunu biedru, padomdevēju vai skolotāju.

 

vezis-mil-horVēzis

Ja tu savus ikdienas darbus veiksi ar patiesu entuziasmu, tava enerģija dubultosies. Tajā pašā laikā tev nevajadzētu ļauties dažādu robežu pārkāpšanai vai atteikties no morāles ierobežojumiem. Tu būsi ieguvējs, ja ik pēc laika pamainīsi savas darbības. Tiesa, tas nenozīmē, ka vajadzētu iesākt daudz lietas, jo īpaši, ja zini, ka visas nespēsi pabeigt.

 

lauva-mil-horLauva

Tavi profesionālie vai materiālie panākumi šodien varētu būt visai pieticīgi. Mēģini apdomāt, kas ir tas, ko tev visvairāk patīk darīt, kas visvairāk uztur tonusā tavu pašreizējo fizisko stāvokli. Nepārcenties ar pārlieku lielu aktivitāti, šodien tā nesola augstus rezultātus.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jo vairāk tu vēlēsies paveikt, jo vairāk tev vajadzētu plānot savu rīcību un vairāk uzmanības pievērst ik solim, ko dari. Tas būs īpaši svarīgi, ka esi dzimis septembra vidū. Šodien tavi senie plāni varētu sākt raisīties pretrunās ar pašreizējām vēlmēm. Tas varētu radīt dažādas neērtības.

 

svari-mil-horSvari

Šis ir piemērots laiks, lai dotos pastaigā vai ceļojumā. Centies izvairīties no biznesa notikumu plānošanas. Ja tev ir kādi plāni, kas saistīti ar saimnieciska rakstura sarunām, pētniecību, sistemātisku informācijas meklēšanu vai profesionāla rakstura problēmu risināšanu, daudz kas var palikt neatrisināts. Centies pārlieku nepārspīlēt ar patiesības meklējumiem.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev būs grūti samierināties ar to, kā tu pats organizē/tērē savus pamata resursus – naudu, zināšanas vai komunikācijas prasmes. Ja tu vēlies šo to savā dzīvē izmainīt, koncentrējies uz pašizglītošanos – mācies no savas pieredzes, jo īpaši no savām kļūdām, līdz ar to lielāka peļņa kļūs par dabisku un pat pašsaprotamu lietu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev vajadzētu vairāk pievērsties savu personisko vēlmju apmierināšanai. Apkārtējie cilvēki tev labprāt palīdzēs. Tev ir jābūt gatavam saprast, apzināties un arī pašam pieņemt to, ka tu vēlies realizēt tieši to, par ko šobrīd domā. Negaidi no citiem lielus darbus, bet dari to, ko uzskati par vajadzīgu tu pats!

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja šodien vēlies vientulību, lai spētu vairāk koncentrēties uz savu ikdienu, tu nedrīkstētu šo sajūtu atlikt novārtā. Var gadīties daudz kaitinošu apstākļu un parādīties zemūdens akmeņi tavos darbos. Nav piemērotākā diena, lai tu varētu koncentrēties uz viena vienīgā un pareizākā risinājuma atrašanu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tava vēlme sadarboties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem var izrādīties īpaši spēcīga. Esi uzmanīgs – līdzās intensīvai komunikācijai var rasties gan pozitīvas, iedvesmojošas sajūtas, gan vilšanās. Iespējams, spēcīgi sajutīsi atšķirību starp kādu savu jauno un seno draugu.

 

zivis-mil-horZivis

Ne visus iespējamos plānus un idejas šodien būs iespējams realizēt. Nepaliec pasīvā novērotāja lomā, taču nevajadzētu arī lolot nepamatotas cerības. Nepārvērtē savas spējas. Tavām ambīcijām un vēlmēm, iespējams, vajadzētu izveidot pagaidu ierobežojumus.

 

Lai brīnišķīgu emociju piepildīta šī diena!

Sabiedrība

Diemžēl brīvdienas sākušās ar pagalam traģisku vēsti

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 148 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 27 personas un viena gājusi...

Apšauba kopš augusta izrakstīto fotoradaru sodu likumību – VIDEO

  Visi stacionāro radaru fiksētie sodi kopš jūlija beigām ir nelikumīgi. Šādu viedokli paudusi radaru licenču...

Vidējā ātruma kontroles posmi sagādājuši nepatikšanas virknei šoferīšu – VIDEO

  Latvijā patlaban darbojas astoņi vidējā ātruma mērīšanas posmi. Kopš brīža, kad tie uzstādīti, fiksēti vairāk...

Policijas reidā vislielākais sods busiņa šoferim – VIDEO

  Šonedēļ Valsts policija pievērš pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai. Bijuši vairāki starpgadījumi, toskait bēgšanas mēģinājumi. LTV...

Kas jāzina par elektrības sadales tarifu samazinājumu mājsaimniecībām?

21. septembrī Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavotos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja...

Noderēs jebkura informācija! Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas aicina aplūkot attēlos redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavas horoskopa zīmes laimīgākās dienas, datumi, stundas, saderība…

  Tu noteikti zini savu horoskopu, iespējams, interesējies par to, kas gaidāms nākamajā dienā, nedēļā, mēnesī...
suns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
mērkaķis

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šī nav laba diena, lai uzsāktu ilgtermiņa saistības. Vislabāk šodien strādāt ar lietām, kas sniedz...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku sestdien. 23.09.2023. dienas vidū vietām, galvenokārt centrālajos...

Sinoptiķiem ir pilnīgi jauna informācija par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Kaut arī darba nedēļas pirmajā pusē palaikam lija, dienās saglabājās silts laiks, daudzviet termometra stabiņam...

Izskan pārsteidzoša vēsts par laiku septembra pēdējā nedēļā

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" nācis klajā ar pārsteidzošu vēsti par laiku nākamnedēļ. "Nākamās nedēļas vidū...