Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas un domas, kas ļaus praktiski jebkuru sarunu padarīt ražīgāku. Dienas vidus ir labvēlīgs atpūtai un romantikai.

 

auns-mil-horAuns

Dienas laikā lietas strauji mainīsies, savukārt vakars būs pilnīgi citādāks nekā rīts. Pirmajā dienas daļā ļaujies regulārajiem kontaktiem, darbiem un mēģinājumiem padarīt kādus līgumus ar cilvēkiem daudz izdevīgākus. Tu šajā dienā vari idealizēt savu partneri vai dzīves biedru, kā arī likt lielas cerības uz ilgtermiņa sadarbību.

 

versis-mil-horVērsis

Tu būsi visenerģiskākais un strādīgākais tieši vakara stundās. Kādas jūtas, piemēram, seksuālā pievilcība būs īpašs stimuls šajā laika periodā. Spēsi pielāgot savu rīcību, lai atbilstu partnera vai radinieka aktivitātei, iesaistoties aktuālajos notikumos.

 

dvini-mil-horDvīņi

Materiālie jautājumi šodien var būt  daudz svarīgi nekā iepriekš. Pamatīgā spriedze mazināsies, taču zvaigznes neiezīmē, ka spēsi pilnībā atbrīvoties no kādiem riskantiem izmēģinājumiem, pienākumiem un nepatikšanām. Svarīgi jautājumi, kas ir īpaši aktuāli, ir  jārisina no rīta vai jārealizē līdz tumsas iestāšanās brīdim.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tuvāko nedēļu laikā tavi personīgie nodomi un lēmumi iegūs daudz nozīmīgāku lomu nekā parasti. Ja esi dzimis jūnijā, šī diena var nest jaunus pārbaudījumus un mudināt uz krasām pārmaiņām tavos mērķos. Tas attieksies uz darbu, publisko tēlu vai to, kā raugies uz notiekošo ap sevi.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien būs daudz vieglāk ietekmēt cilvēkus, izmantojot savu šarmu, skaistumu, pieklājību un dažādos talantus. Tomēr zvaigznes iesaka neizmantot ļaunprātīgi šos savus trumpjus,  par visām varītēm necenšoties nonākt uzmanības centrā.

 

 jaunava-mil-horJaunava

Tev vajadzētu izmantot savu aktivitāte, lai ne tikai atrisinātu pašreizējās problēmas, bet arī liktu pamatus savai nākotnei. Visus jautājumus, kas saistīti ar personīgajām finansēm vai partnerības niansēm, ir jācenšas atrisināt pirms tumsas iestāšanās. Tas ir tā iemesla dēļ, ka dienas beigās samazināsies tava komunikabilitāte,  spēja ātri pieņemt lēmumus un uztvert dažādās nianses.

 

svari-mil-horSvari 

Zvaigznes norāda, ka dažāda veida komunikācijai vispiemērotākais ir rīts un pēcpusdienas stundas, kad tā būs visproduktīvākā. Šajā dienā varēsi brīvi izpaust savus personīgos tikumus, nodibināt kontaktus, kā arī tikties ar plašu cilvēku loku. Tāpat varēsi iegūt vai dalīties ar kādu būtisku informāciju.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Dienas pirmā puse veicinās komunikāciju, vēlmi lasīt un ļauties aktivitātēm vientulībā. Īsa pastaiga vai izbrauciens var izrādīties sevišķi tīkams. Vakarā apstākļi kļūs vēl labvēlīgāki, īpaši, ja esi dzimis oktobrī. Šajā gadījumā tie būs gandrīz perfekti.


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Dienas pirmā puse ir veiksmīga tādām darbībām kā saziņa, konsultācijas, mācības un ceļošana. Vakaru ir lietderīgāk izmantot tam, lai veiktu izmaiņas tavā mājsaimniecības dzīvē, laulībā vai jebkādos jautājumos, kas saistīti ar īpašuma apsaimniekošanu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Dienas sākums ir labvēlīgs sarunām, komandējumiem un sanāksmēm. Tu vari mierīgi un līdzsvaroti runāt par aktuāliem jautājumiem ar savu priekšnieku, partneri vai kolēģiem, neriskējot, ka saņemsi rājienu, atteikumu vai kritiku.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Dienas pirmā puse nesola jebkādus būtiskus satricinājumus. Kontakti ar cilvēkiem no citām pilsētām un valstīm var kļūt vēl vilinošāki vai noslēpumaināki nekā iepriekš. Līdz dienas beigām tavs fiziskais stāvoklis var mainīties. Kāda pēkšņa slimības saasināšanās var pieprasīt atšķirīgu pieeju ārstēšanas vai profilakses procesam.

 

zivis-mil-horZivis

Dienas laikā tev vajadzētu vairāk sazināties ar cilvēkiem, lasīt un ļauties pārdomām. Kāds ceļojums vai izbrauciens var būt īpaši patīkams. Lielāko daļu jautājumu būs iespējams atrisināt neformālā ceļā. Dienas noslēgumā varēsi sākt jaunu lappusi savā personīgajā vai mākslinieciskajā jaunradē.

 

Veiksmīgu šo dienu!

Sabiedrība

Domāja, ka viņu izjoko: Rīdziniece paklausa vīramātei un tiek pie pilnīgi jauna auto!

  Vietējā “top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Volkswagen Taigo. Uzvarētāja ir...

Pirmajā Adventē sevi mūzikā piesaka dziedātāja Karlīne Anna Ērgle un kopā ar Agnesi Rakovsku izdod singlu “Bērnība”

Svētdien, 27. novembrī, kas šogad ir Pirmā Advente, ar sirsnības un sajūtām piepildītu dziesmu “Bērnība”...

Vairāki latvieši sestdien tikuši pie lielām naudas summām

  Tradicionāli, atzīmējot valsts svētkus, norisinājās iemīļotā Simtgades loterijas 100 000 eiro papildspēle. Arī šogad TV šova SuperBingo laikā četri veiksminieki sadalīja 100...
Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...