Šai dienai vajadzētu būt saistītai ar saziņu ar radiniekiem. Iespējama kāda brauciena organizēšana. Šodien nepārslogo ķermeni ar ekstravagantiem ēdieniem vai pārlieku daudz alkohola. Kopumā šo dienu ieteicams pavadīt sev mīļu un nozīmīgu cilvēku lokā.

 

Auns

Šodien saņemsi daudz patīkamu vārdu par savu otru pusīti. Šodien vēlēsies kā nākas iztrakoties, izbaudīt dzīvi ar pilnu vērienu. Saskarsmē ar cilvēkiem būsi ļoti koķetīgs un kaislīgs. Naudas tēriņos centies būt apdomīgāks. Esi priecīgs pats un sagādā prieku citiem!

 

 

Vērsis

Daudz laika pavadīsi pārdomās par nākotni. Kāds Vērša zīmes pārstāvis var secināt, ka nu ir īstais laiks mainīt darbības jomu vai arī sākt pašam savu biznesu. Ieklausies mīļotā padomos, tie var būt daudz vērtīgāki nekā, iespējams, sākotnēji šķitīs.

 

 

Dvīņi

Tev šodien ļoti patiks atrasties mājinieku uzmanības centrā. Pastāv lieliskas iespējas paplašināt lietišķo kontaktpersonu loku. Esi piesardzīgāks pie stūres un neļauj novērst savu uzmanību no ceļa.

 

 

Vēzis

Šī solās būt tev ļoti interesanta un aizraujoša diena. Tev prātā var ienākt vairākas perspektīvas idejas, kuras jau tuvākajā laikā var nest tev panākumus, finansiālus labumus. Saskarsmē ar bērniem esi savaldīgāks, pretējā gadījumā riskē sabojāt garastāvokli ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

 

 

Lauva

Ballēšanās mājās un labs garastāvoklis būs galvenais dienas moto. Pilnīgi iespējams, dosies neplānotā izbraucienā tepat pa Latviju. Tas izvērtīsies krāšņu notikumu piesātināts. Grādīgos dzērienus lieto ar mēru!

 

 

 

Jaunava

Mēģini pārlieku neraizēties par dažādiem sīkumiem. Ja arī bērni vai otrā pusīte pastrādā ko neapdomīgu, neesi tik bargs, centies būt dzīvespriecīgāks, bezrūpīgāks. Šodien nevajadzētu risināt naudas lietas – tam taču priekšā vēl viss gads!

 

 

Svari

Tu vairāk pielāgosies apkārtējo vēlmēm, jo paša iegribas var izrādīties pārlieku mainīgas. Atbilstoša diena izklaidei gan draugu, gan ģimenes lokā. Izvēlies atbilstošu apģērbu, lai izvairītos no saaukstēšanās! Mēģini šādā veidā pasargāt arī savus mīļos.

 

 

Skorpions

Būsi dziļu, filozofisku domu pārņemts un ļoti labprāt tās pārrunāsi ar tikpat nopietnu, tālredzīgu personu. Visticamāk, sarunu biedru radīsi no kolēģu vidus, kurš labprāt ar tevi satiksies, pafilozofēs. Mēģini atrast laiku arī sev un nebaidies par to, ka tas ir pārāk egoistiski.

 

 

Strēlnieks

Tu apkārtējiem šķitīsi pats dzīvesprieka iemiesojums. Līdzcilvēki ļoti labprāt uzturēsies tavā kompānijā, kopīgi baudīs brīvdienu. Kāds Strēlnieks var tikt pie slepena pielūdzēja. Ja tas tā notiek – esi uzmanīgs un ne ar ko nepārcenties, esi patiess.

 

 

Mežāzis

Tu lēnām sāksi domāt par nedēļas darbiem, kuri ir tev priekšā un plānosi, kādā kārtībā tie veicami. Mīļotais cilvēks gan labprātāk vēlēsies pabūt romantiskā divvientulībā, izbaudīt bezrūpību, tāpēc rodi mirkli, lai ļautos!

 

 

 

Ūdensvīrs

Tev var rasties iedvesma pievērsties mākslinieciski radošām lietām. Zīmīga diena Ūdensvīriem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, noformēšanu. Attiecības ar otro pusīti būs nedaudz saspringtas, tāpēc esi uzmanīgs un neliec šim cilvēkam darīt to, ko viņš galīgi nevēlas.

 

 

Zivis

Labprāt pabūsi kopā ar mājiniekiem, pārrunāsi aktuālās lietas, sevišķi laba saprašanās veidosies ar bērniem. Pastiprināsies intuīcija, izdosies burtiski paredzēt vairāku notikumu gaitu, kas nedaudz tevi šokēs.

 

 

Lai tev lieliska šī diena un laimīgs, veselības piepildīts Jaunais gads!

Iepriekšējais rakstsMagone atklāj savus dzīves plānus 2024. gadam
Nākamais rakstsStājas spēkā izmaiņas elektrības sadales tarifos: kas 2024. gadā jāzina mājsaimniecībām