Šī diena nebūs piemērota nopietniem darījumiem, kam nepieciešama liela koncentrēšanās. Diena domāta atpūtai, nevis tam straujajam ritmam, kāds ir darba dienās. Dari visu, lai palīdzētu ķermenim tikt galā ar nedēļas laikā uzkrāto nogurumu. Atpūties, noskaties kādu labu filmu, palasi grāmatu!

 

Auns

Šodien ir piemērota diena, lai tu to pavadītu ārpus mājas. Cilvēki, pie kuriem tu dosies, darīs visu, lai sagādātu tev pēc iespējas patīkamākas sajūtas. Iespējams, tev kāda persona dos materiāla rakstura atbalstu, par ko būsi no vienas puses ļoti priecīgs, no otras – apmulsis, jo nezināsi kā pateikties.

 

 

Vērsis

Šodien viss lielākoties notiks spontāni. Tavs apģērbs, iespējams, piesaistīs apkārtējo uzmanību, un cilvēki vēlēsies uzzināt, kur tu to iegādājies. Tu varēsi gūt patīkamus iespaidus no dažādām situācijām atkal un atkal. Ja vēlies arī turpmāk saņemt komplimentus, būs vērtīgi izšķirstīt modes žurnālus, lai uzzinātu jaunākās tendences.

 

 

Dvīņi

Iespējams, tu šodien nolemsi atgriezties savā nesenajā pagātnē. Var gadīties, ka satiksies ar cilvēku, kuru reiz ļoti mīlēji, taču viņš tevi pameta kāda cita dēļ. Satiktā persona tev sirsnīgi smaidīs un esi gatavs provokatīvam jautājumam no viņa puses, jo šis cilvēks tev, iespējams, pajautās vai vēlies atjaunot jūsu kādreizējās attiecības. Pirms dod konkrētu atbildi, apdomā visas iespējamās sekas.

 

 

Vēzis

Šo dienu tev ieteicams pavadīt ārpus mājas. Iespējams, izveidosi arī  jaunas pazīšanās, kas būs noderīgas nākotnē un sniegs vērtīgus ieguvumus arī šobrīd. Pirmkārt, tu varēsi ievērojami paplašināt savu izpratni par dažādām lietām un, otrkārt, iespējams sapratīsi, ka jauniepazītais cilvēks tev interesē krietni vien vairāk nekā vienkārši paziņa. Iespējama pat mīlestība no pirmā acu skatiena.

 

 

Lauva

Šodien tev iespējamas dažādas romantiskas situācijas. Ja tev ir attiecības, iespējams, romantiskā tikšanās būs tāpēc, ka partneris vēlēsies labot kādu savu kļūdu vai atvainoties. Viņam tas arī izdosies, jo tu ne vien aizmirsīsi par neseno strīdu, bet jūs kopīgi, iespējams, arī izlemsiet, ka ir pienācis laiks attiecības virzīt nopietnākā gultnē.

 

 

Jaunava

Šodien nevajadzētu iesaistīties nopietnās finanšu lietās. Var gadīties vilšanās. Ja esi cerējis nopelnīt diezgan lielu summu, pēdējā mirklī var nākties saprast, ka šīs naudas nebūs. Tiesa, tas tevi apbēdinās tikai uz mirkli, jo tu atradīsi citu veidu, kā iegūt peļņu un salīdzinoši ātri aizmirsīsi par šo starpgadījumu. Lai nu kā – neiesaisties riskantos pasākumos.

 

 

Svari

Šodien ieteicamas dažādas interesantas aktivitātes. Pietiek slēpties no augstā laika savā siltajā segā – dodies izbaudi to, ko sniedz šis gadalaiks. Svaigais gaiss ne tikai stiprinās tavu imunitāti, bet arī iedvesmos un uzmundrinās. Ja iespējams, dienas beigās vari doties pirtī vai vannā. Sazinies ar cilvēkiem, ar kuriem tev vienmēr kopā ir interesanti.

 

 

Skorpions

Šodien jāuzmanās no starpgadījumiem uz ceļa. Pirms kaut kur dodies, pārliecinies vai ar tavu automašīnu viss ir kārtībā, piemēram, vai nav tukša kāda riepa, vai neatskan neparastas skaņas utt. Ja tomēr pa ceļam atgadās kāds starpgadījums, mēģini pēc iespējas ātrāk nokļūt siltumā. Ieej karstā vannā vai dušā, tas tevi ne tikai sasildīs, bet arī nomierinās.

 

 

Strēlnieks

Šodien lielākā problēma varētu būt tava laulātā vai partnera nomāktais garastāvoklis. Viņš atteiksies doties pastaigā un noraidīs visas tavas tuvojošos brīvdienu idejas. Visticamāk, tavs partneris vēlēsies skatīties mājās kādu sporta pārraidi vai filmu, taču nedoties ārpus mājas. Piekrīti, bet padari šo vakaru nedaudz īpašāku, izdomājot, piemēram, neparastas uzkodas vai tamlīdzīgas lietas.

 

 

Mežāzis

Var gadīties, ka šodien nāksies atteikties no saviem plāniem, jo vairāk nāksies pievērsties tuvinieku lūgumu izpildīšanai. Lai arī tu, visticamāk, labprātāk vēlētos palikt mājās un atpūsties, nevajadzētu atteikt savu palīdzību. Tā vietā labāk ātrāk doties palīgā un atrisināt vajadzīgās problēmas, lai vakaru vari pavadīt pēc saviem ieskatiem. 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien, iespējams, tev radīsies jaunas intereses. Kamēr nodosies savam hobijam, tev nebūs laika ikdienas pienākumu pildīšanai. Diemžēl šīs lietas par sevi var sākt atgādināt diezgan agresīvā veidā. Iespējams, palīdzēt vajadzēs mīļotajam cilvēkam, kurš nesapratīs tavu vēlmi pilnībā pievērsties kam pavisam jaunam, aizmirstot pārējo.

 

 

Zivis

Iespējams, šodien virtuāli tiksies ar kādu no saviem radiniekiem. Var gadīties, ka jums nāksies iesaistīties diezgan spraigā diskusijā par dažādām lietām, taču taisnība būs tavā pusē. Kad tu spēsi to argumentēt un pierādīt, arī pārējie sapratīs, ka kļūdījušies un tev patiesi ir taisnība. Tu varēsi izbaudīt uzvaras saldo garšu.

 

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsIlgi gaidīja, bet tad kravas auto priekšā metās pāri… Dramatisks video uz šosejas Latgalē
Nākamais rakstsRīgā apturot kādu šoferīti, lielu pārsteigumu piedzīvo pat policisti