Piemērots vakars izklaidēm un dažādu pasākumu apmeklēšanai. Mīlestībā un romantiskajā dzīvē turpināsies pārmaiņu laiks. Daudziem tas var sagādāt spiedzi, taču vairumam ienesīs omu uzlabojošu dzirksteli pelēkajā ikdienā.

 

Auns

Šodien tava dzīve būs piepildīta ar milzu enerģiju. Dienas sākumā vari justies nedaudz nomākts, taču dienas otrajā pusē aizvien parādīsies jaunas un jaunas iespējas un līdz ar tām uzlabosies arī noskaņojums. Pavadi vairāk laika ārpus mājas, pievērsies kam aizraujošam. Spēku varēsi smelties kanēļa smaržā un garšā.

 

 

Vērsis

Tu būtu pelnījis medaļu par savām rūpēm un vēlmi pasargāt sev mīļos cilvēkus. Tu esi ļoti mīlošs un dāvā sirdi katram, kurš izturās pret tevi ar mīlestību un cieņu. Šodien ieteicams parūpēties pašam par sevi. Nekautrējies darīt zināmu arī citiem, ka tev ir vajadzīga neliela atelpa un laiks sev. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

 

Dvīņi

Ieteicams pavadīt vairāk laika ar draugiem vai otro pusīti. Novērtē lietas savā dzīvē, kuras sagādā tev smieklus. Piemērots laiks ballītēm un citām ārpusmājas aktivitātēm. Centies izvairīties no apjomīgiem, lieliem darbiem. Ja iespējams, paņem brīvdienu.Tavas krāsas šajā dienā – rozā un citi spilgtie, gaišie toņi.

 

 

Vēzis

Šodien tu ej cauri saspringtam pārmaiņu posmam. Veselības un skaistuma procedūras palīdzēs tev mainīties ne vien iekšēji, bet arī ārēji. Iespējams, pievērsīsies kam tādam, kas atmaksāsies ilgtermiņā un, kur rezultāti būs redzami vien vēlāk. Tavas krāsas šajā dienā – zelta un melnā.

 

 

Lauva

Šodien nāksies piekrist kādam izaicinājumam. Galu galā sapratīsi, ka tas tev nāks tikai par labu un dāvās tev vērtīgu dzīves pieredzi un mācību. Zvaigznes būs harmonijā ar tavu saulaino personību. Spēsi ievilināt smaidu jebkura cilvēka sejā. Piemērota diena enerģiskām aktivitātēm.

 

Jaunava

Dienas otrajā pusē planētas būs visai konfliktējošā pozīcijā attiecībā pret tevi. Nāksies piestrādāt pie komunikācijas ar apkārtējiem. Iespējams darbs ar dažāda veida dokumentiem. Kādam var būt nepieciešams tavs pamudinājums vai atgādinājums kaut ko izdarīt šajā dienā. Dzīvnieks, kurš nesīs spēku šajā dienā – suns.

 

 

Svari

Tev priekšā ir visādā ziņā harmoniska diena. Tiksi mudināts spert soli pretī ievērojamām pārmaiņām savā dzīvē.  Iespējams, apdomāsi ģimenes pieaugumu vai citus ar ģimeni saistītus jautājumus. Tavas krāsas šajā dienā – visi pasteļtoņi.

 

 

 

Skorpions

Šodien būs viegli aizkaitināms. Tu spēj nolasīt apkārtējo sakāmo vēl pirms tas ir pateikts skaļi. Viss būs atkarīgs no tavas spējas izprast dažādas situācijas. Labvēlīga diena darbam nelielās grupās. Nāksies sastrādāties ar citiem, ja vēlies gūt labus panākumus. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

 

Strēlnieks

Tu tuvojies brīdim, kad būs nepieciešams pieņemt kādu lēmumu profesionālajā jomā. Izmanto visus sev pieejamos resursus to apdomājot. Romantiskajā dzīvē nāksies būt taktiskam. Esi uzmanīgs un rūpīgi izvēlies ko un kam teikt šajā dienā. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

 

Mežāzis

Šodien jutīsies pilnībā izsmelts un vēlēsies uzņemt organismā visu pasaulē pieejamo kofeīnu. Nepārslogo sevi un, ja nepieciešams, uz mirkli atkāpies no saspringtā grafika. Zvaigznes tavā virzienā raidīs enerģiju, kura tev vai nu dāvās mundrumu vai iznīcinās pilnībā. Parūpējies par kvalitatīvu, pilnvērtīgu uzturu. Tava krāsa šajā dienā – gaiši zilā.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien centīsies savu uzmanību sadalīt gan uz savu, gan draugu, gan draugu draugu un citu cilvēku dzīvi. Būsi tendēts veltīt enerģiju lietām, kurām to nevajadzētu tērēt. Rimsties un, saglabājot pieklājību, saki nē visiem, izņemot sevi un varbūt kādu sev patiešām tuvu cilvēku. Paspilgtināsies tavas mākslinieka dotības – izmanto to un izstrādā kādu dizainu vai radi mākslas darbu.

 

 

 

Zivis

Planētas tev šo dienu padarīs visai haotisku. Darbosies pie vairākiem nozīmīgiem projektiem vienlaikus. Iespējams, mieru neliks kādi divi tavai nākotnei svarīgi jautājumi, starp kuriem jārod kompromiss. Liela nozīme būs spējai saplānot laiku. Tas tev būs liels, tomēr paveicams izaicinājums. Tava krāsa šajā dienā – rozā.

 

Lai diena izdodas!

Iepriekšējais rakstsSaules mijiedarbība ar medikamentiem. Kas jāņem vērā?
Nākamais rakstsDramatiska dzimstības lejupslīde Latvijā turpinās