Šo dienu ieteicams pavadīt relaksētā manierē. Visticamāk, visas darbības veiksi nesteidzīgi un izbaudot. Ļoti ieteicamas ūdens procedūras, masāža, saunas vai baseina apmeklējums, kā arī kādu vingrinājumu izpilde. Vēlamas arī garīgo sfēru attīstošas nodarbes. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs

 

auns-mil-horAuns
Diena veicinās delikātumu un emocionalitāti. Tev var būt paaugstināta interese par kādām mīklainām lietām, cilvēku noslēpumiem vai neatrisinātām mistērijām. Šī nav piemērota diena aktīvām nodarbībām. Pat tad, ja strādāsi pie saviem regulārajiem darbiem un uzdevumiem, turpināsi būt apjucis un savu sapņu un atmiņu ietekmēts.

 

versis-mil-horVērsis

Šis nav vislabvēlīgākais laiks, lai izstrādātu konkrētus praktiskus plānus. Līdz vēlam vakaram tava iztēle var darboties pirms racionāliem lēmumiem un dažreiz pat pretrunā veselajam saprātam. Tavi mēģinājumi risināt jaunus uzdevumus, visticamāk, nonāks strupceļā.

 

dvini-mil-horDvīņi
Diena ir labvēlīga mūzikas instrumentu spēlēšanai, kā arī, lai ļautos mākslas baudīšanai, lasītu filozofisku vai garīgu literatūru un socializētos ar draugiem. Tāpat zvaigznes šodien iesaka apmeklē dievnamu vai kādu noslēpumainu kulta vietu. Informāciju par tām ieteicams meklēt virtuālajā vidē.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes šajā dienā dod tavai iztēlei zaļo gaismu. Jebkura darbība, kas vienā vai otrā veidā veicinās to, var kļūt tev īpaši pievilcīga. Tomēr, kad runa būs par svarīgām personīgajām iniciatīvām, tev vajadzētu labāk pagaidīt līdz nākamajam rītam.

 

lauva-mil-horLauva

Tu šodien, visticamāk, nevarēsi palikt vienaldzīgs pret cilvēku viedokļiem. Ja esi dzimis augusta vidū, cerēsi uz brīnumu līdz pat pēdējam brīdim. Ticēsi, ka jebkuras neskaidrības un pārpratumi tiks precizēti un problēmas teju maģiskā veidā atrisināsies pašas no sevis.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šī ir piemērota diena atpūtai un veselību veicinošām procedūrām. Ja jutīsies izklaidīgs, noguris vai apjucis, tev vajadzētu mēģināt veltīt kādu brīdi atpūtai, vislabāk – nesteidzīgiem, rāmiem brīžiem savās mājās. Pretējā gadījumā tu vari pavadīt visu darba dienu, teju pusmiegā.

 

svari-mil-horSvari 

Šodien ļoti ieteicamas pastaigas svaigā gaisā un romantiskas satikšanās. Arī savrupas radošās darbības būs pareizā izvēle! Tās ļaus tev realizēt savu potenciālu nedaudz savādākā veidā, piemēram, paplašinot redzesloku – ārpus ierastajai darbības sfērai. Pamēģini kādu aizraujošu aktivitāti, kam nav nekāda sakara ar tavu profesiju!

 

skorpions-mil-horSkorpions

Diena tiks pavadīta liekot uzsvaru uz cerībām, fantāzijām un ilūzijām! Nesāc jebkādus jaunus projektus, jo šodien tev būs grūti atbrīvoties no atmiņām par savu pagātni. Kavēšanās aizgājušajā pamazām, bet mērķtiecīgi laupīs tavu uzmanību, radot nevēlamu satraukumu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nemoki sevi ar ierobežojumiem un garlaicīgiem, darbietilpīgiem pienākumiem. Tavu smago darbu, visticamāk, neviens tāpat nepamanīs un nenovērtēs. Tā vietā, dodies pastaigāties, piezvani draugam vai atrodi kādu jaunu nodarbi. Ja nevari iedomāties sevi bez interneta, mēģini apmeklēt vien dažus blogus vai portālus, kas ir tavā ierastajā interešu lokā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētas iesaka no savas dienaskārtības izslēgt pastaigas vai naudas darījumus. Visas dienas garumā, visticamāk, tērēsi vairāk laika, klejojot savos sapņos, nevis koncentrējoties uz faktiskajiem pienākumiem. Šī noteikti nav tā diena, kad varēsi paļauties un rēķināties ar savu prāta skaidrību.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja iespējams, pievērs uzmanību saviem sapņiem, jo īpaši, ja esi dzimis februāra vidū. Tavu šī rīta sapņu saturs var izrādīties diezgan interesants, turklāt tas var būt ar kādu slēptu jēgu. Planētas norāda, ka tas var pat izrādīties pravietisks.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tu vari turpināt apšaubīt savu vērtējumu par pagātnes,  tagadnes un nākotnes perspektīvām. Zvaigznes norāda, ka tava muzikalitāte, jūtīgums, intuīcija un dzīves uztvere kļūst arvien spēcīgāka. Jebkurš darbs prasīs koncentrēšanos uz detaļām. Pievērs īpašu vērību skaitļiem un faktiem.

 

Veiksmīgu dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsBaiba Ozoliņa klausītājiem piedāvā singlu ”Palikt divatā”
Nākamais rakstsLiela nelaime trešdienas vakarā notikusi Ogres pusē