Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var būt grūts uzdevums, jo kaut kas traucējošs tevi gaidīs teju ik uz soļa. Dienas beigām kopaina būs kļuvusi daudz skaidrāka.

 

 

auns-mil-horAuns
Aunam šodien būs viegli demonstrēt savas labākās īpašības. Tevi gaida panākumi, ja darbosies ar pilnu enerģiju, zinātkāri, atvērtu prātu un tieksies pēc jauniem apvāršņiem. Neesi pārāk egoistisks – šodien tu patiesi izbaudīsi dienu, ja darīsi kaut ko citu labā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir brīnišķīga diena, lai mācītos kaut ko jaunu vai attīstītu plašāku dzīves perspektīvu. Tas ir īpaši svarīgi inertajiem, konservatīvajiem Vēršiem, kuri baidās no jebkādām izmaiņām. Esi sabiedrisks! Nebaidies izmēģināt jaunas lietas – vēlāk tas lieti noderēs kā darbā, tā daudzās citās sfērās.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka šī diena ir piemērota spēlēm un konkursiem, kur galvenais ir nevis balva, bet gan – piedalīšanās. Ja tu mēģināsi pārņemt vadības grožus vai centīsies kontrolēt situāciju bez citu viedokļa noskaidrošanas, nebrīnies, ka sāksi pielaist daudz kļūdu. Šis ir brīnišķīgs laiks, lai apvienotos ar kādu, īpaši, ja jūs vieno kopīgas intereses.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tev būs tieksme aktīvi uzņemties rūpes par citiem. Zvaigznes norāda, ka tu esi visčaklākā zvaigznāja pārstāvis un šodien, visticamāk, nespēsi mierīgi nosēdēt ne sekundi un visu dienu pavadīsi gluži kā vāvere ritenī. Iespējams, tava uzmanība tiks pievērsta mājsaimniecības darbiem, kas saistīti ar aprīkojumu, remontu, mājdzīvniekiem vai pavasara tīrīšanas darbiem.

 

lauva-mil-horLauva

Lauva, tev būs visas iespējas, lai padarītu šo dienu par spilgtu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Zvaigznes norāda, ka tā būs laba sporta spēlēm, nelieliem izbraukumiem vai sava dienas plāna precīzai realizēšanai. Tevi var īpaši interesēt dažādas iekārtas, tūrisms un/vai cīņas māksla. Veic dažas izmaiņas savā taktikā, kad runa ir par personīgo dzīvi un nebaidies uzņemties iniciatīvu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iezīmē, ka šodien Jaunavai viss padosies viegli, taču tu vari ātri nogurt vai zaudēt interesi par notiekošo. Vēl viens no taviem trūkumiem šajā dienā būs nekonsekvence. Iespējams, vienlaicīgi uzsāksi vairākas lietas ar vislabākajiem nodomiem, bet faktiski nerealizēsi nevienu no tiem. Nebrīnies, ja cilvēki ap tevi būs īgni vai pat saniknoti.

 

 

svari-mil-horSvari

Tas vai Svaru vēlmes piepildīsies būs atkarīgs tikai un vienīgi no tavas personības aktivitātes. Enerģija, komunikabilitāte un ieinteresētība palīdzēs paveikt daudz vairāk un dažkārt pat vienlaicīgi īstenot vairākus projektus. Zvaigznes norāda, ka šodien tu vati atsākt realizēt kādas lietas, kas kādu laiku jau ir noliktas malā, zināmu iemeslu dēļ ir apturētas. Šodien noteikti izrāda interesi par vecu paziņu vai pievērsies vairāk uzmanības savas partnerības stiprināšanai.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Ja tu nevēlies, lai tava dzīve ir vienmuļa un klusa, Skorpionam vajadzētu parādīt citiem un visai pasaulei – savu atjautību, vēlmi sasniegt vairāk un dzīvot krāsaināk. Iespējams, ka būsi liecinieks tam, ka tevi aprunā aiz muguras. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem būs iespēja iegādāties kaut ko vai veikt kādus finanšu darījumu, ko vienmēr esi atlicis.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Šodien tavs galvenais vadmotīvs un virzītājspēks būs kādas senas intereses. Tas būs īpaši aktuāli tiem, kuri sazināsies ar seniem draugiem vai arī apzināsies, ka ir gatavi jaunām paziņām, kuri dalīsies ar tevi savās kaislībās. Nezaudē interesi par savu pagātni, bez tās nav iespējama labāka nākotne.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāža idejas šodien nebūs visai produktīvas un tavas pūles nedos būtiskus rezultātus. Tu, visticamāk, vēlēsies dalīties ar citiem dažādās lietās un alksi izrādīt interesi par citu sasniegumiem jebkurā jomā. Ja tu būsi pietiekami uzmanīgs, iespējams, ka spēsi apjaust dažus savu neveiksmju iemeslus.

 

 

 
udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Šī ir brīnišķīga diena zinātkārei, sabiedriskām norisēm, enerģiskai barjeru šķērsošanai un aktīvam dzīvesveidam. Ja esi viens no tiem, kurš labprāt piedalās dažādos publiskos pasākumos, apmeklē ar savām interesēm saistītas interešu grupas, apsver netradicionālas izglītības iespējas vai iesaisties labdarībā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ir pienācis īstais laiks, lai īstenotu savus nodomus ar konkrētām darbībām, piemēram, tu vari beidzot mēģināt realizēt sevi izvēlētajā sfērā. Ja tev sākotnēji nekas neizdodas vai tevi nobiedē pirmās grūtības, apstājies un padomā vai tavs izvēlētais virziens patiešām ir pareizs.

 

Lai izdevusies diena!

Iepriekšējais rakstsAr aizkustinošu vēsti klajā nāk dziedātāja Aija Andrejeva
Nākamais rakstsJaunā motosezona sākusies ar smagu negadījumu – VIDEO