Auns

Šodien vairāk pievērsies lietām ar, tā teikt, svaigu skatījumu. Paraugies uz notiekošo no cita skata punkta. Iespējams, šādā veidā lieliski varēsi ievirzīt pozitīvā gultne kaut ko, kas jau vairākus mēnešus ir iesākts, bet nepabeigts. Vajadzētu pabeigt iesākto, lai ar pilnu jaudu varētu doties uz priekšu.

 

 

Vērsis

Šodien gaisā virmos dažādas lietas, kas varētu atdzīvināt tavas kaislības, kā arī modināt tevī konkurētspējīgu un komandas garu, kurš gatavs mesties jebkurā grupā un izaicinājumā karjeras sektorā. Šodien labi un izteikti darbosies tavi profesionālie instinkti un iztēle. Lieliska iespēja, lai uzsāktu kādus lielākus projektus kopā ar kādu.

 

 

Dvīņi         

Šodien Mēness vairāk būs vērsts uz taviem profesionālajiem instinktiem un iztēles daudzveidību, tāpēc vēlams rūpīgāk pievērsties darba jautājumiem – jo īpaši dienas pirmajā pusē. Vakarpusē vari doties jaunos piedzīvojumos, taču noteikti paturi prātā arī teicienu: “Kas par daudz – tas par skādi.”

 

 

Vēzis

Šodien tev vajadzēs pielikt visas pūles, lai saglabātu līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tiks dota zaļā gaisma taviem projektiem darbā, taču nedrīkstēs pamest novārtā arī privātās dzīves jautājumus, tāpēc būs jāspēj izveicīgi lavierēt starp šīm divām sērām. Centies pieiet lietām ar sava veida rotaļīgumu un vieglumu.

 

 

Lauva

Lietas, kam pievērsīsies nopietni un dosi savu artavu, sāks gūt un radīt spēcīgākus impulsus. Esi uzmanīgs, kad tev jāizvēlas no vairākām lietām viena, jo ne vienmēr tas var būt ļoti vienkārši. Kopumā šī diena būs bagātīga ar notikumiem un visumā diezgan dinamiska, ātra, tāpēc centies pielāgoties.

 

 

Jaunava

Šī solās būt nozīmīga diena gan finanšu, gan attiecību jautājumos. Ja pievērsīsi šīm jomām uzmanību, tas nāks par labu tām abām. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī komunikācijai ar dažādiem cilvēkiem. Ja šodien spēsi sakārtot lietas finanšu sektorā, pēc desmit dienām varēsi atgūt savu finansiālo spēku.

 

 

Svari

Šodien ir vērts pievērst uzmanību savam darbam un karjerai kopumā. Apdomāt un saprast vai šobrīd dari tieši to, ko vēlies darīt, vai esi tur, kur vēlies būt karjeras jomā. Iespējams, ka tieši šodien tavas domas un iespējas mainīsies, taču nebaidies no jauniem izaicinājumiem – pieņem tos. Iepriekš gan rūpīgi izvērtē, taču kopumā jauni soļi profesionālajā jomā sola pozitīvus rezultātus visos aspektos.

 

 

Skorpions

Ticams, ka šodien tev nāksies iesaistīties dažādās norisēs, kas saistīsies gan ar pagātni, gan iespējamo nākotni. Būs nepieciešams līdzsvarot darbu un privāto dzīvu, iespējams, atgriežoties pie darba, kas tev bija iepriekš. Lai nu kā – Mēness varētu izcelt un uzsvērt konkrēto problēmu, kam nepieciešams pievērst uzmanību. Uzdrošinies ticēt tam, ka tu vari visu!

 

 

Strēlnieks

Ne tikai šodien, bet šogad kopumā tev sāksies aizraujošs un neaizmirstams gads, kas būs pilns ar jaunām iespējām ne tikai redzēt pasauli, bet arī dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi. Taču tas nav tāpat vien. Tu šajā posmā esi izdarījis ļoti daudz, lai saņemtu šos nopelnus. Tu esi to visu pelnījis, tāpēc nebaidies izmantot!

 

Mežāzis

Šodien vairāk uzmanības vajadzētu pievērst mājas lietām, ģimenei un/vai īpašuma jautājumiem. Šodien šos jautājumus vajadzētu virzīt kā prioritārus, taču vari būt pārliecināts, ka viss izdosies, to solās garantēt zvaigznes. Padomā par to, kādu mācību vari paņemt no pagātnē iedzīvotā, šobrīd tas būs īpaši svarīgi. Tas ļaus tev virzīties uz priekšu.

 

 

Ūdensvīrs

Šī būs lieliska diena, lai pārvarētu dažādas komunikācijas barjeras, kas, iespējams, veidojušās jau ilglaicīgi. Lai komunikācija izdotos, nav iespējams sēdēt malā un gaidīt, kad tas notiks, ir jāpraktizē. Ja ir situācijas, kad neesi pārliecināts par sevi, labāk vairākkārt apdomā sava komunikācijas stila piemērotību konkrētajam mirklim.

 

 

Zivis

Ieklausies savā iekšējā balsī un izveido intuitīvi darāmo darbu sarakstu šai un tuvākajām citām dienām. Visticamāk, šis būs liks, kad beidzot sapratīsi, uz ko koncentrēties, un kāds kopumā solās tev būt šis gads. Iespējams, tevī radīsies vairāk uzticības, aizrautības un arī cerību.

 

 

Skaistu dienu!

 

Iepriekšējais rakstsJau sāk būvēt nākamo “Lidl” veikalu – zināms, kur tas atradīsies
Nākamais rakstsBrīdina par laiku šovakar un naktī