Planētu stāvoklis var nest veiksmi nopietnos finansiālos projektos, bet tikai ar nosacījumu, ka tu objektīvi novērtēsi savas spējas. Šobrīd nav īstais laiks, lai zaudētu modrību pārmērīga optimisma dēļ, kā arī nav brīdis pārliekai ticībai nereāliem solījumiem.

 

auns-mil-horAuns

Diena ir labvēlīga, lai dotos uz ballītēm, piedalītos svētkos un publiskos pasākumos. Ja vien ir iespējams, velti nedaudz laiku atpūtai,  kas var izvērsties iespaidīgā un neaizmirstamā piedzīvojumā. Ja nolem apmeklēt kādu sporta spēli vai doties uz kino, īpaši, ja plāno skatīties drāmu, iegūtie iespaidi  ietekmēs tevi vēl ilgi pēc tam.

 

versis-mil-horVērsis
Šodien laimīgi, iedvesmojoši notikumi ir iespējami tavā ģimenes dzīvē. Visticamāk, varēsi rēķināties ar tavu mājinieku, vistuvāko cilvēku sapratni un līdzjūtību, īpaši veicot ikdienas darbu. Ja tu plāno renovāciju, tev vajadzētu šajā dienā atlikt kādus darbietilpīgākos procesus, piemēram, nojaukšanas darbus un to vietā pasapņot par kādām dizaina idejām.
 

dvini-mil-horDvīņi

Šis ir īstais laiks, lai darbotos mākslas jomā vai dotos īsā izbraucienā, tai skaitā, lai nokārtotu biznesa darījumus vai ļautos radošām norisēm. Ja tu veic kādu literāru darbu, piemēram, veido kādu rakstisku materiālu, raksti grāmatu vai mācību plānu, zvaigznes tev piedāvās rasts pietiekami daudz interesantu materiālu, lai savas domas ietērptu spilgtos, aizraujošos un sulīgos tēlos.

 

vezis-mil-horVēzis

Planētas norāda, ka novērojot citu panākumus, tu vari  sajust ļoti spēcīgu vēlmi parādīt savus talantus visai plašajai pasaulei, kura, visticamāk, būs tikpat spilgta un efektīva šodien. Nodarbojoties ar uzņēmējdarbību, mēģini iegūt labsirdīgu, garīgi līdzsvarotu konsultantu vai partneri, pretējā gadījumā tava situācijas uztvere var tikt izkropļota, kā arī peļņa var izrādīties īslaicīga.

 

lauva-mil-horLauva

Planētu stāvoklis norāda, ka šodien var būt grūti izpildīt tavu skolotāju vai mīļotā cilvēka vēlmes, ļoti daudz no tām visām. Taču neatmet cerības, tas joprojām ir diezgan iespējams. Ir būtiski visas dienas garumā saglabāt balansu, kā arī pārliecinies, ka ņem vērā kādu labu padomu, īpaši tad, ja kāda no šīs dienas situācijām ieguvusi pretrunīgus, neskaidrus apveidus.

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētas norāda, ka tev šajā dienā var attīstīties kāda slepena, visai netradicionāla interese vai vēlme. Ļoti iespējams, ka tu vari piedzīvot kādu romantisku pieredzi vai baudīsi klusus, radošus procesus. Šī ir diena, kad tu vari veiksmīgi tikt galā ar  intrigām, apšaubāmu situāciju vai kādu paralēlu, konkurējošu projektu.

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, lai šajā dienā centies ierobežot garlaicību līdz minimumam. Visticamāk, būsi laipni aicināts jebkurā pasākumā, neformālā notikumā vai svētku svinībās. Šī ir lieliska diena, lai redzētu kādu lugu vai dotos uz mūzikas koncertu, kā arī apmeklētu izstādi vai prezentāciju.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Kad īsteno savu mērķi, nepārvērtē savas patiesās spējas. Šajā dienā tev var rasties nostalģiskas, sentimentālas sajūtas, kas neļaus saraut saites ar tavu pagātni, mājām un senču saknēm. Planētas norāda, ka šajā dienā nav ieteicams uzņemt pārāk daudz šķidruma un ir jāmēģina izvairīties no  mijiedarbības ar aizdomīgiem, apšaubāmiem cilvēkiem.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Visas dienas garumā tevi var piesaistīti viss eksotiskais, neparastais un romantiskais.  Zvaigznes norāda, ka šis ir īstais laiks, lai paplašinātu savas iespējas, iegūstot popularitāti autoritatīvās aprindās. Tev ir visas iespējas veikt netradicionālas pieejas un radošas izpausmes, lai paaugstinātu savu sasniegumu un prasmes.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Veiksme uzņēmējdarbībā vai partnerībā, kāda ietekmīga cilvēka atbalsts vai vienkārši garīgs pacilājums šodien var pamudināt tevi uz nedrošu piedzīvojumu. Ja tava rīcība būs nenozīmīga, tev šajā dienā, visticamāk, nāksies uztraukties par  savu pūļu rezultātiem. Ļoti ieteicams, ka kāds atrunās tevi no muļķīga, kļūdaina lēmuma pieņemšanas. Ja vēlies darboties pārliecinoši,  pārliecinies, ka analizē visus iespējamos notikumu scenārijus.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Šajā dienā tev, visticamāk, būs ļoti nozīmīgs kontakts ar partneri, kas mudinās pievērt acis uz dažiem tava mīļotā cilvēka trūkumiem, būs vēlme izteikt komplimentus par kādu viņa talantu vai lieliskajām spējām. Planētu stāvoklis iezīmē, ka kāda romantiska dēka, kas sākusies ārzemēs, šajā dienā var pāriet citā līmenī.
 

zivis-mil-horZivis

Planētas norāda, ka tu šodien, visticamāk, būsi pilnībā gatavs ienirt savā iemīļotajā darbā,  īpaši kas saistīts ar radošumu, mākslu un drošību. Tev kāds var lūgt palīdzību, psiholoģisku vai garīgu atbalstu. Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka dienas laikā tevi var pārņemt kāds kārdinājums.

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsPiektdien milzīgs negadījumu skaits; Rīgā traģiska nelaime
Nākamais rakstsKāpēc un kā jātīra veļas mašīna? Knifus atklāj eksperts!