Centies būt saprotošs pret cilvēkiem sev apkārt un notiekošo. Ko vēl zvaigznes sola pirmajai augusta dienai?

 

 

Auns

Šodien saņemsi īstu enerģijas lādiņu, kas jo īpaši nāks par labu tiem, kuri šobrīd ievēro kādu no diētām. Ieteicams pievērsties savas veselības sakārtošanai. Ja iespējams, dodies ilgākā pārgājienā un izbaudi būšanu pie dabas krūts. Ļauj sev nedaudz papriecāties, taču neatstāj novārtā veicamos pienākumus. Romantiskajā dzīvē būsi ne visai labā pozīcijā, taču nesaskarsies ar neko tādu, ar ko nespētu ātri un veiksmīgi tikt galā. Spēku dos uzturā lietots ingvers. 

 

 

Vērsis

Šodien apjukumu var sagādāt šķietami vienkāršas un triviālas lietas. Vai reiz jau tā ir noticis? Vai tas ir kas tāds, ar ko tev bija jātiek galā jau kādu laiku atpakaļ? Vai esi šādai situācijai gājis cauri jau iepriekš? Esi gatavs izmantot iepriekš gūto pieredzi, lai pārkāptu pāri šķēršļiem, ko atnesīs šī diena. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Dvīņi

Šodien galvenais ir pievērsties sev nozīmīgu uzdevumu pildīšanai. Dari, kas darāms un izsvītro no darbu saraksta lietas, bez kurām vari iztikt. Vērs uzmanību uz savu labsajūtu un veselību. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Vēzis

Darbi kritīs uz taviem pleciem viens pēc otra. Vari justies tā, it kā uz tiem vienlaikus ir sakritis pārāk daudz, it īpaši tas jūtams būs romantiskajā dzīvē. Būsi spiests atvērt savu sirdi, kļūstot viegli ievainojamam. Kas ir dvēseles radinieks? Vai tās maz iespējams? Vai tas ir cilvēks, ar kuru šobrīd esi kopā? Vai viņš prot novērtēt tavas sajūtas un emocijas? Tu neesi tikai salds vai sāļš, melns vai balts. Ļauj citiem saredzēt savas personības abas puses.

 

 

Lauva

Šī diena būs enerģijas pilna! Jutīsies spēcīgs pats savā ādā. Novērtē sasniegumus un uzlabojumus, kurus esi sasniedzis pēdējo mēnešu laikā. Iespējams tev šķiet, ka ir noticis pārāk daudz, taču tu esi uzņēmis sev visai pozitīvus apgriezienus. Būs jāgūst atbildes uz ļoti daudziem jautājumiem. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Jaunava

Šodien nāksies sadalīt savu uzmanību uz vairākām lietām.  Apkārt valdīs spriedze, taču ieteicams neļauties tai. Nenoliedzami, tā būs jūtama jebkurā gadījumā, taču izvairīsies no sarežģījumiem, ja darīsi visu apdomīgi, soli pa solim. Svarīga loma būs komunikācijai gan pašam iekšēji ar sevi, gan ar apkārtējiem. Kādas domas mitinās tavā galvā? Vai tās ir mīlestības pilnas, vai uzmācīgas, vai varbūt paškritikai ir skaļākā balss? Pārstāj! Apsēdies, meditē un raugi, cik lielisks tu esi!

 

 

Svari

Šodien tev tik uzdoti vairāki pamatīgi dzīves jautājumi.  Būs daudz darāmā, taču ilgtermiņā tavas pūles atmaksāsies ar uzviju. Tevi gaida iedvesmojošu notikumu un sarunu pilna diena. Tava krāsa šajā dienā – violetā.  

 

 

Skorpions

Šodien nāksies tikt galā ar lielu skaitu pienākumiem, kā arī lielu skaitu negaidītām situācijām. Tu nespēsi rast risinājumu it visam un tas ir normāli. Šajā dienā gūtā pieredze pacels tevi nākamajā līmenī. Neej pret straumi, risinot dažādus jautājumus un ļauj visam ritēt savu gaitu. Spēku šodien varēsi smelties ūdenī.

 

 

Strēlnieks

Vai esi atstājis kādu vai kaut ko aiz sevis? Vai vēlies aizbēgt prom no visa un uzsākt jaunu dzīvi meža vidū, tālu prom no civilizācijas? Kur šobrīd atrodies? Vai esi iemīlējies? Vai spēj pieņemt palīdzību no citiem? Pieņemšanai šodien būs liela nozīme. Tava krāsa šajā dienā – visi sarkanie toņi.

 

 

Mežāzis

Seko savai sirdij. Tā palīdzēs atbrīvoties no bailēm. Tavā dzīvē pēkšņi var ienākt kāds jauns cilvēks vai notikums. Tas nepavisam nebūs saistīts ar romantisko dzīvi, bet pavisam noteikti sagādās tev pozitīvas emocijas. Ļaujies laimei un nesatraucies par darbu – tas necietīs. Tava krāsa šajā dienā – tumši zaļā.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien liksies, ka tu sapņo. Apkārt virmojošā enerģija būs mulsinoša un īsti nesapratīsi, kas notiek. Ļaujies tai un tā tevi aizvedīs pretī visbrīnišķīgākajām iespējām. Lieti noderēs iepriekš gūtās zināšanas, prasmes un pieredze. Akmens, kurš atnesīs spēku šai dienā – kvarcs.

 

 

Zivis

Gatavojies mežonīgam braucienam cauri šai dienai! Tas būs kaut kas ārpus ierastā un pamatīgi satricinās tavu ikdienišķo rutīnu. Kaut kas pilnīgi ārpus tavas komforta zonas, taču šobrīd ļoti nepieciešams. Kaut kas, kam esi gatavojies jau ilgāku laiku un beidzot esi pa īstam gatavs. Tavas krāsa šajā dienā – visu toņu zilā.

 

 

Lai ieceres izdodas!

Iepriekšējais rakstsGurķu un kabaču laiks! Kas tajos vērtīgs?
Nākamais rakstsNo Bērnu slimnīcas pazudusī meitene atrasta