Ikvienam ieteicams šajā dienā saglabāt piesardzību, taču nekļūt pārāk bailīgam. Ko vēl zvaigznes sola svētdienai?

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem raksturīga drosme un pašpārliecība. Šodien tev nenāktu par ļaunu ievērot nelielu piesardzību ikdienas gaitās, lai izvairītos no straujas, neapdomīgas rīcības vai neadekvātas reakcijas konkrētās situācijās.

 

versisVērsis

Vērša zīmē dzimušajiem vajadzētu palielināt piesardzību tik daudz, cik vajadzīgs,  lai justos droši un pārliecināti, tajā pašā laikā nepalēlinot savu ikdienas gaitu. Tu esi uzticams cilvēks, taču esi tendēts darīt visu lēnām, līdz ar to pārlieku liela piesardzība var nodarīt vairāk ļauna, nekā laba.

 

dviniDvīņi

Dvīņiem zināmu piesardzību ieteicams ievērot vienmēr, ņemot vērā faktu, ka tavs pateiktais bieži vien atstāj lielu iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem un spēj ietekmēt notikumu gaitu. Galu galā, rūpīga vārdu izvēle sarunas laikā ir sava veida cieņa pret sarunu biedru.

 

vezisVēzis

Vēžiem jāuzmanās, lai šodien nekļūtu pārāk uzmanīgi un nesāktu ar aizdomām raudzīties pat uz tuvākajiem ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem. Tiesa gan, viņi būs saprotoši un ļaunu prātu par to uz tevi neturēs.

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem piemīt dabiska drošsirdība, kas dažkārt ir ne vien tavs trumpis, bet arī trūkums. Izjūtot nedrošību, tavs temperaments kļūst asāks un attieksme pret apkārtējiem – valdonīgāka, jo baidies zaudēt līdera pozīcijas. Lai gan apkārtējiem var tas ne visai patikt, savu mērķi šādā veidā būsi sasniedzis.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem, kuriem šajā dienā ieplānoti sarežģīti un detalizēti darba uzdevumi, ieteicams apsvērt, vai tos nevarētu pārcelt uz citu dienu. Lielā piesardzība, ko šodien sajutīsi, var sagādāt tev pamatīgu stresu. Ja vari, izvēlies pievērsties vienkāršākiem un vispārīgākiem pienākumiem.

 

svariSvari

Svariem šodien ieteicams neizrādīt savas bailes. Lielākā daļa apkārtējo būs pārņemti ar tām, kas nozīmē, ka tava iesaiste citu ikdienas gaitās nebūs tik nepieciešama kā ierasts. Iespējams, vēlēsies sniegt palīdzīgu roku tiem, kas pārņemti ar paranoju, taču labāk būtu šo dienu pavadīt, pievēršoties savu ikdienas pienākumu veikšanai.

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem vajadzētu pievērst uzmanību, lai pārlieku lielā piesardzība negatīvi neietekmē darba produktivitāti. Tu, strādājot, mēdz būt ļoti uzmanīgs, taču paturi prātā, ka darba tempa samazināšana tavā gadījumā ir ne tikai nevajadzīga, bet arī var rezultēties ar kaudzīti iekavētiem darbiem.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki ir visai straujas dabas cilvēki, taču šodien var sajust nelielu nedrošības sajūtu un vēlmi būt piesardzīgiem. Neskatoties uz to, tu esi apdāvināts ar spēju strādāt ātri, nezaudējot darba kvalitāti, līdz ar to, iespējams, tavu darba tempu nemaz nav nepieciešams samazināt, taču, ja tomēr vēlies nedaudz piebremzēt, tas par ļaunu nenāks.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem šodien ieteicams pilnībā izmantot brīvdienu, ja vien tas ir iespējams. Tu mēdz būt visai uzvilkts, nonākot ikdienas pienākumu un darba virpulī, un pašreizējais zvaigžņu stāvoklis, diemžēl, dienu padarīs tikai stresa pilnāku.

 

 
udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams būt piesardzīgiem šajā dienā. Īpašu uzmanību pievērs cilvēkiem, ar kuriem šodien tiksies un viņu teiktajam. Atsevišķas sarunas var veicināt dažādu sarežģījumu un nesaskaņu attīstību.

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie var lepoties ar labu intuīciju un lielisku spēju izprast apkārtējos cilvēkus. Ņemot vērā to, ka lasi citus kā grāmatas, tev nav vajadzības būt piesardzīgam, līdz ar to neļaujies bailēm un klausi savām sajūtām.

 

 

Veiksmīgu svētdienu! 

Iepriekšējais rakstsSvētdienas rītā izplatītas nepatīkamas ziņas autovadītājiem
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts