Piemērota diena jebkāda veida aktivitātēm, kur nepieciešams likt lietā savu enerģiju un komunikācijas spējas. Šajā dienā pieņemtie lēmumi, noslēgtie līgumi, vienošanās, kā arī savstarpējās attiecības ar apkārtējiem atbalsosies vēl septembrī. Iespējams, ar tevi sazināsies kāds sens draugs, kuru ilgi neesi saticis. Labvēlīgs laiks rūpēm par sevi un dažāda veida izpētes darbiem.

 

Auns

Tu pārveidojies, lai radītu, vai radi, lai spētu pārveidoties? Vai jūti saikni ar kādu augstāku spēku, taču nespēj vēl saprast, kas tieši tas ir? Tas nekas, ja šobrīd vēl nespēj nodefinēt skaidru atbildi uz šiem jautājumiem. Būtiski ir novērtēt tagadni un zināt, ka tev ir gana daudz spēka, lai sasniegtu jebkuru kāroto mērķi. Turi acis vaļā, lai nepalaistu garām lieliskas iespējas.

 

 

Vērsis

Iespējams, ka šobrīd jau piedzīvo kādu romantisku afēru, ja nē – tev uz to ir izredzes. Šis laiks tev var būt arī visai mulsinošs. Vēlēsies pāraudzināt gan sevi, gan citus, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Apkārtējie uz tevi izdarīs spiedienu, kā rezultātā darbosiesi ātrāk vai pilnībā mainīsi pielietotās metodes. Tava šīs dienas krāsa – dzeltenā.

 

 

Dvīņi

Brīnišķīga diena komunikācijai ar apkārtējiem un sevis izpaušanai. Ļauj vaļu savai iztēlei – tā pacels tevi mākoņos. Zvaigznes atrodas visai harmoniskā pozīcijā ar tavu zodiaka zīmi. Izmanto to, lai atvērtu plašāk savu sirdi, prātu un spētu izbaudīt visu, ko šī dzīve tev sniedz. Uzdāvini sev kaut ko!

 

 

Vēzis

Šodien vari izjust nelielu spiedienu, taču nekas ārkārtējs. Pašlaik tevi ietekmē vairākas planētas vienlaikus. Izmanto šo dienu, lai pārskatītu un secīgi sakārtotu savas prioritātes. Nebaidies uzņemties līdera lomu – tev ir visas tai nepieciešamās dotības. Tiklīdz esi izstrādājis rīcības plānu – pieturies pie tā. Zināmas raizes var sagādāt finanšu un karjeras joma.

 

 

Lauva

Tu aizvien atrodies lielu pārmaiņu posmā savā dzīvē, kura laikā ieteicams izmēģināt daudz ko jaunu. Tu esi šī šova zvaigzne, ļaujies visam notiekošajam. Šajā laikā gūtā pieredze būs vērtīga tavai nākotnei. Iespējams, saņemsi kādus īpaši iepriecinošus jaunumus dienas gaitā.

 

 

 

Jaunava

Šodien visur, kur un kad vien iespējams, paļaujies uz savu intuīciju. Tu esi visai liels sapņotājs, ko gan apkārtējiem ne vienmēr ļauj redzēt. Pievērsies tam, kas iedvesmo tavu dvēseli un raisa tavā sejā smaidu. Piemērota diena mākslas un kultūras baudīšanai. Ja iespējams, pavadi to kopā ar savu ģimeni. Var gadīties, ka būsi nedaudz apmaldījies savās fantāzijās.

 

 

 

Svari

Tev priekšā ir harmonijas piepildīta diena. Ir pienācis laiks būt produktīvam un izspiest no sevis maksimumu. Izpaud savas domas, paplašini redzesloku un piedzīvo izaugsmi. Veiksmīgi izdosies rast risinājumu visām nesaskaņām un konfliktiem. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

 

Skorpions

Šodien jutīsies nedaudz uztraukts saistībā ar nepieciešamību veikt kādu plānu vai pieņemt kādu lēmumu. Ja kāds cits cenšas uzņemties virsvadību pār notiekošo, vienkārši ļaujies. Iespējams, nāksies risināt kādus privātus un sirdij tuvus jautājumus. Tev šķitīs, ka kāds pret tevi nav līdz galam atklāts un patiess, apkārt virmos noslēpumi. Tavi ziedi šajā dienā – krizantēmas.

 

 

 

Strēlnieks

Tev priekšā ir iespēju pilna diena. Viss notiks tik strauji, ka tev nebūs laika ilgi domāt un pārdomāt. Apmeklēsi daudz un dažādus pasākumus – tavs sociālais kalendārs būs pārpildīts ar notikumiem. Izbaudi un izmanto to, lai nodibinātu jaunus kontaktus, jaunas pazīšanās vai atjaunotu senāk izjukušus sakarus.

 

 

 

 

Mežāzis

Nedaudz saspringta solās būt dienas vidus daļa. Iespējams kāds konflikts vai viedokļu atšķirība atsevišķos jautājumos. Var gadīties, ka kāds tevi piespiedīs darboties ātrāk un vairāk, nekā tu spēj. Centies stūrgalvīgi neturēties pie ierastās rutīnas. Tava krāsa šajā dienā – violetā.   

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tavā prātā vienlaikus mudžēs simtiem domu. Būs grūti saprast un atrast, no kura gala tās sākt šķetināt vaļā. Vari justies nedaudz pazaudējies un apjucis. Tavu ierasti labestīgo dabu var ietekmēt kādas lielas pārmaiņas dzīvē, kuru rezultātā vairāk koncentrēsies uz sevi un vari kļūt egoistiskāks kā ierasts. Tavas krāsas šajā dienā – zaļā un violetā.  

 

 

 

Zivis

Šodien jutīsies nedaudz atstāts novārtā, bet, iespējams, pats izvēlēsies sevi nošķirt no apkārtējiem. Viss atkarīgs no emocijām tavā iekšienē. Var nākties uzņemties lielāku atbildību un vairāk pienākumu, kam pretī, saprotams, vēlēsies respektu un cieņu no šī otra cilvēka. Vai viņš ciena tevi un tavu laiku? Vai šis viss ilgtermiņā nesīs tev kādu labumu? Tavas krāsas šajā dienā – melnā un zilā.

 

Iepriekšējais rakstsTiek pie iespaidīga naudas žūkšņa un piepildīs sapni
Nākamais rakstsKam noderīgs saulaini ziedošais biškrēsliņš