Ko zvaigznes sola 13. jūlijā? Tavs horoskops veiksmīgai dienai- 13. jūlijs.

 

 

aunsAuns

Labs laiks, lai lauztu dažādus stereotipus un paplašinātu savu redzesloku. Iespējams, vairāk laika vēlēsies veltīt dažādām meditācijām uz savai garīgajai izaugsmei. Galvā malsies lērums ideju, kuras nozags lielu daļu tava dārgā laika.
 

versisVērsis

Šodien vari justies nedaudz atsvešinājies no apkārtējiem vai pat pats no sevis. Centies ar to tik galā, ņemot vērā savas vēlmes un vajadzības. Seko savai sirdij, tiecoties pretī nostādītajiem mērķiem. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.
 

dviniDvīņi

Šajā dienā tavas vēlmes un vīzija attiecībā pret romantisko dzīvi var nonākt pretrunā ar realitāti. Tava dzīve ieritēs mākslinieciskā gultnē un būsi radoša gara pārņemts. Tieksies pretī zvaigznēm, taču spēsi sasniegt vēl daudz vairāk. Pilnveidosies garīgā izpratne.

 

 

vezisVēzis

Šī diena būs pozitīvas enerģijas piepildīta, mēness būs harmonijā ar tevi. Iedvesmu varēsi smelties savos līdzcilvēkos. Iespējams, nodosies dzīves jēgas meklējumiem. Ikdienišķu jautājumu risināšanai neatliks laika un tie paliks otrajā plānā.
 

 

lauvaLauva

Šodien valdošās enerģijas sagādās zināmu spriedzi. Sarunas ar apkārtējiem būs par un ap sarežģītām, smagām tēmām. Iespējams, šķitīs, ka esi saņēmis kādu zīmi vai ziņojumu no kāda aizsaulē aizgājuša cilvēka. Spēku varēsi smelties no oranžās un dzeltenās krāsas.
 

 

 
jaunavaJaunava

Šodien sajutīsi sevī milzu spēku un enerģiju. Veiksmīgi spēsi sadziedēt senāk uzplēstās brūces. Labvēlīgs laiks veselības uzlabošanai un dažādu procedūru, ārstniecības programmu uzsākšanai. Palutini sevi un izbaudi šo dienu. Tava veiksmes krāsa – zaļā.

 

 

svariSvari

Šajā dienā būsi apgarots un mīlestības piepildīts. Labvēlīgs laiks akupunktūrai un citām ārstnieciskajām procedūrām ķermenim. Ja iespējams, dienas noslēgumā sev tīkamā kompānijā apmeklē kādu publisku pasākumu.

 

 

skorpionsSkorpions

Mēness un Saule šodien būs absolūtā saskaņā ar tevi. Apkārt valdošā gaisotne būs harmoniska un tāds būsi arī tu pats. Ļaujies notikumu gaitai. Iespējams, piedzīvosi ko mītisku. Spēku varēsi smelties no visām varavīksnē esošajām krāsām.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Šīs dienas ekspansīvā enerģija padarīs tevi nedaudz emocionālāku. Iespējams, mazāk sekosi līdzi notikumiem citu cilvēku dzīvē vai nāksies sniegt kaut kāda veida palīdzību sev mīļam cilvēkam. Tava spēka krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

 

mezazisMežāzis

Šī diena tev solās būt visai harmoniska. Parūpējies par sevi un izbaudi šo dzīves mirkli, posmu. Labs laiks, lai dotos mazākā vai lielākā atvaļinājumā. Dari to, kas nepieciešams, lai atjaunotu un uzkrātu jaunu enerģiju un noņemtu pēdējo dienu laikā sakrāto spriedzi.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Šodien jutīsies nedaudz izsists no sliedēm, taču, neskatoties uz to, spēsi priecāties un izbaudīt šo dienu. Velti laiku komunikācijai ar draugiem, tiem piezvanot, nosūtot ziņu vai e-pastu. Mīlestībā gaidāms uzplaukums. Zvaigznes tevi lutinās arī finanšu jomā. Iespējams, sāksi plānot kādu izbraucienu vai tālāku ceļojumu.

 

 

 

zivis-2Zivis

Tev priekšā ir viena lieliska diena! Būsi uzmanības centrā un vari piedzīvot arī vairākus liktenīgus notikumus. Raugi, lai vienmēr esi īstajā vietā un laikā. Jutīsies fiziski spēcīgs. Pavadi laiku kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Mīli un esi mīlēts! Tavas veiksmes krāsas šajā dienā – rozā un zilā.
 

 

Lai tev brīnumjauka šī diena!

 

Iepriekšējais rakstsModerns un ergonomisks biroja aprīkojums: kāpēc tas ir svarīgi
Nākamais rakstsUz dienu Latvijā iegriezīsies šogad vēl nepieredzēts karstums