Šodien vajadzētu izvairīties no jebkāda veida negatīvismiem. Visus negatīvos jautājumus nepieciešams likvidēt jau saknē, nevis iesaistīties bezjēdzīgos konfliktos. Izmanto šo ieteikumu praksē un jau pavisam drīz tev kļūs skaidrs, ka labie nodomi patiesi dara brīnumus un atver slēgtās durvis. Smaids palīdzēs tev teju jebkurā situācijā!

 

Auns

Šodien tev nāksies atcerēties kādu cilvēku no pagātnes. Iespējams, tas būs kolēģis, kurš pirms vairākiem gadiem mainījis darba vietu vai aizgājis no darba un tagad ir ieņēmis labu amatu. Sazinies ar ciņu, lai uzzinātu, kā viņam šobrīd klājas. Palūkojies apkārt uz lietām, kas tev ir jāpadara, ja to ir pārāk daudz, mēģini izveidot darbības plānu. Nebaidies no izmaiņām, vien sākotnēji tās rūpīgi apdomā.

 

Vērsis

Šodien varēsi pavadīt dienas pirmo pusi diezgan atvieglinātā režīmā. Darbā nesolās būt nekādu problēmu un tev būs pietiekami daudz laika, lai varētu komunicēt ar cilvēkiem – klātienē vai virtuāli. Dienas otrā puse solās būt daudz intensīvāka. Var gadīties, ka neesot vienisprātis ar kādu savu radinieku, nāksies iesaistīties konfliktā. Centies to pēc iespējas ātrāk izbeigt un nebaidies atzīt, ka esi rīkojies nepareizi.

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, tu pieņemsi vienu no svarīgākajiem lēmumiem savā dzīvē. Visticamāk, tas būs kāds likteņa pavērsiens, kas saistīts ar tavu mīlas dzīvi. Iespējams, izlemsi beidzot izbeigt neveiksmīgas attiecības, par ko nekavējoties paziņosi savam partnerim. Viņš cienīgi uzklausīs tavu nostāju, mierīgi to pieņems un atstās tavu dzīvi nekavējoties. Diemžēl, jūs nevarēsiet palikt draugi visu to grūtību dēļ, ko iepriekš esat pārvarējuši.

 

Vēzis

Šodien izskatās, ka saņemsi ļoti patīkamas ziņas. Iespējams, kāds tev pateiks ko ļoti iepriecinošu. Var gadīties, ka tas būs rūpīgi glabāts pārsteigums, ko tev būs sagādājuši kolēģi. Taču neaizraujies, apstājoties uz šīm jaukajām notīm, turpini strādāt un koncentrēties uz darāmo, uz saviem pienākumiem un uzdevumu paveikšanu.

 

Lauva

Šodien tev būs grūtāk pievērsties darbam, jo aizvien būsi brīvdienu jūtīs. Taču darbā, iespējams, būs vairāk slodzes un darāmā daudz, bet tevi pārņems slinkums. Beigu beigās gan sapratīsi, ka tava profesionalitāte dominē pār tavu slinkumu un padarīsi vajadzīgo. Lai kā arī nogurums neņemtu pār tevi virsroku pēc šīs garās dienas, neizgāz dusmas, negatīvo enerģiju uz saviem tuvākajiem.

 

Jaunava

Šodien nespēsi līdz galam nevienam uzticēties. Iespējams, tu rūpīgi pārdomāsi katru ieteikumu, jo tev šķitīs, ka pat labākie nodomi varētu tev kaitēt. Taču iepriekš nekad nezināsi vai tev ir taisnība, vai tomēr nē. Lai nu kā – nekļūsti rupjš pret cilvēkiem, kuri vēl tev labu, tā tu vari sanaidoties ar kādu, kuram patiesībā tavā dzīvē ir īpaša nozīme.

 

Svari

Šodien varēsi iegādāties dāvanas bērniem. Tu tīši vai netīši apmeklēsi veikalu, kurā ir daudz dažādu rotaļlietu. Tu būsi tik saviļņots un aizrausies ar tām, ka aizmirsīsiet pat domāt par finansiālo pusi. Tā rezultātā, iespējams, iztērēsi daudz vairāk šīm lietām, nekā iepriekš biji domājis. Bet vari būt drošs – tu patiesi spēsi iepriecināt daudzas mazās sirsniņas.

 

Skorpions

Tev nevajadzētu aizmirst par ētiku un morāli šodien. Pat ja tev nepatīk kāds no taviem kolēģiem, tev nevajadzētu viņam to teikt. Izturies kā profesionālis, kurš neuztraucas par to, ko dara citi, bet tā vietā koncentrējas uz saviem darbiem un rezultātiem. Turklāt – ja tuvāk iepazīsi šo cilvēku ne no darba skata punkta, kas zina, iespējams, esat pat ļoti līdzīgi un saskanīgi.

 

Strēlnieks

Šī pirmdiena var radīt tev kādu problēmu. Visticamāk, problēma būs saistīta ar tavu darbu vai nelielu sadzīves tehnikas bojājumu. Taču tu būsi garīgi pietiekami spēcīgs, lai mierīgi pieņemtu un atrisinātu šo incidentu. Tavs emocionālais līdzsvars netiks izjaukt. Tu pat varēsi sniegt morālu palīdzību kādam citam, jo spēsi lieliski balansēt savās sajūtās.

 

Mežāzis

Šodien vari gaidīt lielu veiksmi. Tu vari laimēt loterijā, saņemt negaidītu naudu, iespējams, pat no nezināma avota vai vēl citā veidā iegūt lielu naudas summu. Šo naudu tev vajadzētu tērēt savām vajadzībām, taču neaizmirst arī par kādu dāvanu tuvākajiem, jo savtīgam kļūt nebūtu labi. Tikai atceries – veiksme var uzsmaidīt, bet var to arī neizdarīt, tāpēc tavās interesēs ir nerīkoties rupji, necienīgi utt.

 

Ūdensvīrs

Iespējams, šodien tu izjutīsi greizsirdību par kāda sev tuva cilvēka sasniegumiem. Tev būs grūti saprast un pieņemt to, ka šī persona ieguva kaut ko tik lielisku nevis smaga darba rezultātā, bet gan, pateicoties kāda cita finansiālajai labvēlībai. Apzinoties to, ka tev nav šādas palīdzības, tev kļūs skumji. Bet mēģini saglabāt savu garastāvokli labu un iepriecināt sevi ar kaut ko, jo citādi vari ieslīgt pat depresijai līdzīgā stāvoklī.

 

Zivis

Šodien piedzīvosi vajadzību pēc drauga palīdzības, taču nevajag vienkārši uzgrūst viņam savus pienākumus. Ja nesen esi kādu aizvainojis, vajadzētu apdomāt, kā risināt šo situāciju un atvainoties. Iespējams, tas nāksies diezgan grūti. Šīs situācijas rezultātā, saņemsi lielisku mācību par to, ka nevar tā vienkārši aizskart cilvēku jūtas – ir vairāk jāpiedomā pie saviem vārdiem un rīcības.

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsMedusmēnesī beidzas Vasiļevskas 500 GB telefona atmiņa – jaunajam vīram tas izmaksā dārgi…
Nākamais rakstsDaudzi neizmanto iespēju samazināt savus elektrības rēķinus