Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes, kā arī vari pārvērtēt savas iespējas, tāpēc vajadzētu izvairīties no jaunu projektu sākšanas vai solījumu došanas.

 

 

auns-mil-horAuns

Visu rītu un līdz pat pēcpusdienai tavs garastāvoklis var būt diezgan gaisīgs, ļoti ticams, ka piezagsies neliels slinks. Pēc pusdienlaika tevī modīsies vēlme pēc intelektuālām darbībām, vēlēsies kļūt aktīvāks un meklēsi piedzīvojumus, kā arī spēsi daudz ātrāk atrisināt dažādas problēmas.

 

versis-mil-horVērsis

Materiālais jautājums, visticamāk, paliks viens no svarīgākajiem tavā šīs dienas kārtībā. Tomēr tava attieksme pret šo svarīgo dzīves jomu piedzīvos būtiskas izmaiņas. Līdz pusdienlaikam tu, iespējams, sapņosi un mēģināsi izbēgt no daudzām nopietnām lietām. Vakarā tev nāksies likt sapņus pie malas un ķerties pie reāla darba.

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes tev neiesaka sākt jebkādas jaunas  lietas, īpaši dienas pirmajā daļā. Ļoti ticams, ka tev būs grūti koncentrēties uz kaut ko būtisku un pašlaik ļoti steidzamu niansi. Nebēdā, tas nodrošinās lielisku iespēju atpūsties, relaksēties un izbaudīt rudens patīkamās vēsmas.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Vēži šodien var būt ieinteresēti kādā slepenā lietā, noslēpumu atklāšanā un kopējā privātumā visā dienas garumā. Un, ja no rīta un pēcpusdienā tu būsi plaukstošs šajos apstākļos, vakarā, iespējams, vēlēsies vai tev nāksies visai tiešā un atklātā veidā piedalīties kāda cita cilvēka dzīvē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Pirmā dienas puse nav labs laiks, lai sāktu diskusijas par būtiskiem tavas dzīves aspektiem. Ja tu plāno šodien sarunāties ar savu darba devēju vai biznesa partneri par jūsu attiecību finansiālo pusi, saruna var kaut kādā ziņā neveikties vai pat izgāzties. Iespējami nejauši, neskaidri mājieni, izvairīšanās no kādiem formulējumiem, vai iespējami noslēpumaini solījumi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pirmajā dienas pusē tevi var vienlīdz saistīt kā materiālā, tā garīgā dzīves puse. Tavs priekšstats par citu valsti vai pilsētu un sadarbību ar cilvēkiem no tālienes, var iegūt ideālistisku raksturu. Šis nav īstais laiks, lai plānotu, apspriestu nākotnes peļņu un izdevumus.

 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka no rīta tu vari ļauties nelielām kaprīzēm, kādiem vilinošiem untumiem it īpaši, kas saistīts ar tava vai kāda tuva cilvēka maciņa saturu. Pirms tu skrien uz veikalu, apstājies un padomāt par to vēlreiz: ļoti iespējams, ka tu krietni pārvērtē savas šī brīža materiālās iespējas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes brīdina, ka dienas pirmajā pusē tev vajadzētu atturēties no līgumu parakstīšanas vai atteikt kādas konsultācijas. Šajā periodā nodomi un formulējumi var būt diezgan neskaidri. Ja tu esi dzimis novembra vidū, nemēģini sniegt objektīvu vērtējumu sava partnera raksturam.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tava labākā stratēģija šim rītam ir – izvairīties sākt jebkādus jaunus darbus. Arī notiekošie procesi, iespējams, šodien attīstīsies samērā lēni. Ne tu, ne apkārtējie šajā dienā nebūs īpaši efektīvi. Tev vajadzētu atlikt jebkādus uzdevumus, kas prasa lēnprātību un fokusēšanos, baudi brīvdienu!

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes iesaka ķerties pie aktīvas darbības vien pēc pusdienlaika! Pirms tam tu vari droši baudīt atpūtu, relaksāciju un patīkamu laika izmantošanu – vien tev zināmajā, iecienītākajā veidā un stilā. No rīta vari būt īpaši jūtīgs un juteklisks.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Visa pirmā dienas puse, visticamāk, tev paies zināmās  dilemmās. Šajā laikā izšķirošās darbības vai radikāli soļi ir praktiski neiespējami. Mijiedarbība ar cilvēkiem var izrādīties problemātiska. Dienas beigu daļa, visticamāk, būs gluži pretēja, aktīva socializēšanās būs produktīva un daudzsološa.

 

zivis-mil-horZivis

Tu šodien, iespējams, ģenerēsi interesantas idejas un fantāzijas, būsi visai sapņainā, lēnprātīgā noskaņojumā visu rītu. Taču ne kādi spēcīgi amuleti, ne vilšanās sajūta par notiekošo, neliks rīkoties: ap tevi vienkārši kūsās dažādi notikumi, kas tevi šodien nespēs iekustināt.  

 

Jauku tev šo dienu!

 

Sabiedrība

“Latvijas Pasts” nāk klajā ar brīdinājumu klientiem

  Esi uzmanīgs – Latvijas Pasta vārdā turpina aktīvi uzdarboties krāpnieki. Tiek izsūtītas īsziņas, kurās tiek aicināts atjaunināt sūtījuma...

Atklājas līdz šim plašāk nezināms fakts par Viljama un Keitas savienību

Princis Viljams bildināja savu ilggadējo draudzeni Keitu Midltoni skaisti ainaviskā vietā Kenijā 2010. gadā. Viņš...

Agrita ļauj noprast, ka būtu gatava lielam pavērsienam

  Neesmu jau nekāda veca grezele un kas zina, varbūt dzīves plāni neapstāsies pie četri –...

Ziņo par brīvdienās notikušu traģēdiju

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. septembra plkst. 6.30 līdz 1. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Laiks mainīsies! Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ un turpmāk gaidāmo

  Kāds laiks gaidāms turpmāk? To sarunā ar "Rīta panorāmu" skaidro LTV laika ziņu redaktors Toms...

Diemžēl jaunā nedēļa sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 71 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietušas deviņas personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. oktobris

Šis ir ideāls brīdis jaunām romantiskām saistībām un flirtam. Neesi pārsteigts, ja starp tevi un...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Mājai un Dārzam

Laiks mainīsies! Sinoptiķim Bricim jaunas ziņas par šonedēļ un turpmāk gaidāmo

  Kāds laiks gaidāms turpmāk? To sarunā ar "Rīta panorāmu" skaidro LTV laika ziņu redaktors Toms...

Izskan brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdien. 02.-03.10.2022. nakts otrajā pusē Latviju...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Pirmdien Latvijai no dienvidaustrumiem pietuvosies plašs ciklons, kura rietumu mala arī noteiks laikapstākļu nedēļas sākumā...