Šī diena var nest  dažas jaunas nianses tavā dzīvē. Ja tev šobrīd ir vēlme pēc visa jaunā,  vispirms pārliecinies, ka pabeidz visus pašreizējos uzdevumus un darbus!

 

auns-mil-horAuns

Tavas norises mājās un ģimenes stāvoklis, iespējams, joprojām būs īpaši aktīvs. Lai gan pašlaik tavs laiks nepieder tev vienam, zvaigznes norāda, ka pavisam drīz tu varēsi realizēt to, ko vēlies tieši tu,  taču ņem vērā, ka tev ir jātur solījumi, ko esi devis saviem vistuvākajiem un tiem, kuri it tavā vistuvāko cilvēku lokā

 

 

versis-mil-horVērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tev līdz pat vakaram ir jācenšas atturēties no aktīviem darbības soļiem. Tā vietā koncentrējies uz saviem regulārajiem, ierastajiem pienākumiem. Visticamāk, tev patiks pildīt savus pienākumus, jo īpaši tad, ja tevi ieskaus skaistas lietas un laipni, taktiski cilvēki.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigžņu stāvoklis iezīmē, ka rīta stundas un agru pēcpusdienu tu vari pavadīt jaukā kompānijā, piemēram, ar tavām atvasēm vai kopā ar citiem ļoti nozīmīgiem cilvēkiem. Tomēr šajā dienā, visticamāk, aktīvi darba centieni nedos vēlamos rezultātus. Atpūties un baudi dienu, visu, ko tā sniedz.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Rītu un agras pēcpusdienas stundas tev vajadzētu tērēt tam, lai  censtos ieviest zināmu  kārtību savā dzīvē. Ja bizness šobrīd ir tavā uzmanības centrā, pārliecinies, lai nokārto ar  personālu saistītos jautājumus, pārliecinies par sava partnera lojalitāti un nodrošini savstarpējo pienākumu un atbildību izstrādi.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Kamēr vien nav iestājusies nakts, tev vajadzētu baudīt savu laiku un mijiedarboties ar tiem cilvēkiem, kuri tev ir ļoti patīkami un nozīmīgi. Tu varēsi brīvi izvēlēties maršrutu kādam savam īsajam izbraucienam vai pastaigai, kā arī izplānot apstākļus saziņai ar kādu jauku, patīkamu cilvēku.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pa dienu tu varēsi tikt galā ar savām finanšu problēmām bez jebkādas steigas, tikai pārliecinies, ka nostiprini visus pašreizējos kontaktus. Šī diena ir labvēlīga mierīgiem darījumiem, finanšu lietu risināšanai, nepieciešamo pirkumu veikšanai, maksājumu nokārtošanai, savu paveikto rezultātu analizēšanai un gaidāmo ieņēmumu aprēķināšanai.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka šīs dienas laikā tev vajadzētu vadīties pēc pozitīvajām niansēm tavā šī brīža dzīvē, saskatot lietas, kas nes prieku tev un vistuvākajiem. Izmanto savu šī brīža situāciju, lai atrisinātu jebkādas domstarpības un risini problēmas lēnprātīgi un mierpilni!

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētu stāvoklis norāda, ka visas dienas garumā tu, visticamāk, varēsi baudīt nesteidzīgas darbības un patīkamu sociālo mijiedarbību.  Ja tev ir jāveic daži darbi, izvēlies tos, kas iedvesmo tevi, ienesot mieru un harmoniju tavā dvēselē. Tu vari baudīt kādu slepenu darbību vai saziņu par partneri vai kādu no ģimenes locekļiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Dienas agrajās stundās tev būs iespēja izvēlēties ar ko vēlēsies mijiedarboties un tieši tu būsi noteicējs tam, par  ko runāsiet. Ja tev ir radusies pastiprināta interese par kādu neparastu darbību vai attīstības virzienu, vēlēsies izzināt ikvienu darbību, kas saistīta ar šīm niansēm, lai būtu pārliecināts, ka esi iekarojis to cilvēku simpātijas, kuri var palīdzēt šo nianšu realizēšanai, iespējams, padarot kādu no viņiem par savu draugu.
 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Planētu stāvoklis norāda, ka dienas iesākumā  tev vajadzētu koncentrēt savus centienus uz savu plānu un saikņu sistematizēšanu, analizējot neseno notikumu rezultātus un atjaunojot savas enerģijas līmeni. Visgudrākais veids kā pavadīt dienu mierā un saskaņā, ir šodien  neiejaukties politiskajos notikumos.  

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ticība starptautisko saikņu nozīmībai saglabāsies līdz pat vakaram. Tu spēsi kārtīgi izbaudīt sevis veikto pētījumu rezultātu analizēšanu, ceļojumus, sarunas vai saraksti ar cilvēkiem no tālienes.

 

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu koncentrēt savu uzmanību uz tām dzīves sfērām, ko – ļoti ticams, ieskauj  kāds iespējams apdraudējums. Ja pašlaik tavā ikdienā viss ir mierīgi un esi klusā miera ostā bez vētras mākoņiem virs galvas, esi gatavs, ka tādi var parādīties pie horizonta, esi gatavs, ka var tikt apdraudētas tavas tiesības un privilēģijas.
 

 

Iepriekšējais rakstsVelsas princese Ketrīna pārcietusi operāciju
Nākamais rakstsParādījušās jaunas ziņas par laiku turpmākajās dienās