Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida komunikācija, taču arī emociju būs diezgan daudz. Tās, iespējams, traucēs konstruktīvi domāt un rīkoties.

 

 

Auns

Pirmā dienas puse būs piemērota studijām, svarīgu dokumentu kārtošanai un, iespējamiem ceļojumiem. Ļoti piemērots laiks zinātnisko pētījumu veikšanai un publiskām diskusijām. Ja šodien ir veicams kāds īpaši svarīgs uzdevums vai kārtojams eksāmens – tev tiek solīta izdošanās. Būs iespēja papildināt arī savu paziņu loku.

 

 

Vērsis

Šodien spēsi atrisināt gan ikdienas problēmas, gan sarežģītākas un svarīgākas lietas, taču tas ietekmēs tavas pozīcijas citu cilvēku acīs. Tev būs iespēja izbaudīt priekšniecības labvēlību vai kādas citas autoritatīvas personas lielisku attieksmi. Uzmanies vien, lai tu neizmantotu to savtīgos nolūkos.

 

 

Dvīņi

Tavi sarunu biedri šodien spēs atklāt daudz interesanta. Bez tam, ar viņu palīdzību varēsi sastapt īstos cilvēkus, kuri tev būs kā lieliska izdevība uzņēmējdarbībā, izglītībā, sociālajā un juridiskajā sfērā, kā arī redzesloka paplašināšanā un iespēju vairošanā.

 

 

Vēzis

Šodien caur humora prizmu spēsi panākt dažādus nozīmīgus uzlabojumus savā ikdienā un darbā, jo īpaši dienas pirmajā pusē. Ja tavs galvenais uzdevums šodien ir pētniecība, kas vērsta uz datu radīšanu, analīzi vai apkopošanu, perspektīvu vairošanu vai darījuma braucienu, varēsi justies un darboties gluži kā zivs ūdenī.

 

 

Lauva

Komunikācija un aktīva mijiedarbība ar cilvēkiem šodien tev izvērtīsies īpaši patīkama. Tu varēsi izpausties teju jebkurā veidā un formā. Taču galvenokārt tev veiksies, ja dosi priekšroku jautrai atmosfērā, jokiem, sporta sacensībām vai galda spēlēm. Laba diena, lai dotos uz kādu neformālu tikšanos.

 

 

Jaunava

Labvēlīga diena, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar tavu mājokli, kā arī finansiālajiem un profesionālajiem projektiem. Šodien, iespējams, būs kāds veiksmīgs pirkums, darījums vai arī panāksi, ka vadība beidzot piekrīt tavam algas paaugstinājumam. Var gadīties, ka parakstīsi ar kādu abpusēji izdevīgu līgumu.

 

 

Svari

Šī diena būs teju ideāla dažādu uzdevumu veikšanai, sanāksmēm, izbraucieniem un komunikācijai. Tā būs lieliski piemērota, lai mācītos, apstrādātu, apkopotu literatūru, pievērstos daudzām lietām radoši un darbotos ar to informācijas apjomu, kas ir tavā rīcībā.

 

 

Skorpions

Tev vajadzētu ar savu entuziasmu vairāk iesaistīties ikdienas darbos, kas palīdzētu atrisināt tavas pašreizējās finansiālās problēmas. Jo vairāk tam pievērsīsies, jo vairāk spēsi panākt un izdarīt. Pirmajā dienas pusē tev vajadzētu veikt visus nepieciešamos pirkumus un darījumus, kas saistīti ar naudu vai liela mēroga projektiem.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev jārīkojas drosmīgi, jo veiksme ir tavā pusē. Pirmajā dienas pusē tas ļaus tev pierādīt sevi, savas dabiskās prasmes un talantus. Otrajā dienas pusē vairāk varēsi pievērsties romantikai un novērst sakrājušos asumus attiecībās. Tādu nav? Palūkojies vēlreiz!

 

 

Mežāzis

Ideāli piemērota diena, lai mācītos, jo īpaši, ja to vari darīt attālināti. Ja tev ir pietiekami daudz naudas, lai samaksātu par sev vēlamajām zināšanām, šis ir īstais mirklis, lai ķeros vērsim pie ragiem un uzsāktu to. Tas noderēs nākotnē. Nebaidies par savu izvēli!

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tev būs iespēja iegūt jaunus draugus. Labvēlīga diena, lai iesaistītos neformālā darbībā, pētniecībā, politiska rakstura aktivitātēs vai izglītības jomā. Ja esi ceļojumā, būs iespēja gūt vērtīgas zināšanas. Iespējams, varēsi kopā sapulcināt daudzus senus draugus.

 

 

Zivis

Brīnišķīgs laiks, lai atrisinātu juridiska un tiesiska rakstura problēmas, tostarp tās, kas tiešā veidā saistītas ar profesionālo attīstību un zināšanām tavā radošajā darbībā. Piemērots brīdis, lai pievērstos bērnu interesēm, piemēram, izglītībai.

 

 

Lai tev burvīga šī diena!

Iepriekšējais rakstsPie vakariņu galda kavaliera Toļika klātbūtnē Magones draudzene izsper nešpetnu joku
Nākamais rakstsNopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās