Necenties skriet ātrāk, kā kājas tevi nes uz priekšu, citādi attapsies ar seju uz zemes. Seko, ko zvaigznes tev sola šai sestdienai!

 

 

aunsAuns

Auni ir straujas dabas cilvēki un arī šodien tu dedzīgi vēlēsies visu padarīt pēc iespējas ātrāk, par pārāk ātri. Ik viens, kurš centīsies tevi apdzīt, riskē ar iekļūšanu nepatikšanās slikti un nekvalitatīvi padarīta darba dēļ.

 

 

 

versisVērsis

Vērši vienmēr izdarīs to, kas jādara, taču sev ērtā un ierastā ātrumā. Šodien spēsi paveikt ierastos darba uzdevumus ievērojami ātrāk, it īpaši, ja tie būs saistīti ar tehnoloģiju uzlabošanu vai jaunu prasmju apgūšanu.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu paātrināt savu darba tempu iespēju robežās. Tu nereti pārāk daudz laika pavadi izvairoties no saviem pienākumiem, taču, ja tu strādātu ātrāk, nepieļaujot kļūdas, tu varētu ātrāk padarīt to, kas darāms un tev atliktu vairāk laika sev tīkamām nodarbēm.

 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu izvērtēt, vai viņu darba tempa paātrināšana spēs nest produktīvus darba rezultātus. Apdomā, vai strādājot ātrāk, nezaudēsi darba kvalitāti un, ja esi pārliecināts par savām spējām visu sabalansēt, izmanto iespēju padarīt vairāk kā ierasts.

 

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu sekot savai sirdsbalsij. Tev ir tendence darīt lietas ļoti lēni un pamatīgi. Lai gan steidzīgāka darba gaita tev var radīt sajūtu, ka konkrētie pienākumi zaudē savu nozīmīgumu, būsi gandarīts, ja spēsi padarīt vairāk kā parasti.

 

 

 

jaunava

Jaunava

Tas, vai Jaunavām vajadzētu paātrināt savu darba tempu, atkarīgs no veicamā darba. Iespējams, tev šodien tiks uzticēti īpaši delikāti vai sarežģīti uzdevumi, ar kuriem neviens cits nespētu tikt galā tik labi kā tu. Šo uzdevumu veikšanai paredzēto laiku samazināt nebūtu ieteicams, taču, pievēršoties vienkāršākiem uzdevumiem, spēja darboties ātri nesīs pozitīvus rezultātus.

 

 

 

svariSvari

Svariem vajadzētu apzināt ieplānotos darbus un to veikšanas termiņus, pirms izlemt par labu vai par sliktu darba tempa paātrināšanai. Tu esi tendēts pavadīt pārāk daudz laika blakus lietu risināšanai darba laikā. Ātrāks darba temps būtu gudrs solis, ja vien esi pārliecināts, ka, strādājot ātrāk, necietīs darba kvalitāte.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem nevajadzētu šodien saskarties ar problēmām komunikācijā ar apkārtējiem. Visi būs diezgan aizņemti ar saviem pienākumiem, līdz ar to tevi netraucēs. Tev piemītošā kaislība tev palīdz izvairīties no potenciālām kļūdām darba gaitā, tādēļ, ja iespējams, uzņem apgriezienus tā veikšanai.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem vajadzētu izvairīties no pārstrādāšanās. Tu esi apveltīts ar spēju strādāt ātri un allaž šo spēju arī izmanto, taču centies savu ātro tempu šodien nedubultot, kas var būt visai grūti izdarāms, ņemot vērā, ka mēness šobrīd atrodas tieši tavā zīmē.

 

 

mezazisMežāzis

Uzņem ātrumu savās darba gaitās, ja vien esi drošs, ka tiešām to spēsi paveikt. Tu nereti mīli darīt visu pārāk lēni, līdz ar to ātrāks temps nāktu tikai par labu. Tomēr paturi prātā, ka, palielinot darba tempu, vari palielināt arī stresu un nervozitāti.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri allaž velta lielu daļu sava laika komunikācijai ar citiem. Lai atgūtu zaudēto laiku, apsver iespēju palielināt tempu, kādā ierasti veic savus pienākumus. Ņem vērā, ka tas var lieliski strādāt, darot monotonus darbs un sarežģītāku uzdevumu izpildi vēlams nesasteigt.

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušie šodien centīsies visu padarīt ātrāk kā ierasts. Tu nereti lielākus darba pienākumus sadali mazākos, darot darbus soli pa solim. Palielinot darba tempu, spēsi ievērojami ātrāk tikt galā ar mazajiem uzdevumiem, kā rezultātā var izdoties paveikt pat vairākus lielākus uzdevumus.

 

 

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl epidemiologiem nav patīkamu ziņu
Nākamais rakstsBezvēsts pazudušais latvietis gājis bojā Lielbritānijā