auns-mil-hor
Auns
Ļoti iespējams, ka vakar un aizvakar izdarīts tik daudz, ka Auns šodien varētu vēlēties iepauzēt. Ja šis ir tavs gadījums, tad apdomā, kā tu varētu saglabāt, tik apbrīnojumu produktivitāti. Ja gluži otrādi, pārņem nepadarīta darba sajūta – apdomā pēdējās pāris dienas, vai neesi kaut ko palaidis garām.

 

 

versis-mil-horVērsis
Vērsim jāsaņemas, lai ieklausītos citos. Jā, mēs zinām, ka diez ko nemīli, ka Tevi pamāca, bet šodien, ja gadās attiecīga situācija, ieklausies citos, vai vismaz izrādi pieklājību, uzklausot. Tas būs patērētā laika vērts!

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Dvīņu zīmē dzimušo garastāvoklis bieži ir atkarīgs no apkārtējo noskaņojuma. Taču šodien, kad lielākajam vairumam cilvēku diena būs kvalitatīva darba vai domu piepildīta, Dvīnis jutīsies pārspīlēti uzvilkts. Nedzen sevi stresā, ļoti iespējams, ka šodienas kreņķi jau rīt var izrādīties veltīgi.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Vēžiem zvaigznes iesaka strādāt no mājām, ja iespējams. Vēža zīme pēc savas būtības tiecas uz mājām. Tad kāpēc gan neapvienot lietderīgo ar patīkamo?

 

 

lauva-mil-horLauva
Savu vietu šodien būs grūtības atrast Lauvām. Pārējo zīmju pārstāvji lielākoties būs pilnīgi pašpietiekami, savukārt Lauva nebūs omā, lai dotu rīkojumus citiem. Apburtais loks, līdz ar ko nespēsi izdomāt, kā tikt galā ar savām darīšanām. Bet lauva taču zina, ka viņai ir vairākas stiprās puses. Uzdevumu risināšanā dari to, kas Tev vislabāk padodas.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Jaunavām īpaša piesardzība jāievēro attiecībās ar citiem. Lai arī viens otrs šķitīs tevi ārkārtīgi respektējam, tā nebūs ar visiem. Varbūt tevi tas nemaz neinteresē, tomēr centies domāt par attiecībām perspektīvā – piedomā pie tā, ko saki un domā par un ar citiem.

 

 

svari-mil-horSvari
Svarus šodien nodarbinās iedziļināšanās savās dzīlēs. Centīsieties saprast no malas, kā jūs izturieties pret citiem kā arī to, kā citi cilvēki sadarbojas un mijiedarbojas savā starpā. Svariem ir svarīgi saprast, kā sadzīvo cilvēki. Ieteikums – iedziļinies cilvēkos individuāli, nevis vairāku cilvēku savstarpējās attiecībās, tā pašam būs vieglāk!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Skorpioniem diena, kad silti ieteicams izvairīties no citiem cik vien tas iespējams. Par laimi, tev tas nenāks pārāk grūti, jo, būsi viegli aizskarams, un, ja tas notiks, tu varētu pašu elli sarīkot zemes virsū. Skorpion, tu esi kaislīgs un dvēseles jūtu pilns cilvēks – nodarbojies ar to, kas tev sniedz sirds piepildījumu. Tev šodien nav jācenšas būt pārpārēm produktīvam.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Strēlniek – skaties, kur šauj savu bultu! Koncentrēšanās uz vienu sīku mērķa punktu var būt bīstama. Lai arī šodien būsi spējīgs izdarīt lietas rekordlielos tempos, apzinies savu tuvējo apkārtni, nevis koncentrējies uz vienu punktu, citādi radīsi upurus, kuri nenesīs pietiekamu ieguvumu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Mežāži dara daudz labu darbu un saprotams, ka laiku pa laikam vēlas būt novērtēti. Tomēr necenties izrādīties un nekaitini citus. Labi padarīts darbiņš vienmēr tiks pamanīts un iegūs lielāku atzinību, ja par to skaļi nerunāsi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Ūdensvīriem šodien varētu sagādāt grūtības būt klusiem un nerunīgiem. Lai arī nevajadzētu akurāt uzmākties ar pļāpāšanu un traucēt citus, šī diena būs veiksmīga komunikācijai, tāpēc izspēlē savas kārtis gudri un būsi ieguvējs.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zivīm no rokas veiksies vairākas lietas vienlaicīgi. Lai arī varēsi smagi strādāt un būt īpaši produktīvs, pamēģini atvilkt elpu un ļauj savām domām iziet ārpus ierastajiem rāmjiem!

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...
Dailes teātris

Dailes teātra leģendai Dreģei dramatiska cīņa par veselību

  Daudziem nemaz nebija zināms, ka pagājušā gada nogalē smagas veselības problēmas piemeklēja Dailes teātra leģendu...

Rīgā kādā adresē uzsākti 47 procesi par ierobežojumu neievērošanu; administratori “atalgo” ar bargāko sodu

  Valsts policija turpina Covid-19 ierobežojumu kontroles pasākumus; februāra mēnesī kādā pakalpojuma sniegšanas vietā uzsākti 47...

Izskan jaunas ziņas par pavasarī gaidāmo Eirovīzijas dziesmu konkursu

  Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU) kopā ar Nīderlandes pārstāvjiem publicējusi drošas Eirovīzijas norises protokolu, kas paredz...

Veselības ministrija nāk klajā ar nepatīkamu vēsti

  Šī brīža epidemioloģiskā situācija un citu valstu pieredze, kur strauji izplatās jaunais vīrusa paveids, kas...
pixabay.com

500 eiro pabalsts par bērnu: Izplatīta svarīga informācija vecākiem

  18.februārī Saeimā pieņemtie Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā paredz sniegt vienreizēju atbalstu 500...

Horoskopi un Testi

Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. marts

  Šodien vairāk laika vajadzētu pavadīt savās mājās un veltīt laiku tam, lai vairotu prieku un...

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par paaugstinātu ūdens līmeni daudzviet Latvijā. Februāra...

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....