Šodien ir ideāla diena, lai atcerētos par savu radošumu. Tas nenozīmē, ka tev uzreiz tas jādemonstrē plašākai auditorijai. Radošuma nozīme noteikti nav gūt atzinību, bet gan unikālā sajūta, ka tev kaut kas piemīt un ir izdevies. Šodien iespējams pavērties uz savu dzīves plānu, atbrīvojoties no visa, kas tajā kļuvis lieks un nenozīmīgs. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. marts

 

Auns

Šodien tu varēsi pavadīt laiku savās skaistākajās fantāzijās. Tava iztēle sniegs tev spilgtas idejas par to, kā varētu attīstīties tava personīgā dzīve, ja tu pēkšņi kļūtu bagāts. Šie sapņi būs tik brīnišķīgi, ka tu apsolīsi sev strauji palielināt savus ienākumus un uzkrājumus. Būs tikai viens jautājums – kā to izdarīt? Lai to izdarītu, tev vajadzētu sākt koncentrēties uz uzņēmējdarbības sfēru.

 

 

Vērsis

Šī diena tev solās sniegt pieredzi dažādās jomās. Iespējams, kādu no vecākajiem ģimenes locekļiem būs piemeklējusi slimība, tāpēc tev vajadzēs viņam palīdzēt, iespējams, pat hospitalizēt. Kad bailes par šī cilvēka veselību pāries, tavā dienas kārtībā būs citi jautājumi. Tu atcerēsies, ka tev ir nepabeigts projekts, ko plānoji pabeigt nedēļas nogalē. Kad to izdarīsi, varēsi doties pelnītā atpūtā.

 

 

Dvīņi

Šodien tu būsi spējīgs panākt abpusēju mīlestību no sava sen mīļotā cilvēka. Iespējams, šī persona sākotnēji nespēs noticēt, kad saņems no tevis izsmalcinātu komplimentu. Ticams, ka šodien sāksies ļoti skaists mīlas stāsts, ko visi apskaudīs. Esi modrs, jo pūļa skaudība var iznīcināt jūsu trauslās attiecības, netici visam, kas tev tiek stāstīts par tavu partneri un dari visu, lai arī viņš neuzklausītu baumas.

 

 

Vēzis

Iespējams, šodien tev nāksies izjust nelielu paniku. Atkārtoti analizējot savu ģimenes budžetu, tu būsi pārliecināts, ka pēdējā laika tēriņi atstājuši tevi gandrīz tukšā. Lai izvairītos no personīgā finanšu sabrukuma, tev vajadzēs uzsākt lielo taupības režīmu. Novērs visus nevajadzīgos izdevumus un nevilcinies jautāt naudas atdošanu saviem parādniekiem, ja tev tādi ir.  

 

 

Lauva

Šodien tu, iespējams, iegādāsies kaut ko ļoti dārgu. Tu nevilcināsies maksāt lielu summu par kādu luksusa preci, jo tev nebūs spēka tam pretoties. Diemžēl tavs pirkums neradīs tādu pašu entuziasmu tavu ģimenes locekļu vidū un daudzi šīs lietas iegādi sauks pat par tavu bezatbildību. Ticams, ka ģimene prasīs tev atpakaļ to, ko esi “aizņēmies” no ģimenes kopējā budžeta.

 

 

Jaunava

Šodien tev vajadzētu būt drošam par solīto laika prognozi. Ceļojums, ko tu gaidi, varētu kļūt par problēmu, ja nebūsi atbilstoši apģērbies. Vēl viens svarīgs punkts šajā dienā ir tas, ka vajadzētu uzmanīties no liekiem tēriņiem. Netērē vairāk kā vari atļauties, neņem aizdevumus un apzinies, ka doma: “Es par to varēšu samaksāt nedaudz vēlāk,” ir drošs ceļš uz jauniem parādiem.

 

 

Svari

Šodien varēsi spīdēt kādā svinīgā pasākumā. Tas, visticamāk, nebūs veltīts tev, bet kādam no taviem draugiem vai radiniekiem. Tajā pašā laikā visa uzmanība tiks vērsta uz tevi, novirzoties no galvenā pasākuma “vaininieka”. Interese par tevi būs tik liela, ka tu drīzāk vēlēsies pamest šo pasākumu, lai negribot neaizvainotu cilvēku, kuram par gotu tas organizēts. Ja nevēlies doties projām – dodies pie ballītes gaviļnieka, lai uzmanība būtu jums abiem!

 

 

Skorpions

Šodien tu vari nogurt no kāda ilgstoša monologa. Visticamāk, kāds ieradīsies pie tevis ciemos un apgrūtinās tevi ar to, taču tev vajadzētu atcerēties par labo audzināšanu un nekļūt rupjam. Tomēr, kad šis cilvēks dosies mājup, tu beidzot varēsi atviegloti uzelpot. Tiesa, nesapriecājies pirms laika, iespējams, viņš atgriezīsies vēlreiz, pat uzprasoties pārnakšņot.

 

 

Strēlnieks

Strēlnieks šodien nonāks izvēles priekšā. Ja tu dzīvo kopā ar vecākiem vai kādu citu radinieku, iespējams, beidzot nonāksiet pie sarunas, ka pienācis laiks dzīvot atsevišķi. Iespējams, sākotnēji šī ideja var šķist visai neparasta, pat nepareiza, taču vajadzētu padomāt par iespējām un gaidāmo izmaiņu plusiem. Kādreiz ir jāpārkāpj savai ierastajai komforta zonai, lai gūtu jaunus panākumus.

 

 

Mežāzis

Šodien, iespējams, neizturēsi stingru pārbaudi, ko organizēs kāds visai augstprātīgs cilvēks. Iespējams, sapratīsi, ka tu netiec izvēlēts kādam tev piemērotam darbam tikai tāpēc, ka kādam patīk visur iebāzt savu degunu un “ielikt” savus cilvēkus. Ja esi pietiekami drosmīgs, vari mēģināt pret šo situāciju iebilst, taču drīzāk vienkārši centies izvairīties no šī mantkārīgā un negodīgā cilvēka turpmāk.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien, iespējams, atradīsi lietu, ko jau sen uzskatīji par pazudušu, iespējams, pat nozagtu. Tu priecāsies par šo faktu, taču būsi arī nedaudz apjucis. Tev būs neērti, ka, iespējams, sastrīdējies ar personu, kuru uzskatīji par vainīgu šīs lietas pazušanā. Neaizmirsti šim cilvēkam visu izstāstīt un atvainoties, citādi vēlāk nekādi nespēsi sev piedot.

 

 

Zivis

Šodien tu dzirdēsi daudz komplimentu par savu labo izskatu. Visu šo komplimentu un labo vērtu iemesls būs tas, ka kāda pavisam vienkārša lietā brīnišķīgi spēs papildināt tavu tēlu. Tu būsi ļoti priecīgs, ka apkārtējie pamana tevi un novērtē, tāpēc tavs garastāvoklis krietni vien uzlabosies. Vakarā, iespējams, tu vēlēsies pat apmeklēt kādas svinības, jo jutīsies patiešām īpašs.

 

Lai tev jauka šī diena!

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. marts

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsŠīs ir 10 ietekmīgākās sievietes pasaulē
Nākamais rakstsVai vistas gaļa bez antibiotikām ir tikai reklāmas triks?