Šajā sestdienā mēģini atrast iespējas un velti laiku pētījumiem, lai gūtu uzlabojumus gan darbā, gan ārpus darba aktivitātēs.

 

auns-mil-horAuns

Auniem šodien vajadzētu veltīt laiku pētījumiem. Tava drosme un neizsīkstošā enerģija nereti tevi pamudina iesaistīties dažādos projektos, taču atceries, ka daudz vairāk spēsi sasniegt, ja uzreiz zināsi par un ap ko lietas grozās.

 

versis-mil-horVērsis

Vērši ir cītīgi strādnieki, kuri nereti ieslīgst rutīnā, ja vien īpaši nepiedomā, kā no tās izvairīties. Lai arī tev nepatīk krasas pārmaiņas, tu vienmēr vari padarīt savu ikdienu interesantāku, uzlabojot jau esošās spējas un prasmes. Apdomā veidus izaugsmes iespējām savā darba jomā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņiem, pateicoties savām komunikācijas spējām, ir nozīmīga loma sabiedrībā. Tu mīli pārrunāt ar kolēģiem viņiem nozīmīgas tēmas, kā rezultātā viņi tevī ieklausās un tu spēj ietekmēt viņu viedokli, attieksmi pret darbu. Šodien būsi īpaši ietekmīgs runātājs, tādēļ velti laiku dziļākām diskusijām par nopietnām tēmām.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem ieteicams pasekot līdzi pēdējā laika notikumiem politikā un ekonomikā. Tev rūp tava ģimene, taču atceries, ka pasaule plešas tālāk par tavas mājas sienām, līdz ar to būtu vērtīgi veltīt vairāk laika sevis izglītošanai un aktuālo notikumu apsekošanai.

 

lauva-mil-horLauva

Lauvām ir svarīgi, kādās domās par viņiem ir citi un nav noslēpums, ka cilvēki vienmēr prot patiesi intelektu. Tavā dabā ir apkārtējos apburt ar savu harismu, taču nenāktu par ļaunu papildināt savu portfolio arī ar jaunām zināšanām. Tās var būt saistītas gan ar tev un tavam darbam tuvām tēmām, gan tēmām, ar kuru pārzināšanu vari paspīdēt citu priekšā.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavas ir intelektuālas personības, kas nozīmē, ka šodien tev īpašas problēmas nav gaidāmas. Atrodi laiku atpūtai un palasi kādu sev mīļu grāmatu. Ieteicams apvienot patīkamo ar lietderīgo un izvēlēties grāmatu, kura spētu tevi gan izklaidēt, gan iemācīt tev ko jaunu.

 

svari-mil-horSvari

Svari ar īpašām problēmām nesaskarsies. Velti laiku dažādu dokumentu un rakstu izpētei, kuru autori ir sabiedrībā nozīmīgi cilvēki, kuru viedoklis lielā mērā atbilst tavējam. Tas dos tev papildus pārliecību, ar kuras palīdzību nākotnē spēcīgāk pratīsi aizstāvēt sevi un savas idejas.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioniem vajadzētu šo dienu veltīt savām kaislībām. Tu bieži vien veic padziļinātu interesi par sev saistošām tēmām un šodien ir īpaši piemērota diena, lai papildinātu savas zināšanu pūru ar jaunu informāciju.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki nudien ir zinātkāri cilvēki. Vēlmi allaž uzzināt ko jaunu papildinot ar tavu mērķtiecību un spēju ātri arī sasniegt noliktos mērķus, šodien varēsi gāzt kalnus un tev izdosies paveikt visu, ko šajā dienā būsi ieplānojis izdarīt.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāži strādājot nezaudē modrību un vienmēr tur acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām kādus jaunumus. Šodien ieteicams virtuāli tikties un sarunāties ar draugiem un/vai kolēģiem, kuri strādā tādā pašā jomā kā tu. Laba diena, lai apmainītos viedokļiem un paskatītos uz lietām no dažādiem skatu punktiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīri parasti neatlaidīgi pieturās pie sava viedokļa, kas var būt visai bīstami gadījumos, kad pietrūkst reālu faktu un zināšanu, lai to pamatotu. Šodien vairāk pavēro savus oponentus. Iespējams, vari pamācīties pāris veidus, kā pārliecinoši gūt uzvaru argumentos.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivīm grūtības sagādā koncentrēšanās uz vienu konkrētu tēmu, kas bieži vien sagādā problēmas darbā, kad nākas kādu darbu veikt ilgstoši, taču var atvieglot vairāku mazu uzdevumu veikšanu. Šodien padomus meklē grāmatās, vārdnīcās, enciklopēdijās un nekautrējies pārbaudīt katru faktu, kas dara tevi šaubīgu. Ja citiem šodien ir lielas izredzes kļūt par ekspertiem katram savā jomā, tu vari kļūt par ekspertu it visā.

Iepriekšējais rakstsDivas nelaimes Rīgā un Jelgavas pusē prasa piecas dzīvības
Nākamais rakstsAtrastas Nītaures pusē pazudušā uzņēmēja mirstīgās atliekas; izskan ļoti nepatīkama versija