Šodien centies saglabāt mieru un domāt loģiski. Ja vien iespējams – mēģini atpūsties – ķermenim tas ir ļoti nepieciešams.

 

 

Auns

Ļoti vēlams, lai tu neatteiktu palīdzību cilvēkiem, kuri tev to lūgs. Tas nenozīmē, ka tev jākļūst par kalpu apkārtējiem – bet prioritātes redzēsi. Šodien mēģini pievērsties arī attiecībām – vienkārši pavadi laiku kopā ar partneri – kaut vakarā kopīgi paskatoties filmu.

 

 

Vērsis

Neskatoties uz to, ka līdz šim it kā viss bija mierīgi, šodien var nākties piedzīvot nesaskaņas mīlas frontē. Esi gudrāks – izmanto zināšanas un pieredzi, kas gūtas iepriekš. Ja tavs partneris bieži ir kašķīgs un neapmierināts – neafišē to. Mēģini saprast patieso neapmierinātības iemeslu un palīdzi to atrisināt.

 

 

Dvīņi

Šodien nerēķinies ar to, ka notikumi raisīsies pavisam viegli un mierīgi. Diezgan lielas izredzes, ka daudzējādā ziņā izjutīsi diskomfortu. Iespējams, grūtības radīsies pat lietās un situācijās, kas ierasti bijušas diezgan pašsaprotamas. Liela iespējamība, ka tērēsi laiku sastrēgumos vai gaidīsi uz kādu, kurš ļoti kavējas.

 

 

Vēzis

Iespējams, kāds tavs rīcības plāns netiks īstenots. Šī diena nebūs piemērota arī pirmajam randiņam vai kādam jaunam pavērsienam, nopietnākam solim pašreizējās attiecībās. Uzmanies no liekiem tēriņiem un neuzķeries uz maldinošiem piedāvājumiem. Šodien nevelti laiku arī tam, lai plānotu savas brīvdienas vai atvaļinājumu.

 

 

Lauva

Šodien tev vajadzētu pavadīt dienu ārpus mājas. Izej pastaigāties, apciemo radus vai draugus vai dari jebko citu, bet nesēdi mājās. Taču, ja redzi, ka šādas aktivitātes tev traucēs darīt kādas svarīgas lietas, padomā, ko vari darīt, lai, tā teikt – vilks paēdis un kaza dzīva.

 

 

Jaunava

Šodien tev būs grūtības komunicēt ar apkārtējiem. Iespējams, cietīs arī tava pašcieņa un ticība nākotnei un mīlestībai. Lai nu kā – centies gūt pozitīvas emocijas un atceries – rīt būs atkal jauna diena, tāpēc šodien neko nesasteidz un nedari emociju iespaidā.

 

 

Svari

Tev vajadzētu satikties ar draugiem un izrunāties ar cilvēkiem, ar kuriem tev patīk būt kopā. Tas palīdzēs atrisināt kādu konfliktu vai izveidot veiksmīgu sadarbību. Laba diena, lai kādam demonstrētu savu potenciālu un/vai labo fizisko formu.

 

 

Skorpions

Šodien tev būs grūtības ar garastāvokli un tavs raksturs, kurš nav diezko elastīgs, šodien liks par sevi manīt. Tu vari zaudēt ticību saviem spēkiem un tāpēc sākt būvēt sienu starp sevi un pārējo pasauli. Tomēr nesasteidz – viss nav tik slikti, kā, iespējams, šodien izskatās.

 

 

Strēlnieks

Optimistiska diena kopumā – grūtības vajadzēs un varēsi vienkārši ignorēt. Taču, ja kaut kam neveltīsi pietiekami daudz uzmanības, tas turpināsies ne tajā labākajā virzienā. Var gadīties, ka uzvirmo kaut kas no pagātnes vai kāds no vecajiem ienaidniekiem no jauna sarosās pret tevi.

 

 

Mežāzis

Šī diena būs pārbaudījums tev. Var gadīties dažādas diezgan kritiskas situācijas un apkārtējo palīdzība var būt tik pasīva, ka tev būs grūti rast risinājumu. Iespējami dramatiski pavērsieni arī tavā mīlas dzīvē. Var būt bažas par savu bērnu vai kādu tuvinieku. Dažas izpriecas var kļūt bīstamas – uzmanies!

 

 

Ūdensvīrs

Nevaino savu likteni par šīs dienas notikumiem pat tad, ja viss nenotiek tieši tā kā tu vēlējies. Šodien negatīvais mīsies ar pozitīvo apmēram vienādās daļās. Vienā lietā radīsies ierobežojumi, kamēr citā viss plauks un zels. Koncentrējies uz pozitīvo, jo visas problēmas taču ir iespējams risināt!

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, lauzīsi savus stingros uzskatus un noteikumus. Varbūt vienkārši būsi spiests to darīt. Cik vien iespējams, izvairies no jebkāda veida darbībām, kas var kaitēt tavai veselībai. Labāk saudzē to tagad – pēc tam to saglābt būs grūtāk.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsMilzīga nelaime notikusi Latgales pusē
Nākamais rakstsSātīgi veģetārie ēdieni? Jā, tas ir iespējams!