Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss, kas nepieciešams. Diplomātija būs šīs dienas stūrakmens, tāpēc esi uzmanīgs, kontaktējoties ar citiem, īpaši darba jomā. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

 

auns-mil-horAuns

Šodien jebkuram biznesa darījumam būs nepieciešama īpaša uzmanība. Pievērs uzmanību un izrādi rūpes komercdarījumiem, jo tava finansiālā situācija ir nestabila, tāpēc zvaigznes neiesaka riskēt vai nodoties neskaidriem piedzīvojumiem.

 

versis-mil-horVērsis
Zvaigznes brīdina, ka šodien tavā profesionālās darbības jomā iespējams smags darbs. Jebkurš biznesa jautājums prasīs laiku un pūles, bet rezultāts joprojām var nesakrist ar tavām cerībām. Nav izslēgtas garastāvokļa svārstības, pēkšņi saasinājumi veselībā, kas var novest pie konflikta ar ap tevi esošajiem cilvēkiem.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien mēģini kontrolēt savas emocijas un uzmanīgāk ieklausies draugu un radinieku padomos. Vakars solās būt labvēlīgs atpūtai, izklaidei un kontaktiem ar jauniegūtām paziņām.

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena solās būt labvēlīga radošām nodarbēm, būvniecībai un aktīvai atpūtai brīvā dabā. Zvaigznes iesaka valdīt savas emocijas, īpaši romantisko attiecību krīzes brīžos, kas var tevi piemeklēt šajā dienā. Visticamāk, tevi kāds šodien maldinās, būsi par kaut ko vīlies vai tevi pēkšņi piemeklēs kāda slimība.

 

lauva-mil-horLauva
Zvaigznes brīdina, ka šodien pildīsi kādu darbu, kas prasa lielu fizisku piepūli, vai izjutīsi vēlmi būt veiksmīgāks citu acīs, taču tas var būtiski apdraudēt tavus spēkus un negatīvi ietekmēt veselību! Šodien planētu pozīcija veicinās steigu un burzmas veidošanos. Šī ir laba diena ceļošanai, aktivitātēm svaigā gaisā vai atpūtai jauku cilvēku kompānijā.

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iesaka tev savaldīt savas emocijas, lai izvairītos no traucējumiem attiecībās ar darba kolēģiem vai draugiem. Daži augstprātīgi cilvēki var šodien būt tavā ceļā, zem tavām sociālajām kāpnēm. Ja tiksi galā ar augstākstāvošām amatpersonām, tas labvēlīgi ietekmēs tavu karjeru, tomēr var izraisīt neapmierinātību un pat izsmieklu citu darbinieku acīs.

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka šodien pastāv bīstami draudi tavai veselībai. Ja tu dodies ceļojumā vai vadi automašīnu, esi uzmanīgs uz ceļa! Nemēģini ignorēt citu viedokli vai savu intuīciju, šaubas par pareizību tavās darbībās nāks tikai par labu. Šodien ir bīstami aizrauties arī ar pārmērībām ēdiena vai alkohola lietošanā.

 
skorpions-mil-horSkorpions
Ļoti iespējams, ka tu atklāsi iespējas, kā atdzimt savā profesionālajā darbības sfērā vai karjeras izaugsmē – radošumā un pašizpausmē. Zvaigznes mudina saskatīt savu raksturīgo optimismu, ticību saviem spēkiem! Šī ir skaista diena mīlestībai un romantiskiem piedzīvojumiem.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien izturies pret jaunām paziņām ļoti piesardzīgi. Cilvēkiem, ar kuriem tiksies šajā dienā, var būt liktenīga nozīme tavā dzīvē. Ir iespējams, ka tagad sāksies periods, kas ir saistīts ar vērtību pāranalizēšanu un garīgajiem meklējumiem, tas var negatīvi ietekmēt tavas spējas pareizi novirzīt savu vitalitāti.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Centies nekļūt iedomīgs. Izskati ikvienu ienesīgu piedāvājumu. Izvairies no paviršām paziņām savā ceļā. Neuzsāc nevajadzīgus piedzīvojumus. Pastāv teju milzīgas komplikāciju iespējamības darbā vai personīgajā dzīvē. Šodien ir labāk neuzsākt kādu uzņēmējdarbības projektu vai mēģināt mainīt ierasto grafiku. Centies pieklājīgi tikt vaļā no cilvēkiem, kuru uzticība un lojalitāte ir iegūstama tikai par samaksu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Nelabvēlīgais zvaigžņu stāvoklis brīdina par iespējamiem kļūdainiem aprēķiniem darbā vai finansiālajiem zaudējumiem. Tev ir jādara viss iespējamais, lai izkļūtu no jebkuras situācijas ar godu. Ir iespējams, ka tava uzskatu pozīcija tiks sagrauta. Neņem to pie sirds, viss galu galā normalizēsies.

 

zivis-mil-horZivis

Šī būs labvēlīga diena, kas palielinās tavas darbības perspektīvas. Varbūt tieši tagad tev būs daudz lielākas iespējas apsvērt ikdienas problēmu risināšanu. Nemēģini izvirzīt vispārējus mērķus vai vienlaicīgi iesaistīties vairākos nepārdomātos pasākumos, tas nav tavs stils!

 

 Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsKā izvairīties no karstuma dūriena jeb noderīgi padomi vasaras aktivitāšu un atvaļinājuma baudītājiem
Nākamais rakstsŠogad mežos gandrīz nav ogu un sēņu; cenas kāpj debesīs