Šī diena būs visai transformatīva. Gūsi daudz atklāsmju, galvenokārt mīlestībā un romantiskajā dzīvē. Jutīsi alkas pēc kaut kā ko esi vai vēl nemaz neesi nopelnījis. Planētu stāvokļa rezultātā augs tava apetīte pēc dzīves un tās baudīšanas.

 

 

Auns

Šodien zvaigznes tev ik uz stūra sniegs mājienus par to, kas darāms. Centies vairāk atpūsties un pavadīt laiku divvientulībā ar sevi. Parūpējies par savu ķermeni, it īpaši, ja pēdējā laikā pastiprināti izjūti muskuļu sāpes. Stress var ļoti ietekmēt tavu fizisko pašsajūtu, tādēļ izvairies no pārpūles. Lieliski relaksēties palīdzēs sāls vannas.  

 

 

Vērsis

Gaidāma tveicīga dieniņa! Beidzot zvaigznes sastāsies tā, ka varēsi realizēt savas vēlmes un vajadzības. Koncentrējies uz sevi un to ko tu pats personīgi vēlies sasniegt, iegūt. Palutini sevi! Mēness liks tev ilgoties pēc garda ēdiena, jautrības un labi pavadīta laika. Izdzīvo šo dienu kā vien vēlies! Tava krāsa šajā dienā – dzīvespriecīgi dzeltenā.

 

 

Dvīņi

Šodien vēlēsies ļauties dažādām iegribām un kārdinājumiem. Saglabā koncentrēšanos, lai spētu sevi piezemēt. Tavs prāts izspēlēs ar tevi vairākus jokus un ne bez iemesla. Fokusējies uz triviālām un pamatlietām. Esi minimālists.  

 

 

Vēzis

Tu šobrīd atrodies pārmaiņu un izaugsmes procesā. Ja pagātnē esi piedzīvojis kādu kaislīgu mīlas stāstu vai notikumu romantiskajā dzīvē, kurš saistīts ar kādu personu no pagātnes, var nākties saskarties ar apjukumu un apsēstību saistībā ar to. Tava krāsa šajā dienā – violetā.  

 

 

Lauva

Enerģija sitīs augstu vilni un gan apkārtējie, gan tu pats nevilcināsies izrādīt dusmas un savu temperamentu. Lielā mērā viss būs atkarīgs no tā, kā uztversi apkārt notiekošo. Dusmas pavisam noteikti tev nepalīdzēs. Ja vēlies ko sasniegt, esi saprotošs un pacietīgs. Pilnveido sevi un veiksme pati atradīs ceļu pretī tev.  

 

 

Jaunava

Šodien būs daudz kas, ko pārdomāt. Sajutīsi gaisā virmojošu mīlestību vai saikni ar kādu augstāku spēku. Naktīs sapņotie sapņi var būt spilgtāki kā ierasts, kā arī saistīti ar kādu aizsaulē aizgājušu cilvēku. Piemērota diena meditācijām un dažādu elpošanas vingrinājumu praktizēšanai.

 

 

Svari

Šī diena būs kā bagātību lāde, no kuras izcelt apslēptos dārgumus. Saņemsi kaut ko, ko jau ilgu laiku kāroji vai arī beidzot izdosies veikt sen gaidītu pirkumu. Konkrētā vieta vai lieta nu beidzot būs tava! Izbaudi un vēro, kā sapņi tavā acu priekšā pārvēršas par realitāti!

 

 

Skorpions

Šodien tiks pārbaudīta tava izturība. Jutīsies nedaudz sakauts un iemīts zemē. Sevišķi tas attiecās uz sevis izpaušanu un prezentāciju. Tevī jau kādu laiku iekšā plosās uguns. Lai arī šajā dienā tā vēl neizlauzīsies ārā, tas notiks visai drīz. Izaugsmei ir dažādi cikli un šis ir viens no tiem.

 

 

Strēlnieks

Kādas zināšanas tu ieguvi no pēdējā laikā pieņemtajiem lēmumiem? Vai tie ir uzlabojuši situāciju finanšu jomā? Šodien tavi lēmumi būs balstīti uz zināšanām un pieredzi. Tas ir labi un nākotnē noteikti atmaksāsies. Tu esi uz pareizā ceļa, taču nerīkojies steidzīgi un, pirms pieliec punktu kaut kam, nogaidi vismaz vienu mēnesi.

 

 

Mežāzis

Šodien atradīsies lieliskā pozīcijā, kur piedzīvosi gan dziedināšanu, gan jautrību pēc pēdējā laikā piedzīvotā apjukuma un skumjām. Attiecības romantiskajā dzīvē kļūs dziļākas un dzīvi mainošas. Iespējams, kļūsi īpaši atvērts pret kādu. Labvēlīgs laiks komunikācijai ar apkārtējiem un sabiedrisku pasākumu apmeklēšanai.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien jutīsies nedaudz pārstrādājies vai pazaudējies. Uz pleciem būs smaga pienākumu nasta, taču tu būsi gana spēcīgs to arī nest. Neizpaliks arī atzinība un atpazīstamība. Mēness liks tev būt ieturētākam, taču tas neatturēs tevi no pelnītās jautrības un smiekliem. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

 

Zivis

Ieklausies savā sirdī un paļaujies uz savu intuīciju. Tavā dzīvē ir ienākusi patiesa mīlestība, kāds, kurš tevi ciena tādu, kāds esi. Turi atvērtu gan savu prātu, gan sirdi. Dod sevi visu šim cilvēkam un vari būt drošs, ka pretī saņemsi to pašu.  

 

 

Lai lieliska tev šī diena!

Iepriekšējais rakstsLaiks jūtami mainīsies – jaunas prognozes 7 dienām!
Nākamais rakstsDiemžēl jaunā nedēļa sākusies ar ļoti skumjām vēstīm