Ko zvaigznes sola svētdienai?

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem īpaši vajadzētu piedomāt pie tā, kā viņu veiktais darbs un rīcība iespaido viņu kolēģus.  Bieži vien tu strādā tik entuziastiski, ka kaut kādā veidā kļūsti par šķērsli citiem viņu projektu realizācijā vai arī tie cieš neveiksmi dēļ tā, ka tu liedz savu padomu vai palīdzību.

 

 

versisVērsis

Vērši bieži vien ir ļoti apkrauti ar pienākumiem, kā rezultātā tiem nav vēlmes iesaistīties komunikācijā ar apkārtējiem. Neskatoties uz to, tev ir daudz, ko teikt un tava dalīšanās zināšanās un pieredzē var ieviest pozitīvas izmaiņas un samazināt apkārt valdošo spriedzi.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu sevi nedaudz ierobežot, atrodoties darba vidē. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks un bieži vien tas palīdz apkārtējiem atbrīvoties no stresa un paaugstināt darba produktivitāti, taču tev ir ļoti viegli pāršaut pār strīpu un kļūt par apkārtējo traucēkli.  

 

 

vezisVēzis

Vēžiem zvaigznes allaž sniedz gan papildus devu motivācijas, taču negatīvi ietekmē to komunikācijas spējas. Tu esi tendēts izolēties no apkārtējiem un labāk smagi strādāsi un tad ātri dosies mājup, nekā pavadīsi laiku socializējoties ar kolēģiem. Centies nojaukt robežas, ko sev apkārt esi uzbūvējis un iepazīsti cilvēkus, kuriem esi līdzās ik dienas.  

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vienmēr ieteicams pievērst uzmanību viņu saskarsmei ar apkārtējiem. Bieži vien tu par sevi esi augstākās domās, nekā pārējie, taču nereti tas ir nepamatoti. Paskaties kritiski uz sevi pats, pirms prasi un gaidi respektu un cieņu no citiem.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem bieži vien ir vairāk ko dot un ieguldīt apkārtējās sabiedrības labā, nekā tie reāli sniedz. Tu esi pārliecināts par sevi un mīli paslēpties no citu acīm, lai mierīgi pievērstos saviem pienākumiem. Ieteicams izmantot iespēju iesaistīties darbā un lēmumu pieņemšanā kopā ar citiem, nedaudz atliekot malā individuālo darbu.

 

 

svariSvari

Svariem, kuri tendēti atrast līdzsvaru it visā un visur, vajadzētu pārliecināties, ka arī viņu pašu ietekme uz apkārtējiem neiziet ārpus rāmjiem. Tu bieži vien iesaisties līdzcilvēku dzīvē un viņu problēmu risināšanā, tādēļ jābūt īpaši piesardzīgam un jāpatur prātā, ka citi tavu palīdzību var gan pieņemt, gan ignorēt un tas ir pilnīgi normāli. Neesi uzstājīgs.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie ir ļoti kaislīgi cilvēki, kuri savu kaisli izpauž gan attiecībās ar cilvēkiem, gan dažādās aktivitātēs, interesēs, hobijos un darbā. Diemžēl, lielā aizrautība nereti rezultējas konfliktos, it īpaši reizēs kad tiek aizskarta tev tuva tēma vai cilvēks. Centies savaldīt savas emocijas un nerīkojies mirkļa iespaidā.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki un viņu darbs kolēģu vidū allaž tiek augstu vērtēts un respektēts. Uzmanīgi izvērtē, kā šo respektu izmantot savā labā. Tiesa gan, kļūšana par absolūtu līderi nebūs tev sevišķi piemērota, ņemot vērā tavu vēlmi strādāt vienatnē.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie bieži vien satraucas par to, kā viņi izskatās priekšniecības acīs, kā rezultātā atsvešinās no saviem kolēģiem. Attiecības ar darba biedriem ir ļoti nozīmīga darba vides sastāvdaļa. Parūpējies par to uzlabošanu.  

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīru ieguldījums sabiedrības labā allaž tiek augstu novērtēts, taču to vērtība citu acīs krītas, kad tie vēršas pie uzstājīgiem un agresīviem veidiem, lai panāktu iecerēto un pārliecinātu apkārtējos par savu viedokli. Iemācies uzklausīt un ņemt vērā arī citu domas un ieteikumus.  

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams vairāk socializēties ar kolēģiem. Tu esi smalkjūtīgs cilvēks ar lieliskām komunikācijas prasmēm, kuras atliek vien likt lietā, taču uzmanies, lai tās negatīvi neietekmē tavu jau tā ne pārāk spožo darba produktivitāti. 

 

 

Lai jauka šī diena!

Iepriekšējais rakstsMagone atspēko savā virzienā raidītos pārmetumus; notiek kas negaidīts – VIDEO
Nākamais rakstsDiemžēl svētdiena sākusies ar ļoti skumjām ziņām