Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu dienas beigas. Centies saprast, kurš no šiem cilvēku tipiem esi tu pats un pielāgojies esošajam zvaigžņu stāvoklim.

 

 

aunsAuns

Auni ir darba spara pilni un tendēti pievērsties jaunu projektu uzsākšanai, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem. Šodien centies atrast veidu, kā likt lietā savu talantu, lai palīdzētu uzlabot darba produktivitāti arī citiem vai arī koncentrē spēku, enerģiju un entuziasmu viena konkrēta projekta īstenošanai.

 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams dienas gaitā ieplānot vairākas pauzītes no darba, lai iedzertu kafiju, tēju vai panašķotos. Tev piemīt liels darba tikums, taču šodien, ņemot vērā pašreizējo zvaigžņu stāvokli, pastāv liela iespēja pārstrādāties līdz bezspēkam, ja aizmirsīsi ik pa laikam uz mirkli atiet no darba. Ja iespējams, pavadi vairāk laika ar Dvīņu vai Strēlnieka zīmē dzimušajiem.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņiem šodien ieteicams pieturēties pie atvērto durvju politikas. Pastāv iespēja, ka jutīsies īpaši produktīvs un vēlēsies to likt lietā uz simts procentiem. Lai nu kā, atceries, ka apkārtējie allaž paļaujas uz tavu spēju ienest pozitīvas emocijas pat visnoslogotākajā darba dienā, līdz ar to gan sev, gan citiem nāks tikai par labu, ja šodien saglabāsi vēsu prātu.  

 

 

                                  Vēzis

vezis

Vēži šodien darbīguma ziņā būs pielīdzināmi dažu spēcīgāku zīmju pārstāvjiem. Tu dari savu darbu ar lielu atbildības sajūtu un šobrīd tava darba ētika būs apbrīnojama. Dari, kas darāms, taču ļaujies arī par nelielām kafijas pauzēm, ja pavīd iespēja uz tām.

 

lauva

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušie šodien būs pilnībā iegrimuši darbos, taču ieteicams paturēt acis un ausis vaļā, lai būtu lietas kursā par apkārt notiekošo. Tev rūp tavu kolēģu labsajūta un neviens cits nespēs objektīvi novērtēt padarīto un pasargāt viņus no pārstrādāšanās.

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavām šodien ieteicams darba dienas gaitā paņemt vairākas pauzītes no darba un ātrāk doties mājās. Tava darba ētika un šodien gaidāmais enerģijas pieplūdums var viegli novest tevi pie tā, ka strādāsi pārāk smagi un pārāk ilgi. Rūpējoties par darbu, neaizmirsti parūpēties par sevi.

 

 

svariSvari

Svari šodien vēlēsies maksimāli norobežoties no apkārtējiem, lai spētu pilnībā pievērsties saviem darba pienākumiem, līdz ar to arī lieli konflikti šodien nav gaidāmi. Ja iespējams, pieķeries tiem darbiem, kuri jau ilgstoši krāj putekļus vai, kurus neesi spējis laikā pabeigt.  

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem vajadzētu būt uzmanīgiem, lai pārlieku neaizvainotu tos, kuri laiku pa laikam mēdz iztraucēt tevi darba procesā. Iespējams, tu šādus traucēkļus uzskati teju par noziegumiem, jo tiek taču nozagts tavs dārgais laiks, taču centies to vairāk uztvert kā zīmi, ka arī tev nepieciešama maza pauzīte no darba, lai nepārstrādātos līdz spēku izsīkumam.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem gaidāma salīdzinoši mierīga diena. Tu esi prasmīgs darbinieks, kurš vairāk kā jebkurš cits zin to, kā un kad vajag arī atpūsties. Dienas gaitā atrodi brīžus gan, lai relaksētos pats, gan, lai palīdzētu no stresa atbrīvoties arī citiem.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāži ir ļoti uzcīcīgi darbinieki, kuri ir tendēti pārstrādāties, līdz ar to šodien īpaši ieteicams pievērst uzmanību tam, lai starp darāmajiem darbiem atrastu nelielas pauzītes. Iespējams, esi pārāk kautrīgs, lai pavadītu daudz laika prom no sava darba galda un baidies, ka apkārtējo acīs būsi sliņķis, taču draudzīgs Zivju vai Dvīņu zīmē dzimis kolēģis varētu izkliedēt tavas muļķīgās iedomas un sastādīt lielisku kompāniju.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu savu enerģiju veltīt sev nozīmīgiem darba uzdevumiem. Apkārtējie būs pārāk aizņemti, lai pievērstu uzmanību taviem centieniem uzsākt asas diskusija, līdz ar to vislietderīgāk laiku varēsi izmantot gluži vienkārši strādājot. 

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem ir dziļa saikne ar apkārtējiem. Liec lietā šo spēju, lai kontrolētu apkārt notiekošo šajā darbīgajā un aizņemtajā dienā. Tādejādi tu palīdzēsi citiem izvairīties no pārstrādāšanās, savukārt pozitīvas emocijas kolēģos raisīs pozitīvas emocijas tevī pašā, ņemot vērā, ka esi viegli iespaidojums no atmosfēras, kurā atrodies.

 

 

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Patīkama vēsts “Lidl” veikalu cienītājiem

  Pārvarēt straujo dzīves dārdzību un augsto inflāciju Latvijas iedzīvotājiem palīdz arī digitālās atlaižu lietotnes, starp...

Nepatīkami notikumi naktī risinājušies Bauskā; likumsargi lūdz palīdzēt

  Šorīt, 27. martā, ap pulksten 7.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bauskā, Uzvaras ielā 23, pie apļveida...

Jaunas ziņas par mūsu kādreizējo Eirovīzijas uzvarētāju Naumovu

  6. augustā, Ventspils pilsētas svētku noslēgumā, koncertzālē "Latvija" ar īpaši Ventspilij veidotu koncertprogrammu sava talanta...

“Ir pagājis ilgs laiks…” Parādījušās jaunas ziņas par pirmā “X-Faktora” uzvarētāju Arturu

  27. martā Arturs izziņo pirmo vēstnesi 17. aprīlī gaidāmajam bērnu mūzikas albumam “Drošības festivāls”. Singls...

Ar brīdinājumu klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Esi uzmanīgs – Latvijas Pasta vārdā turpina uzdarboties krāpnieki! Tiek izsūtītas e-pasta vēstulēs, kurās aicina apmaksāt sūtījuma...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...