Jo vairāk šodien svarīgo lietu paspēsi padarīt dienas pirmajā pusē, jo labāk tev pašam. Rīts vislabāk piemērots dažādām biznesa sarunām un darīšanām. Dienas otrā puse solās būt dinamiskāka un varētu radīt vairāk stresa. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

 

 

auns-mil-horAuns

Šī diena veicinās dažādas izmaiņas. Piemērots laiks, lai pavadītu laiku kopā ar kādu savu draugu, iespējams, tādu, ko sen neesi saticis. Atturies no solījumu došanas – nesoli neko ne sev, ne citiem. Iespējams, iegūsi jaunus paziņas. Šodien tev saistošs būs viss vienreizējais, unikālais.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev vajadzētu koncentrēties uz darbu un tiekties uz mērķu sasniegšanu. Šobrīd nav svarīgi vai to dari viens, vai kopā ar kādu – galvenais ir rezultāts. Dienai iesākoties, iespējams, jutīsi satraukumu. Var gadīties, ka izjutīsi kādas īslaicīgas alkas, kas traucēs tev domāt un nedaudz pat aizēnos veselo saprātu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tava komunikabilitāte būs augstā līmenī, taču joprojām jutīsi dažādas robežas un specifikas. Ieteicams laiku pavadīt ar cilvēkiem, kuri tev ir patiesi draugi, kuri saprot tevi bez vārdiem. Nemēģini šodien izcelties savos darbos vai uz kāda cita fona, vislabāk tev šobrīd veiksies, ja darbosies roku rokā ar citiem cilvēkiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis    

Šodien, iespējams, vēlēsies sapņot par dzīves dažādībām, taču atceries, ka neko nav iespējams sasniegt bez konkrētām darbībām. Ar sapņiem vien nepietiek. Tava tiekšanās pēc neatkarības varētu izpausties kā apsēstība, jo īpaši, ja pašlaik neesi visai apmierināts ar lietām savās mājās un attiecībām ar tuvākajiem cilvēkiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tevi un tavas kopējās darbības diezgan varētu ietekmēt apkārt esošie cilvēki. Var gadīties, ka tiks ievainots tavs ego vai arī tiksi saniknots, taču tas diezin vai spēs tev likt pārdomāt vai atsaukt dažus savus lēmumus. Iespējams, nespēsi sasniegt savus ideālus un rezultātā nedaudz zaudēsi ticību sev.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien vajadzētu savest kārtībā savas darba lietas. Atbrīvojies no nevajadzīgajiem priekšmetiem, vecām, sliktām domām un plāniem. Izrādi maksimālu cieņu pret citu cilvēku vajadzībām un paradumiem. Nemēģini kādam kaut ko pierādīt – katram ir savas intereses, domas un idejas.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien tu vari ļaut sev vaļu nedaudz pasapņot par savu nākotni. Kādas sarunas laikā, iespējams, visai skaidri to spēsi iztēloties. Mēģini uzsākt diskusiju par kāda kopuzņēmuma perspektīvām ar kādu cilvēku, kuru uzskati par pietiekami labu, lai kopā strādātu. Ja ir iespēja – dodies pastaigā vienatnē vai kopā ar ļoti labu, uzticamu draugu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Rīts var iesākties ar negaidītu rosību un, varētu teikt, pat trauksmainību. Kopumā šī diena virzīs tevi uz komunikāciju un pārdomām, nevis uz spēcīgām emocijām un kaislībām. Zvaigznes iesaka izvairīties no jebkāda veida uzmanības pievēršanas mazsvarīgām lietām. Pievērsies svarīgākajam!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tavas alkas pēc neparastas komunikācijas un brīvības var pārspēt nepieciešamību pēc darbošanās pie mājas pavarda vai ģimenes tradīciju piekopšanas. Rezultātā tu varētu satikt savus draugus vai radiniekus, kuri dzīvo tuvumā vai vienkārši doties kādā izbraucienā pretī piedzīvojumiem. Paturi gan prātā to, ka tavs enerģijas līmenis šodien būs visai zems.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien būs diezgan bezjēdzīgi uzsākt kaut ko jaunu, jo īpaši, ja tu vēlies no tā iegūt materiālu vai kādu citu taustāma veida rezultātu. Koncentrējies uz to, lai tu rūpīgi pārdomātu katru savu soli un darbību. Mēģini veikt revīziju savos ieņēmumos un izdevumos – saproti, ko dari nepareizi un mēģini to labot.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien vari atļauties atpūsties un pasapņot. Šajā dienā tā nebūt nav tava kaprīze vai neaprakstāms slinkums – tā tiešām var kļūt par tavu galveno nepieciešamību. Tādā veidā tev būs iespēja veiksmīgi atjaunot un/vai sakārtot savu garīgo un intelektuālo līdzsvaru.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tava interese par visu jauno kļūs aizvien spēcīgāka. Diezgan pārsteidzoši, taču pašreizējās ziņas varētu tevi neietekmēt nekādā veidā, tās nebūs pietiekami interesantas, lai tu varētu tās izmantot. Iespējams, daudz ko dos kāds mūsdienu vai senās mākslas darbs. Iespējams, tas palīdzēs tev izkļūt no ikdienas rutīnas.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsSinoptiķiem ir lieliskas vēstis par turpmāko – prognoze 7 dienām!
Nākamais rakstsFOTO: Dons atgriežas no Eirovīzijas