Pretēji vakardienai, kad vēlējies uzbrukt jebkuram atšķirīga viedokļa paudējam, šodien vairāk vēlēsies vienkārši dalīties ar savām domām, sajūtām, pieredzi.

aunsAuns

Ja Auniem vakardien bija ieteicams savaldīties un nekļūt pārāk agresīviem pret citādi domājošajiem, tad šodien uzmanība jāvērš uz to, lai savs viedoklis citiem netiktu pārāk uzspiests. Ir vajadzīgs laiks, lai pārliecinātu cilvēkus nostāties savā pusē, tādēļ esi pacietīgs.

 

versisVērsis

Vērši nemēdz uzspiest savu viedokli citiem. Tu neliec citiem justies nospiestiem un neļaujies šāda veida spiedienam arī pats, saglabājot stingru nostāju sev nozīmīgos jautājumos. Tu esi lielisks piemērs citiem ne pārāk komunikablu zīmju pārstāvjiem, kuriem šodien var būt nepieciešama tava palīdzība.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem jābūt uzmanīgiem ar sarunu tematu izvēli šajā dienā. Kā jau vienas no sociālāko zīmju pārstāvjiem, tieši tu bieži vien nosaki par un ap ko galvenokārt rit sarunas apkārtējo vidū, kas nozīmē, ka tiešu tu savā ziņā nosaki arī kopējo dienas noskaņu un atmosfēru. Izmanto to atbildīgi.

 

 

vezisVēzis

Vēži būs teju apskaužamā līdzsvarā, ja vien spēs savienot savu miermīlību ar dedzīgumu. Pat visspraigākajos konfliktos spēsi cīnīties par savu taisnību pārliecināti, spēcīgi, neizejot ārpus rāmjiem un, netipiski sev, nepadodoties pie pirmajām grūtībām.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams vērst uzmanību uz cilvēkiem, pret kuriem viņi grasās pacelt valsi. Uzvedoties nesavaldīgi un skaļi, tev neizdosies gūt nepieciešamo atbalstu no vājāko zīmju pārstāvjiem, savukārt spēcīgākos tu tikai pamatīgi aizkaitināsi.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušie savā ziņā ir vienpaši, kas nozīmē, ka apkārt valdošais haoss tos ietekmēt nespēs. Esi atsaucīgs pret tiem, kuri ir ievilkti šīs dienas notikumu virpulī un neliedz tiem savu palīdzību un padomu, ja tas nepieciešams.

 

 

svariSvari

Svariem, atšķirībā no vakardienas, šodien jābūt vērīgiem un nekavējoties jāiesaistās dažādu konfliktu risināšanās. Apkārt valdošā atmosfēra būs krietni nokaitētāka, līdz ar to pastāv risks attīstīties visai skaļām un agresīvām nesaskaņām.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šodien jābūt gataviem nekavējoties dzelt katram pāri darītājam. Bieži vien tu mēdz citiem uzbrukt pārāk strauji, neapdomīgi un nepamatoti, taču šajā dienā atsevišķu zīmju pārstāvji būs sevišķi agresīvi un bezkaunīgi, līdz ar to arī pelnījuši pamatīgu dzēlienu.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem šajā dienā ieteicams darboties kā starpniekiem. Daļa apkārtējo metīsies agresīvi aizstāvēt savu viedokli, kam sekos tikpat agresīva pretreakcija no oponenta. Tava palīdzība abām pusēm paraudzīties uz situāciju reāli un vienam otru saprast būs ļoti vērtīga.

 

 

 
mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie iesaistīsies argumentos tikai ar par sevi zemāk stāvošiem cilvēkiem. Tev rūp tava reputācija, tādēļ tu allaž izvairies bilst kādu vārdu pretī savai priekšniecībai. Atceries, ka šķietami uzvarēts strīds ar kādu vājāku ir nevis tavu pārliecināšanas spēju nopelns, bet gan arī tev tipiskās bailes iesaistīties konfliktā ar kādu spēcīgāku par sevi.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem jāņem vērā, ka apkārtējie šodien būs visai kāri pastrīdēties pretī jebkurai dzirdētajai informācijai, taču tie nebūs gatavi iesaistīties spraigās diskusijās un cīņās. Iespējams, dēļ tā tev radīsies maldīgs priekšstats un ideja, ka esi tikpat kā panācis iecerēto.

 

 

 
zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie nav veiksmīgi argumentētāji, kā arī no straujām apkārtējo cilvēku garastāvokļa maiņām tiem ieteicams turēties pa gabalu. Ja iespējams, pavadi šo dienu ar Jaunavas, Vērša, Vēža vai Strēlnieka zīmes pārstāvjiem.

 

 

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....