Šī diena nebūs piemērota svarīgām sarunām. Pastāv risks, ka tu un tavs sarunu partneris vienkārši teju runāsiet dažādās valodās – nesapratīsiet, neuztversiet viens otru. Šodien labāk pievērsties savām iesāktajām lietām, novedot tās līdz galam.

 

Auns

Šodien lielu iespaidu uz tevi atstās jaunumi par gaidāmajām reformām darbā. Baidīsies, ka, līdz ar šo reformu ieviešanu, tavs pašlaik ieņemtais krēsls sāks šķobīties. Lai arī bailes būs pamatotas, maz ticams, ka zaudēsi savu darba vietu, atšķirībā no saviem kolēģiem. Centies izvairīties no klajas priekšniecības doto norādījumu ignorēšanas un tā vietā dari visu, lai parādītu sevi kā uzticamu un strādīgu darbinieku.

 

 

Vērsis

Šodien tēmēsi uz lielām uzvarām profesionālajā jomā. Tas, kas pavērsies tavā acu priekšā šķitīs gana vērtīgs, lai aizmirstu par otršķirīgām lietām un fokusētos uz sistemātisku, neatlaidīgu darbu. Lai nu kā, neviens nav teicis, ka iecerēto sasniegsi vienas dienas laikā. Šodien un tuvākajā nākotnē nāksies pamatīgi iespringt, tādēļ neaizmirsti pēc darba dienas beigām pienācīgi atpūsties un izgulēties.

 

 

Dvīņi

Šodien parādīsi savas cilvēciskās dabas labākās īpašības. Kāds, kurš pagātnē vairākkārt tev darījis pāri, šodien no tevis saņems gan materiālu atbalstu, gan uzmundrinājuma pilnus vārdus. Viņu līdz asarām aizkustinās tavas rūpes, kam sekos atvainošanās par viņa agrāko uzvedību un lūgums piedot. Ticēt viņa izteiktajai nožēlai un piedot vai nē – tas ir tikai un vienīgi tavā ziņā.

 

 

Vēzis

Šī diena tev paies bez ievērojamiem sarežģījumiem. Pavadīsi to mierīgā, relaksētā noskaņojumā, pat nepievērsīsi īpašu vērību kāda oponenta izteiktajām dzēlīgajām piezīmēm. Šis kolēģis manāmi samulsīs, kad uz viņa kritiku atbildēsi ar platu smaidu. Ieteicams izmantot šo taktiku arī personīgajā dzīvē. Tava mīļotā cilvēka vecāki nespēs tevi kritizēt, ja satiekoties smaidīsi un apbērsi viņus ar komplimentiem.

 

 

Lauva

Šī diena aizritēs uz pozitīva viļņa. Izbaudīsi visu, kas notiek tev apkārt. Darbā tevi iepriecinās kāda jauka dāvana no kolēģa, kuram nesen palīdzēji darbā pie nozīmīga projekta. Mājās tavi tuvinieki tevi sagaidīs ar smaidu uz lūpām, nepacietībā gaidot, kad varēs padalīties ar tevi sensacionālos jaunumos – tie atstās iespaidu uz tavu nākamo nedēļas nogali.

 

 

Jaunava

Šo dienu pavadīsi pārdomās. Risināsi dažādus personīgās dzīves jautājumus. Lai gan lielas problēmas tevi nav piemeklējušas, pilnīgu laimi aizvien nav izdevies sasniegt. Domāsi par to, kā padarīt harmonisku savu laulību. Vakarā uzaicināsi savu partneri uz romantisku randiņu kino vai kafejnīcā, un viņš ar lielāko prieku piekritīs. Abi sapratīsiet, ka tas, kas jūsu laulībā pietrūkst, ir kopīgi, skaisti, ārpus mājas pavadīti brīži.

 

 

Svari

Šodien nāksies tikt galā ar kādu ārkārtas situāciju, kuras pamatā būs nekompetentu kolēģu pieļautās kļūdas. Patiesībā, tev būs iespēja doties mājās, atstājot savus izmisumā slīkstošos kolēģus vienus ar viņu problēmām, taču tā vietā tu rīkosies kā īsts profesionālis un ziedosi savus personīgos plānus komandas sasniegumu vārdā. Tavi darba biedri augstu novērtēs šo pretimnākšanu un no visas sirds pateiksies.

 

 

Skorpions

Šī diena atnesīs gan priekpilnas emocijas, gan nelielu nogurumu. Beidzot pabeigsi kādu laikietilpīgu projektu, pateicoties kuram saņemsi pelnīto atlīdzību. Priekšniecība tevi paslavēs visu kolēģu klātbūtnē un solīs tikšanos ar augstākstāvošām personām. Tas, protams, neiepriecinās kādu tavu sāncensi. Tu ieraudzīsi viņa skaudīgo skatienu un viss taps skaidrs – šis cilvēks centīsies likt šķēršļus tavā ceļā augšup pa karjeras kāpnēm.

 

 

Strēlnieks

Šodien jutīsies pateicīgs par savu vecāku izrādītajām rūpēm. Viņi pasniegs tev kādu vērtīgu dāvanu, piemēram, nekustamo īpašumu vai automašīnu un paskaidros, ka vairākus gadus ir krājuši naudu šim lielajam pirkumam. Šajā brīdī vēlēsies kliegt no laimes un cieši apskaut cilvēkus, kuri mīl un rūpējās par tevi tagad tik pat ļoti, kā pirms daudziem gadiem, bērnībā.

 

 

Mežāzis

Šodien jutīsies iegrimis rutīnā. Projekts, kurš jau sākotnēji tevi biedēja ar savu monotonumu, liksies daudz kaitinošāks, nekā biji gaidījis. Lai nu kā, nu vairs nav kur sprukt, tādēļ nāksies vien izdomāt veidu, kā mainīt savu attieksmi pret to. Centies atrast kaut vienu pozitīvu aspektu šajā rutīnā vai paaicini talkā kādu kolēģi, kuram pats iepriekš esi vairākkārt palīdzējis viņa projektos. Strādājot kopā, darbs uz priekšu ritēs daudz ātrāk.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi apjucis no kāda cilvēka pastiprinātās intereses par tevi. Viņš sekos tev ik uz soļa un izliksies nezinām faktu, ka tev jau ir pastāvīgs partneris. Vienīgais veids, kā atbrīvoties no šīs uzmācīgās personas, ir asa un tieša sava viedokļa izteikšana. Veido savu monologu striktu, taču centies nepārkāpt vispārējās pieklājības normas.

 

 

Zivis

Šodien saskarsies ar nelielām, ikdienišķām problēmām. Tās sāksies ar jau no paša rīta, kā rezultātā kavēsi darbu. Dienas laikā piedzīvosi gan normāli funkcionējoša interneta savienojuma trūkumu, tuvāko kolēģu darba kavējumus un nāksies risināt arī jautājumus saistībā ar pēkšņi saplīsušām elektroniskajām iekārtām. Par laimi, vakarā tavs noskaņojums krietni uzlabosies, pateicoties lieliskai dāvanai vai sensacionāliem jaunumiem. 

 

 

Lai tev skaista šī diena!

Sabiedrība

Seniors piedzīvojis milzu pavērsienu dzīvē

  8. jūnijā TV šovā SuperBingo Lielā laimes rata spēlē laimētā automašīna Volkswagen T-Cross bija nodota saimnieka - Andreja Hareviča no...

Nupat iznācis cietumnieks Pierīgā seko jaunietei un pastrādā sevišķi smagu noziegumu

  Šī gada 2. jūnijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas par sevišķi smaga...

Paziņojumu pircējiem izplatījis veikalu tīkls “Maxima”

  Turpinot attīstīt un ieviest vienoto konceptu “Maxima” veikalos visā Latvijā un izvēršot to arī lielāka...

Gaismā nāk divu sirmgalvju pagātnē pastrādātie šausmu darbi; Valsts policija rīkojas nekavējoties

Šā gada 19. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja...

Glābēji nāk klajā ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7. jūnija plkst. 6.30 līdz 8. jūnija plkst. 6.30, Valsts...

Ceturtdienas rītā traģiskas vēstis saņemtas no Vidzemes puses

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai -10. jūnijs

  Pirmajā dienas pusē solās rasties oriģinālas idejas, tikai mēģini novērtēt to, cik ļoti liela nozīme...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. jūnijs

  Šī būs diezgan labvēlīga un piesātināta diena. Iespējamas spēcīgas emocionālas reakcijas uz kādiem notikumiem. Ļoti...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nevajadzētu pieņemt lielus lēmumus, kā arī vajadzētu izvairīties no dažādiem negatīvismiem. Atliec...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laikapstākļiem līdz pirmdienai

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Sinoptiķi brīdina...

Kāds būs laiks brīvdienās un nākamnedēļ? Pilnīgi jaunas prognozes 7 dienām!

Saglabājoties anticiklona darbībai, Latvijā turpinās sausuma periods. Nedēļas izskaņā laiks būs lielākoties saulains, arī būtiski...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...