Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā būs alkas pēc patiesības, tādēļ pastāv liela iespēja gaismā nākt dažādiem noslēpumiem. Zvaigznes nodrošinās, ka savstarpējās attiecībās valda stabilitāte un tās ir ilgtspējīgas.

 

Auns

Šodien tiks jūtami pārbaudīta tava ticība un pārliecība. Uzradīsies kāds līdzvērtīgs pretinieks ar atšķirīgu viedokli. Tas var sagādāt zināmus sarežģījumus, tomēr ieteicams savaldīt savu temperamentu un neļauties dusmām. Esi mierīgs, racionāls un atceries – patiesība vienmēr uzvar!

 

Vērsis

Iespējams, ir kāds aspekts, kas tev sevī nepatīk, neapmierina. Piemēram, tu vēlētos būt fiziski spēcīgāks, veselīgāks, labā formā, taču tas var būt arī kas mentāls. Lai nu kā, tu visu vari mainīt! Fokusējies uz gala rezultātu un atceries, ka viss ir tavās rokās! Tu vari kļūt par jebko, ko tu vēlies, ja vien būsi gribasspēka un motivācijas pilns.

 

Dvīņi

Ir pienācis tas laiks, kad prioritāšu saraksta augšgalā būs citi, nevis tu pats. Atrodi veidu, kā vari palīdzēt saviem pašiem tuvākajiem. Tavs entuziasms un dzīvesprieks ir iedvesmojošs daudziem. Izstaro savu pozitīvo enerģiju to virzienā, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams. Gandarījums, kuru sajutīsi, palīdzot citiem, būs nenovērtējams.

 

Vēzis

Šodien koncentrēsies uz komunikāciju ar apkārtējiem. Ir svarīgi justies saprastam un drošam, paužot citiem savas domas un emocijas. Pavadi šo dienu kopā ar kādu sev tuvu cilvēku un baudi kopā būšanu, ideju apmaiņu. Sarunas par un ap tev sirdij tuvām lietām palīdzēs atjaunot enerģiju.

 

Lauva

Šodien koncentrēsies uz savām mājām un dažādām ar tām saistītām pārmaiņām. Iespējams, šis tas, kas atrodas tavā dzīvesvietā, vairs nesaskan ar tavu šī brīža dzīvesveidu, tādēļ vēlēsies pārkārtot mēbeles, atsvaidzināt interjeru vai vienkārši atbrīvoties no liekā. Tas, kā jūties mājās, ļoti ietekmē tavu labsajūtu, tādēļ parūpējies par to, lai viss ir saskaņā ar tevi.

 

Jaunava

Šodien satraukumu raisīt var konflikts ar mīļoto cilvēku. Tu neciet strīdēties, jo īpaši ar cilvēkiem, kuri tev patiesi rūp, tomēr nesaskaņas ir normāla dzīves sastāvdaļa, ar kuru laiku pa laikam ik vienam nākas saskarties. Lai nu kā, tās nespēs sabojāt jūsu attiecības, bet gluži otrādi – stiprinās!

 

Svari

Šodien prātā uz riņķi malsies domas par kādu lēmumu, kuru nāksies pieņemt tuvākajā laikā. Lai gan tu esi visai prasmīgs lēmumu pieņemšanā, šis konkrētais jautājums ietekmēs tevi ilgtermiņā, līdz ar to viss process šķitīs krietni sarežģītāks kā ierasts. Centies saprast, kas ir tas, kas tevi padarītu patiesi laimīgu un balsties uz to, sniedzot galējo atbildi.  

 

Skorpions

Ir kaut kas, ko tu vēlies un tu nebaidies to darīt zināmu un prasīt citiem. Tu esi aizrautīgs, kaislīgs cilvēks un šī diena nebūs izņēmums. Tev ir svarīgi dabūt to, ko tava sirds vēlas, taču raugi, lai ceļā uz mērķi nenodarītu pāri kādam citam cilvēkam. Attiecības ar apkārtējiem ir daudz svarīgākas kā mirkļa iegribas un ambīcijas, tādēļ dari visu ar mēru.

 

Strēlnieks

Šodien vari gūt vairākas pamatīgas dzīves mācības pats par sevi. Lai gan allaž paļaujies uz sevi un savām emocijām, visobjektīvāko viedokli gūsi no cilvēkiem, kuri ar tevi ik dienu strādā vai dzīvo kopā. Nav viegli uzņemt kritiku, taču tā palīdz kļūt mums par labākiem, veiksmīgākiem un prasmīgākiem cilvēkiem. Neviens nav perfekts un nekad nebūs, tādēļ neprasi to ne no sevis, ne citiem. Mēs visi ik pa laikam kļūdāmies un tas ir tikai normāli.

 

Mežāzis

Šodien var izdoties izveidot īpaši dziļu saikni ar kādu. Iespējams, tas ir kāds, ar kuru jums ir kopīgi karjeras vai izglītības mērķi, kāds, ar kuru ir kopīgas intereses. Izbaudi šo dzirksteli jūsu starpā – pastāv liela iespēja, ka tā pāraugs lielā liesmā jeb ilgtspējīgās attiecībās.

 

Ūdensvīrs

Šodien kādam lieti noderēs tavs viedoklis un inteliģence. Kāds, ar kuru strādā kopā, ļoti ciena to, kā tu spēj tikt galā ar dažādām situācijām profesionālajā dzīvē. Viņam būs svarīgas tavas domas kādā konkrētā jautājumā vai projektā. Esi laipns, daloties savās zināšanās un izbaudi šo mirkli, kad apzinies – ir kāds, kurš respektē tavu viedokli un apbrīno tavu darbu.

 

Zivis

Esi atvērts jaunām idejām! Lai arī kā tev patiktu pārliecība par to, ka zini, kas tevi sagaida aiz katra stūra, sarunvalodā to sauc par rutīnu. Mēs katrs esam sava likteņa un dzīves radītāji, tādēļ pārdomā, ko savā pelēkajā ikdienā varētu un vajadzētu pamainīt. Pieņem dzīves dāvātās iespējas!

 

Lai veicas!

Iepriekšējais rakstsLieli jaunumi populārā dziedātāja Ainara Bumbiera dzīvē
Nākamais rakstsApšauba kopš augusta izrakstīto fotoradaru sodu likumību – VIDEO