Šodien ieteicams fokusēties uz kopīgu darbu un sadarbību ar citiem, bet ko vēl zvaigznes mums sola 10. martā?

 

aunsAuns

Auni nav sevišķi labi komandas spēlētāji. Kaislība un aizrautība tevi attur no uzticēšanās citiem, līdz ar to tu nespēj daļu darbu uzticēt kādam kolēģim. Centies pārkāpt pāri saviem principiem, lai spētu darbus paveikt, strādājot kopā ar citiem.

 

versisVērsis

Vērši nav dzimuši līderi, taču ir ļoti labi sekotāji. Tu esi strādīgs, uzticams cilvēks, it īpaši tad, kad esi labi iepazinis savu priekšniecību un atzinis to par labu esam. Nepūlies šodien izdarīt izvēli par labu līdera vai pakļautā lomai. Ļaujies dienas ritumam un dari, kas darāms.

 

dviniDvīņi

Dvīņiem šodien būs iespēja gan kļūt par kādas darba grupas līderiem, gan uzņemties izdarīt to artavu darba, kas saistīts ar komunikāciju. Nereti apkārtējie nav lietas kursā par tavām spējām vai arī neprot tās novērtēt, tādēļ bieži vien ir tendēti tevi pakļaut. Šī diena būs izņēmums.
 

 

                                  Vēzis

vezisVēžiem vajadzētu būt piesardzīgiem, jo pastāv risks, ka mēness Lauvas zīmē uz tevi atstās pārāk lielu, negatīvu iespaidu. Pašreizējais zvaigžņu stāvoklis var likt tev izmantot savas pozīcijas kāda labuma gūšanai un tu būsi tendēts izrīkot citus. Ņem vērā, ka tas nav labākais veids, kā atrisināt nozīmīgus jautājumus un var pamatīgi aizvainot apkārtējos.

 

lauvaLauva

Lauvas ir izcili līderi, taču bieži vien pārāk lieli pūliņi par katru cenu vienmēr un visur būt pirmajam noved pie tā, ka dzīšanās pēc uzvaras notrulina reālās līdera spējas. Centies uzņemties kādu vadošu lomu darbā, lai nostiprinātu savas vadītāja prasmes, taču netiecies pēc līdera amata.

 

 

jaunavaJaunava

Planētas ieviesīs korekcijas Jaunavu ikdienā. Tu esi vērtīgs sabiedrotais, pateicoties savām zināšanām un pieredzei, tomēr ieteicams nešķiesties ar tām pa labi un pa kreisi. Izvairies no muļķīgiem mēģinājumiem dibināt apvienības un turpini strādāt kā ierasts. Ja tomēr no darba komandā nevari izvairīties, rūpīgi izvērtē piedāvājumus un izvēlies to, kurš būs vērtīgākais tev pašam.

 

 

svariSvari

Lielāko šodien gaidāmo sarežģījumu pamatā būs apkārt valdošās sacensības starp menedžeriem un komandu līderiem, kā arī potenciālajiem līderiem un potenciālajiem sekotājiem. Tas var atnest bīstamus notikumu pavērsienus, līdz ar to, iesaistoties šo jautājumu risināšanā, esi īpaši piesardzīgs

 

 

skorpionsSkorpions

Likstas gaidāmas tikai pašiem jūtīgākajiem Skorpioniem. Apkārtējie viens otru centīsies respektēt. Ja būsi atturīgs un uztversi apkārt notiekošo ar vēsu prātu, spēsi padarīt ievērojami daudz, kā arī izvairīsies no potenciālajiem konfliktiem.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki šodien būs interesantā pozīcijā. Tava patiesā vērtība ne vienmēr ir citiem zināma, taču tā ir acīmredzama. Izmanto šo dienu, lai gūtu apkārtējo novērtējumu. Nebaidies uzņemties pienākumus un atbildību par jauniem projektiem, taču paturi prātā, ka vienmēr vari izvēlēties iet mierīgo ceļu, pieturēties pie ikdienas pienākumiem, tādejādi izvairoties no lieka stresa.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie pašreizējo zvaigžņu stāvokli izmantos savā labā, cenšoties organizēt grupas, kurās ieņemt līdera pozīciju, lai varētu izrādīties apkārtējiem. Lai gan tas var būt riskants pasākums, no kura citās dienās tu dēļ sava kautrīguma izvairītos, šodien no Lauvas gūtā drosme padarīs tevi nesalaužamu.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Zvaigžņu stāvoklis var izraisīt birokrātijas palielinājumu, kā rezultātā var nākties saskarties ar dažādu projektu izpildes gaitas palēlināšanos un citām nebūšanām. Nezaudē apņēmību un centies iet pāri likstām ar augsti paceltu galvu, lai sasniegtu plānotos mērķus.
 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem vajadzētu uzticēties savai intuīcijai, it īpaši gadījumos, kad nonāksi kādas izvēles priekšā. Tev piemīt spēcīga intuīcija un, reizēs, kad prāts liek par kaut ko šaubīties, seko sirdij un vari būt drošs, ka arī prāts sekos tai.
 

Veiksmīgu dienu!

Iepriekšējais rakstsParādās jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – diemžēl tās ir nepatīkamas
Nākamais raksts3 RECEPTES: Olbaltumvielas – veselīga un pilnvērtīga uztura neatņemama sastāvdaļa!