Šī būs diezgan labvēlīga diena, kas ļaus realizēt lielas lietas. Vari nākt klajā ar lieliskām idejām, ko potenciāli veiksmīgi spēsi realizēti nākotnē. Nesasteidz šīs dienas norises, jo daži no taviem lēmumiem var izrādīties pāragri.

 

auns-mil-horAuns

Šodien būs svarīgi ķerties pie dažādām norisēm gan mājās, gan darbā. Ja tev ir nozīmīgas romantiskās attiecības, var nākties piekāpties kādām niansēm, uz ko var šodien uzstāt otra pusīte. Šī ir brīnišķīga diena dažādiem pirkumiem. Vari droši iegādāties dāvanas, sadzīves priekšmetus un apsvērt nākotnes investīciju nepieciešamību.

 

 

versis-mil-horVērsis

Diena ir laba harmoniskai domu un emociju izpaušanai,  kā arī savu dabisko prasmju piemērošanai, īpaši, ja esi dzimis maijā. Zvaigznes norāda, ka varēsi droši pierādīt pasaulei savas mākslinieciskās, praktiskās un administratīvās spējas, kā arī labo gaumi un stilu. Būsi atbildīgs, uzticams un patīkams komunikācijā, tomēr nedaudz arī pasīvs.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kontaktu veidošana, darījumu kārtošana, informācijas pētīšana un vākšana šodien kļūs arvien svarīgāka. Ja esi dzimis maijā, tev galvenokārt būs iespēja dot priekšroku personīgai un tiešai saziņai, izvēlētajam maršrutam un informācijas avotam. Zvaigznes mudina nezaudēt savu fokusu no svarīgākajām dienas norisēm. Kā arī iesaka izvairīties no spraigām garīgām aktivitātēm un ķildām ar cilvēkiem ap tevi.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Lai sasniegtu savus mērķus, tev ir jābūt ne tikai disciplinētam un pacietīgam, bet arī viltīgam un izmanīgam. Paļaujies uz tiem, kuri ir nopelnījuši tavu uzticību. Diena būs labvēlīga darbam pie pašreizējiem projektiem, bet ne visai laba, lai uzsāktu jaunus darījumus.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, lai šodien nedzenies pakaļ novitātēm. Tā vietā strādā, lai stiprinātu savu pašreizējo savienību ar kādu, kā arī mēģini palīdzēt panākt lielisku kopdarbu. Centies uzlabot attiecības ar savu priekšniecību, kolēģiem, ģimenes locekļiem un tiem, kuri tev paslepenus šķiet visai pievilcīgi.

 


jaunava-mil-horJaunava

Šī solās būt diezgan veiksmīga diena, ja tev patīk rīkoties saskaņā ar plānu, ko rūpīgi esi pārdomājis soli pa solim. Tomēr, ja tu pārāk klausīsies citu cilvēku viedoklī, vai, ja ļausi kādam brutāli izvirzīties sev pa priekšu, daudzas no šodienas labajām izredzēm paliks neizmantotas.

 

svari-mil-horSvari 

Šodien vari droši risināt jautājumus, kas saistīti ar nekustamā īpašuma pārdošanu un pirkšanu, nodokļiem, mantojumu un īpašuma apdrošināšanu, kā arī hipotēku vai cita veida aizdevumu, kam ir izdevīgi  noteikumi. Šie darījumi izrādīsies visveiksmīgākie, ja būsi ievērojis oficiālu sistēmu, līgumu vai spēkā esošos tiesību aktus.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī ir veiksmīga diena, lai panāktu vienošanos, jo īpaši, ja tava sadarbība ir pamatota ar finansiālām saistībām. Šodien vari paļauties uz saviem sabiedrotajiem; netiksi maldināts vai likts kādos rāmjos. Zvaigznes uzsver, ka šis nav labākais laiks, lai mainītu spēles noteikumus.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien mērenība un precizitāte būs vairāk nekā apsveicama. Zvaigznes uzsver, ka īpaši noderīga būs arī pienākumu apziņa, paaugstināta atbildība, centība, tieksmes uzturēt mieru, kā arī estētiskā izjūtu un apzināta profesionālās vai cita veida etiķetes ievērošana!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī solās būt lieliska diena. Tavi aprēķini izrādīsies patiesi un vēlmes piepildīsies kā uz burvju mājienu. Bet visa šī svētība tiks garantēta tikai ar nosacījumu, ka šajā dienā rīkosies saskaņā ar saviem standartiem,  uzskatiem un ilgstošām profesionālām un estētiskām normām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Diena ir labvēlīga mājsaimniecības uzturēšanas darbiem, dažādiem  pakalpojumiem un pienākumiem, lai palīdzētu saviem vecākiem. Vari gūt panākumus darbībās ar nekustamo īpašumu, kā arī pildot ainavu dizainera vai partijas organizatora amatu. Neaizmirsti, ka visi tavi šodienas darījumi būs veiksmīgi tikai tad, ja tie būs likumīgi.

 

 

zivis-mil-horZivis

Lietas attīstīsies veiksmīgi šodien. Nebaidies no cilvēku stingrības. Ikreiz, kad jūti, ka tiek pārkāptas robežas,  centies to mīkstināt ar šo personu aprūpi un bažām par viņiem. Šis ir labs laiks, lai stabilizētu savu laulību, mīlas dzīvi un kādus juridiskos projektus.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Olga pēc nepatīkamajiem pārdzīvojumiem pieņem lēmumu

  Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala nesen piedzīvoja nepatīkamus brīžus, kad pār viņu pēc...

Bez viņa koncertos un pasākumos: Grupas “Prāta vētra” dalībnieks aizbraucis no Latvijas

  Kā vēsta izdevuma "Privātā dzīve" 29. novembra - 5. decembra numurs, Latvijas slavenākās grupas "Prāta...

Magone iztērē lielu naudu, piedzīvojot negaidītu pārsteigumu

  Magone nolēmusi uzsākt cīņu pret kārpām, tāpēc internetā iegādājusies īpašās tabletes par 170 eiro. Bet...
Foto: Jānis Deinats

Parādījusies jauna informācija par mūsu kādreizējo Eirovīzijas uzvarētāju – dziedātāju Mariju Naumovu

  Ziemassvētku koncerts “Gavilējiet, zvaigznes” ir kļuvis par 2002. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētājas, dziedātājas Marijas...

Zināmi 2023./2024. mācību gada sākuma, beigu un brīvlaiku datumi

  Otrdien, 2022. gada 29. novembrī, valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par...

Jaunas ziņas par populārajiem dziedātājiem Stafecku un Ērgli

  Pazīstamie latviešu populārās mūzikas dziedātāji Antra Stafecka, Mārtiņš Kanters un Andris Ērglis ieskaņojuši jaunu kopdziesmu...

Horoskopi un Testi

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...