Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas, taču atceries, ka ir jāuzklausa arī apkārtējie.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien, iespējams, nāksies samierināties ar paaugstinātu stūrgalvību. Iespējams, uz to izprovocēs apkārtējie cilvēki. Centies saglabāt vēsu prātu un nesaki visu, ko domā, savaldies. Piemērota diena, lai aizstāvētu sevi un/vai savas pozīcijas, taču izvēlies uzmanīgi taktiku, lai nenodarītu kaitējumu ne sev, ne citiem.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev nevajadzētu paļauties tikai uz sevi, bet arī uz apkārtējiem cilvēkiem. Vislabākā komunikācija un sadarbība šodien tev varētu izveidoties ar cilvēkiem, kuri dzimuši Strēlnieka un Zivju zīmēs. Šī solās būt laba diena, lai paveiktu kādu uzdevumu, kas vēl pirms laika tev šķitis ļoti sarežģīts.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī diena varētu būt piepildīta ar dažādu sarežģītu un ne tik grūtu lēmumu pieņemšanu. Nebaidies no tā! Jo vairāk pievērsīsi uzmanību lietām, pie kā strādā, jo vieglāk izdosies pieņemt pareizos lēmumus un pamatot savu izvēli gan apkārtējiem, gan pašam sev.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tev vairāk vajadzētu pievērst uzmanību savām emocijām, jo īpaši tām, ar kādām tu vērsies pie sev mīļiem cilvēkiem. nekādā gadījumā nevienam neuzgrūd savas dusmas, ja tev jāizlādējas, dodies svaigā gaisā vai uz sporta zāli. Šajā dienā vari pievērsties dažādu attiecību uzlabošanai.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien planētu mijiedarbība varētu likt tev sajusties it kā nedaudz izsistam no dabiskā līdzsvara. Mēģini vairāk pievērsties dažādu lietu apdomāšanai, pielietojot loģiku un veselo saprātu. Nenododies nekāda veida pārspīlējumiem. Izbaudi panākumus, taču nelielies ar tiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tavs analītiskais un uz konkrētiem mērķiem vērstais prāts šodien vēl vairāk nostiprinās savas pozīcijas, sagādājot tev iespēju justies pārliecinātākam par sevi. Nebaidies pieņemt lēmumus un atbildēt uz jautājumiem. Šodien var būt noderīgas dažādas tavas iemaņas, ko nesen esi uzlabojis.

 

svari-mil-horSvari 

Iespējams, šodien būs grūtības atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem, jo tās nešķitīs pietiekami pieņemamas. Nezaudē neatlaidību un mēģini izdarīt loģiskus secinājumus. Velti laiku lēmumu pieņemšanai, padomu sniegšanai un notikumu prognozēšanai.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien, iespējams, mazināsies dažādas tavas negatīvās emocijas, piemēram, greizsirdība, kas nereti traucē ikdienā. Ja tev rodas grūtības saistībā ar savām emocijām vai sajūtām, aprunājies ar kādu – šajā dienā tādai sarunai piemērotākais būtu cilvēks, kurš dzimis Strēlnieka zīmē. Centies gūt pozitīvāku skatījumu uz savu darbu un attiecībām.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī ir tava diena! Planētas ir tādā stāvoklī, kas noteikti tev palīdzēs. Iemācies būt pacietīgāks un izmanto produktīvāk savu spēju raudzīties uz lietām ar pārliecību, nevis ļaujoties šaubām, aizspriedumiem un citu cilvēku konfrontācijām vai augstprātībai vai neticībai.

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Šodien, iespējams, grūtāk nekā parasti nāksies pieņemt apzinātus lēmumus par lietām un situācijām. Var gadīties, ka tev pašam to ir grūtāk pārdzīvot. Esi piesardzīgs saistībā ar citu cilvēku spriedumiem un atzinumiem, izvairies no dažāda veida konfrontācijām vismaz līdz brīdim, kad jutīsies par sevi pārliecinātāks.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Šodien, iespējams, tev būs grūtības ar domu skaidrību un spēju noformulēt vēlamo, taču tam nevajadzētu īpaši ietekmēt tavas darbības. Iespējams, tieši šodien vajadzētu vairāk padomāt par sevi, nevis prātot par dažādām apkārt notiekošām pārmaiņām. Pajautā sev, kādas ir tavas patiesās vajadzības un vēlmes.

 

zivis-mil-horZivis

Tām Zivīm, kurām ir tendence uz pārāk lielu vientulību, kuras nevēlas būt visai pieejamas apkārtējiem cilvēkiem, vajadzētu mācīties vairāk uzticēties citiem un vairot savu pašpārliecinātību, ko lieliski iespējams apgūt no Strēlnieka. Iegūsti jaunus draugus un/vai mēģini pārvarēt dažas nepilnības pašreizējās attiecībās. Šobrīd vieglāk nekā parasti būs iespējams saprasties ar citiem cilvēkiem.

 

Lai veiksmīgi sākas 2022. gada pēdējais mēnesis!

 

Sabiedrība

Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par gaidāmo šonedēļ un turpmāk

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā iepazīstinājis ar jaunākajām prognozēm par laiku šonedēļ...

Februāra otrajā nedēļā laiks mainīsies – pavisam jaunas prognozes 7 dienām!

Februāra pirmā nedēļa bija nokrišņiem bagāta un vējaina, bet jaunnedēļ tā intensitāte pakāpeniski mazināsies, debesis...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6.-12. februāris

  Ziemas pēdējais mēnesis uzņem apgriezienus, klāt februāra pirmā pilnā nedēļa! Uzzini, kādas turpmākās dienas tev...

Liela nelaime sestdien notikusi Cēsu pusē

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, sestdien Cēsu novadā ledū ielūzis un noslīcis cilvēks. Glābēji...

Naktī Latgalē risinājušies traģiski notikumi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 87 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas septiņas personas, bet vien persona...

Negaidīti notikumi risinājušies LTV konkursa “Supernova 2023” pusfinālā

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova” pusfināla tiešraidē sestdienas vakarā skatītāji un žūrija lēmuši, kuri desmit...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. februāris

  Šī ir diena, lai atcerētos, ka mēs visi esam sociālas būtnes un ikvienam no mums...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 6.-12. februāris

  Ziemas pēdējais mēnesis uzņem apgriezienus, klāt februāra pirmā pilnā nedēļa! Uzzini, kādas turpmākās dienas tev...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. februāris

  Šī diena solās būt visai vienmuļa un pat garlaicīga. Bet atcerieties, ka tas, ja nav...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. februāris

  No rīta, iespējams, šķitīs, ka nekas nevar būt sliktāks par šo dienu! Liksies, ka nemaz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. februāris

  Šī būs pārsteigumu un negaidītu atklājumu diena, kas izsitīs no līdzsvara daudzās dzīves jomās. Ir...
Foto:Unsplash.com/Sorin Cicos/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. februāris

  Būsiet pārsteigti, bet šī nebūt nebūs tik sarežģīta diena, cik gaidījāt. Teju neredzams spēks piegādās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par gaidāmo šonedēļ un turpmāk

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā iepazīstinājis ar jaunākajām prognozēm par laiku šonedēļ...

Februāra otrajā nedēļā laiks mainīsies – pavisam jaunas prognozes 7 dienām!

Februāra pirmā nedēļa bija nokrišņiem bagāta un vējaina, bet jaunnedēļ tā intensitāte pakāpeniski mazināsies, debesis...

Izskan jauna informācija par laiku turpmākajās nedēļās

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes turpmākajām nedēļām. "ECMWF prognozē, ka nākamajās trīs...