Apdomā veidus un iespējas, kā lietderīgāk izmantot savas prasmes un resursus, lai padarītu pasauli sev apkārt labāku. Ko vēl zvaigznes sola šai otrdienai?

 

 

aunsAuns

Auna zīmē ir pašpārliecināti un entuziastiski cilvēki, kas padara tos par lieliskiem dažādu kustību un projektu aizsācējiem, kuru virzības uzsākšanai citiem nebūtu gana daudz pārliecības vai enerģijas. Šajā gadījumā problēmas var sagādāt tikai tava nevēlēšanās iesākto nodot kāda cita rokās.

 

 

versisVērsis

Vērši ir gana pacietīgi un zinoši, lai uzņemtos pienākumus, no kuriem citi izvairās un atsakās. Ja uzņemsies sabiedrības labā darīt ko līdzīgu saviem ikdienas darba pienākumiem, brīvprātīgi darītais darbs būs vēl vieglāk pildāms un nesīs vairāk gandarījuma.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie šodien var atskārst, ka viņu sociālajai dabai lielāka vērtība ir nevis darbā, bet politiski nozīmīgos notikumos. Tu esi apķērīgs un neesi  uz mutes kritis, kas var sagādāt zināmas nepatikšanas darba vietā, taču dod tev milzu priekšrocības politiskajās debatēs.

 

 

 

vezis

Vēzis

Vēži šodien būs apdāvināti ar spēju uzņemties iniciatīvu, ja vien pilnībā pēkšņi nemainīs savas domas par apkārt notiekošo. Tev rūp dažādi sociālie jautājumi un šodien beidzot spēsi arī lietas labā kaut ko darīt.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu ievērot piesardzību, iesaistoties politisku un sociālu jautājumu risināšanā. Var gadīties, ka pienākumi, ko vieglu roku uzņemsies šodien, būs tādi, no kuriem pēc pāris dienām jau vēlēsies atbrīvoties, taču tas nebūs tik vienkārši izdarāms.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas bieži iesaistās sociālajā darbā, palīdzot dažādos jautājumos saviem draugiem vai ģimenes locekļiem, kuri paši uzņēmušies iniciatīvu paveikt kaut ko sabiedrības labā, taču nespēj tikt galā ar konkrētām situācijām, problēmām. Liec lietā savas unikālās spējas, prasmes un neliedz savu palīdzību citiem.

 

 

 

svariSvari

Svaru zīmē dzimušajiem vajadzētu pacelt savu latiņu augstāk. Tu piešķir lielu vērtību apkārt valdošajam mieram, tādēļ pavadi lielu daļu laika, palīdzot kolēģiem tikt galā ar viņu problēmām un konfliktiem. Šodien spēsi samierināt ne vien cilvēkus, bet arī veselas nācijas.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem ieteicams visu darīt ar kaislību un aizrautību, nevis agresiju. Tev ļoti rūp un satrauc tev nozīmīgas lietas, cilvēki un šī diena ir īpaši veiksmīga apkārtējo labklājības veicināšanai, ja vien pratīsi nezaudēt kontroli pār savu straujo temperamentu.   

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki, iespējams, šajā dienā izrādīsies visproduktīvākie sociālo jautājumu risinātāji. Tu spēj strādāt ātri un, kamēr neuzkrausi sev uz pleciem vairāk, kā spēj panest, paveiksi ievērojami daudz. Piedomā, lai iedziļināšanās citu problēmās nenodarbina pārāk daudz tavu prātu un negatīvi neietekmē tavu noskaņojumu.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāžu ambiciozās personības ir lieliski piemērotas darbībai dažādās sabiedriskajās un politiskajās organizācijās. Šodien jutīsies īpaši iedvesmots padarīt pasauli par visiem patīkamāku mājvietu, tādēļ nelaid garām nevienu iespēju, kur vari sniegt savu palīdzīgo roku.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien jutīsies kā zivis ūdenī, kas dos tiem zināmas priekšrocības un arī trūkumus. Ja vari lielīties ar spēcīgu paškontroli, spēsi gāzt kalnus. Viegli ietekmējamiem Ūdensvīriem šī diena nebūs ne tuvu tik produktīva.
 

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušie cilvēki ļoti labi spēj izprast un saprast apkārtējos, kas padara tos par nepārspējamiem palīgiem un padomdevējiem. Diemžēl, tavus centienus palīdzēt citiem sarežģīt var problēma strādāt ilgstoši pie viena konkrēta projekta. Centies pildīt pienākumus soli pa solim, lai nezaudētu fokusu uz veicamo darbu.

 

 

Lai jauka šī diena!

Iepriekšējais rakstsDiemžēl saslimstība ar Covid-19 nedēļas laikā pieaugusi vēl vairāk
Nākamais rakstsLai baltā stārķa ligzda nekļūst par draudu putnam un cilvēkam