Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi – būs laba iespēja parādīt savas spējas un intelektu. Un otrādi – ja pārbaudījumi dara jūs nervozu, diena var izrādīties visai sarežģīta.

 

auns-mil-horAuns

Ja runājam par savstarpējo mijiedarbību, emocionālā plakne Auniem šodien būs ļoti svarīga. Šodien vēlēsieties visur būt līderis – vienalga, tā ir laulība vai konkurence ar kolēģi darbā. Ja partneris jums daudz nozīmē, cīnīties par, nevis pret viņu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien var nākties pilnībā pielāgoties citiem, lai atrisinātu samilzušu problēmu. Vajadzētu turpināt jau reiz iesāktu svarīgu sarunu, kas palikusi nepabeigta. Ja jūs redzat, ka kāds ar savu neprofesionalitāti jums kaitē, noteikti neklusējiet, bet saglabājiet mieru.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Jūsu vārdi un rīcība šodien būs patiesi efektīvi. Varat veicināt vai “atdzīvināt” savu biznesu, vest pārrunas un slēgt līgumus. Rutīnas darbu ieteicam papildināt ar kādu radošuma pieskārienu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Kaut kādas izmaiņas šobrīd sāk apdraudēt Vēzīšu dzīves pamatvērtības, tas noteikti jāapspriež ar citiem. Brīnišķīga diena, lai beidzot ģimenes lokā izrunātu visus jautājumus, kuri pēdējā laikā palikuši nepateikti.

 

 

lauva-mil-horLauva

Teicama diena ceļošanai, informācijas apmaiņai vai sanāksmēm. Ātri apgūstat visu jauno, un, ja nepieciešams, pielāgojaties katram viedoklim. Dažas lauvas var izrādīties spoži vidutāji vai konsultanti.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Īstais brīdis grāmatu, sakaru līdzekļu, datoru un dažādas elektronikas iegādei. Jaunavas finansiālā situācija, pateicoties komunikācijas spējām un draudzīgumam, strauji uzlabojas. Un tas turpināsies.

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem vienā lietā iespējami panākumi, kamēr citā tas ir apšaubāms. Izvēle atkarīga no jūsu rakstura un garastāvokļa. Pirmajā vietā liksiet pamatvajadzības, kas tieši ietekmē jūsu dzīvi, piemēram, mājokli un ģimenes stāvokli.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī būs laba diena privātām sarunām, online sarakstei. Pašatklāsmes un izzināšanas brīdis. Iespējams, kopš zīmīgiem bērnības notikumiem visu dzīvi ciešat no kāda kompleksa, padomājiet.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Lielākus pirkumus ieteicams atlikt, steiga var izraisīt nekvalitatīvu un pat nevajadzīgu preču iegādi. Nav ieteicami arī lieli finansiāli darījumi citās jomās, piemēram, biznesā. Ja ir kas steidzams, pieņemiet pagaidu lēmumu, ko vēl iespējams mainīt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

 

Jūsu plāni piepildīsies tikai daļēji. Varētu sekot vilšanās, ka nepiepildās kvēlākās cerības, piemēram, attiecībā uz partneri. Kāds, kurš šobrīd ir patīkams cilvēks un iespējama lieliska sadarbība, nākotnē var atklāt savu īsto seju.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Jūsu trumpis pavisam noteikti šodien būs intelekts. Tas palīdzēs apgūt visu jauno un nodibināt jaunus, svarīgus sakarus un pazīšanās. Lai labāk izprastu lietas, dažkārt nepieciešama ilgāka novērošana.

 

 

zivis-mil-horZivis

Problēmas var radīt nevēlēšanās vai nespēja ņemt vērā arī citus. Ja jūs uzskatāt, ka jūsu viedoklis ir vienīgais pareizais un savas vajadzības vienmēr liekat priekšā citu, mijiedarboties ar citiem būs ārkārtīgi sarežģīti.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris
Nākamais rakstsTīrot ieroci, nāvējošu traumu guvis NBS karavīrs